Strona głównaOpinieBrillen - opinie o okularach, salonach, optykach. Co to za firma?

Brillen – opinie o okularach, salonach, optykach. Co to za firma?

Pewnie nie raz widziałeś osoby z dwiema parami okularów przy sobie. A może sam z tylu korzystasz? Życie po 40. dopiero się zaczyna, jednak oczy w tym wieku stają się bardziej wymagające, a w kieszeni muszą znajdować się okulary do dali i do bliży. Optycy wyszli naprzeciw temu utrapieniu i stworzyli szkła progresywne. Jedną z firm oferujących okulary progresywne jest Brillen. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pytania takie jak: Brillen.pl – co to za firma? Jakie salon optyczny Brillen ma opinie? Jakie optyk Brillen ma opinie? Jak wypadają okulary progresywne od Brillen w opiniach użytkowników? Sklep internetowy – jakie są opinie o brillen.pl? Zapraszam do lektury!

Brillen.pl – co to za firma?

Brillen.pl – co to za firma? Jak już zapewne wiesz, jest to producent okularów. Według informacji na stronie firma ma 1300 optyków w 6 krajach, a ich nowoczesny zakład produkujący szkła, obsługuje dziennie 3000 zamówień. Brillen działa na rynku już 10 lat. W ofercie znajdziesz „zwykłe” okulary oraz okulary progresywne Brillen. Opinie ich użytkowników są w przeważającej części bardzo pozytywne. Salony optyczne Brillen opiniowane są różnie – jest to zależne od danej placówki, których w Polsce jest całkiem sporo. Gdzie znajdziesz salony Brillen? Na przykład w Lesznie, Wrocławiu, Wałbrzychu, Legnicy, Warszawie, Gdyni, Szczecinie, Białymstoku, Olsztynie i Kaliszu i wielu innych miastach. Na forach najczęściej pojawiają się wątki pt. Brillen Chrzanów – opinie, Brillen Wałbrzych – opinie oraz Brillen Białystok – opinie, rozwijam je w kolejnych częściach artykułu. 

Oferta Brillen
Oferta wygląda bardzo atrakcyjnie.

Brillen okulary – opinie

Brillen okulary – opinie o nich są w większości raczej pozytywne. Chwalone są przede wszystkim ich okazyjne ceny. Klienci doceniają również duży wybór oprawek. W recenzjach przeczytać możemy, że szkła są wykonane bardzo dobrze, te progresywne idealne spełniają swoją rolę. Brillen okulary w opiniach są opisywane są jako wytrzymałe – ciężko je zniszczyć. 

Brillen okulary progresywne – opinie

Czym są okulary progresywne? Jakie Brillen okulary progresywne opinie mają na forach? Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy najpierw termin okularów progresywnych. Okulary te pomagają osobom, które mają problemy z widzeniem rzeczy w oddali i z bliska. Dzięki nim, ludzie z taką wadą wzroku nie muszą co chwilę zmieniać okularów. 

Okulary progresywne Brillen w opiniach użytkowników wypadają bardzo dobrze, również ze względu na promocję „2 pary okularów progresywnych za 420 zł”. Obecnie, zakup jakichkolwiek okularów (nawet tych zwykłych) wiąże się z dużym wydatkiem. Jakby nie patrzeć, okulary progresywne pełnią funkcję dwóch, oddzielnych par okularów. Średni koszt oprawek i szkieł normalnych okularów to ok. 300-450 zł. Cena 420 zł za dwie pary okularów progresywnych jest bardzo korzystna. 

Ludzie, którzy skorzystali z promocji Brillen okulary progresywne, opiniują ją jako bardzo opłacalną i są z niej w przeważającej części zadowoleni. Dokładne warunki skorzystania z promocji przeczytasz na brillen.pl. Na forach jest wiele wątków związanych z tymi ofertami – internauci piszą, że nie jest to żadne oszustwo. Promocje Brillen opiniowane są niemal w samych superlatywach. 

birllen jako marka globalna
Ponad 3 mln klientów – to marka globalna.

Opinie o brillen.pl

Opinie o brillen.pl są pozytywne. Strona umożliwia umówienie się do optyka Brillen online. W razie wątpliwości klienci mają również możliwość skontaktowania się przez WhatsAppa z konsultantem, który pomoże w rozwianiu jakichkolwiek wątpliwości dotyczących tego jak umówić wizytę lub tego jak dokładnie działają promocje. Brillen w opiniach jest oceniany w większości pozytywnie, co jest również zasługą ich strony internetowej, na której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, które mogą Ci się przydać w podjęciu decyzji o zrobieniu tam badania i zakupów. O brillen.pl na forach przeczytać możemy także, że strona umożliwia przymierzenie danego modelu oprawek online. Jest to możliwe dzięki zaawansowanej technologii, dzięki której możemy mieć salon optyczny w naszych domach. 

Optyk Brillen – opinie

Zakup okularów jest większym wydatkiem, dlatego nic dziwnego, że jeśli jakiś salon oferuje bezpłatne badanie wzroku (jeśli zakupisz u nich później szkła i soczewki), to chcemy, aby przebiegło ono jak najlepiej. Badania w Brillen na forach wypadają bardzo pozytywnie – są przeprowadzane dokładnie i w miłej atmosferze. 

Salon optyczny Brillen – opinie

Jak już wspominałam, salony optyczne Brillen opinie mają różne, jest to zależne od danej placówki. Salon optyczny tworzy głównie obsługa oraz osoby badające wzrok, dlatego ciężko, żeby wszystkie salony Brillen na forach miały podobne opinie. Poniżej przedstawiamy oceny trzech z nich: w Chrzanowie, Wałbrzychu i Białymstoku. 

Brillen Chrzanów opinie

salon chrzanów opinie
Same salony oceniane są bardzo dobrze, tutaj 4.7 gwiazdki na 5.

Salon Brillen w Chrzanowie opiniowany jest bardzo dobrze. W większości recenzji chwalona jest profesjonalna i miła obsługa, która pomogła klientom dopasować najlepsze oprawki. Badanie wzroku w tym salonie jest na najwyższym poziomie, bardzo szczegółowe.  Na plus oceniany jest także duży wybór oprawek. 

Brillen Wałbrzych opinie

Jak sprawa wygląda w salonie Brillen w Wałbrzychu? Opinii o tej lokalizacji nie ma wiele. Są pozytywne głosy o tym salonie Brillen z forów – dotyczą one podejścia pracowników, świetnej jakości produktów i profesjonalności badania wzroku. Negatywne głosy związane są z utrudnieniami w kontakcie telefonicznym z salonem. Klienci chwalą promocje Brillen – opinie o nich są w samych superlatywach.

Brillen Białystok opinie

Brillen w Białymstoku opinie ma różne. Niektórzy klienci chwalą obsługę, a niektórzy są z niej niezadowoleni. Jeśli chodzi o samo badanie wzroku, to optyk Brillen opiniowany jest w tym salonie bardzo dobrze – badanie przeprowadzane jest w przyjaznej atmosferze i z największą dokładnością i zaangażowaniem.

Podsumowując: opinii o brillen.pl na forach jest bardzo dużo – stąd różnice w ocenach. Niektóre salony prawie w 90% oceniane są jako świetne sklepy – wynika to z obsługi, jakości produktów czy szczegółowości badań. Jednak niektóre salony mają większy odsetek negatywnych opinii. 

Każdy sklep tworzą ludzie, którzy tak samo jak my mają gorsze i lepsze dni. Warto jest o tym pamiętać, zanim wystawimy recenzje danej placówce. Oczywiście praca wymaga od nas profesjonalnego podejścia do klienta, jednak są sytuacje w życiu, w których bardzo ciężko o pozytywne nastawienie i uśmiech.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

2 KOMENTARZE

  1. Dlaczego w tej firmie chcą zapłaty za okulary w formie przelewu, zamiast zrobić to, powiedzmy kartą płatniczą. Dla mnie wygodniej byłoby zapłacić kartą. Poza tym zaliczka nie jest zaliczana na poczet ceny, tylko zwracana przy odbiorze okularów. W dobie 21 wieku uważam, że ten system jest, delikatnie mówiąc , przestarzały.

  2. Może ktoś z Białegostoku mógłby wstawić opinię na temat swoich okularów? Ja niestety musiałam zrezygnować z zamówienia (względy prywatne), ale uważam że obsługa salonu (Pani Marta) jest bardzo miła i profesjonalna.

Popularne