Strona głównaOpinieTake Drop – opinie o platformie marketingowej

Take Drop – opinie o platformie marketingowej

Poszukując najlepszego rozwiązania w zakresie działań marketingowych w swojej firmie warto odwiedzić stronę Take Drop. Opinie, które pozostawiają użytkownicy platformy są najbardziej miarodajne i ukazują, że takie miejsce w sieci jest bardzo potrzebne. Platforma rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku, podstawową misją było jak najlepsze zarządzanie sklepami internetowymi. Czym zajmuje się Take Drop? Opinie mówią między innymi o promowaniu modelu sprzedaży o nazwie dropshippingu, który daje właścicielom sklepów online mnóstwo możliwości. Nie są wówczas potrzebne przestrzenie magazynowe, ponieważ każde zamówienie jest wysyłane bezpośrednio przez zewnętrzną hurtownię. Zarobkiem właściciela sklepu internetowego jest natomiast marża, działa to na zasadzie pośrednictwa. Tak naprawdę obie strony odnoszą korzyści, hurtownia zyskuje nowych klientów, a sklep internetowy w tym pośredniczy i w ten sposób notuje zyski. Biorąc pod uwagę potoczną mowę, śmiało uznać, że dropshipping to sprzedaż produktów, których nie ma się na stanie. Z tego modelu współpracy korzysta coraz więcej przedsiębiorców, z uwagi na wiele zalet takich rozwiązań.

Często osoby zastanawiające się w co zainwestować swoje oszczędności decydują się na sprzedać/sklep online. Pamiętaj, że jest to bardzo konkurencyjny rynek.

Historia powstania Take Drop – opinie

Twórcą platformy Take Drop jest Tomasz Niedźwiecki, pomysł zrodził się na podstawie zgromadzonego doświadczenia i wiedzy podczas studiów. Można uznać, że utorował właścicielom sklepów internetowych drogę do dropshippingu. Sam kiedyś podejmował współpracę z hurtownikami w Chinach, z tą różnicą, że sprowadzał wszystkie towary do siebie. Było tak do pewnego czasu, kiedy to na próbę zdecydował się na inną opcję. Stało się to bodźcem do utworzenia omawianej platformy Take Drop. Opinie są budujące i od początku istnienia strony, swoje sklepy internetowe stworzyło wiele osób. Na korzyść tego rozwiązania przemawia przede wszystkim możliwość postawienia sklepu w ciągu zaledwie kilku minut, wszystko to odbywa się na podstawie przygotowanych szablonów, następnym krokiem są integracje z konkretnymi hurtowniami  i dodawania produktów do bazy. Z tymi wszystkimi zadaniami poradzi sobie zdecydowanie każdy, nie jest potrzebne żadne doświadczenie w branży IT. Warunkiem docierania do odbiorców jest promowanie i pozycjonowanie utworzonego sklepu, wówczas osiąga się największe zainteresowanie. Do formularza dodaje się wyłącznie imię, nazwisko, adres mailowy i ustanawia się własne hasło. To wystarczy do otrzymania dostępu do panelu administracyjnego, a z jego poziomu możliwe jest sprawdzanie asortymentów konkretnych hurtowni.

Take Drop – opinie

Istnieje kilka aspektów, które wyróżniają na tle konkurencji Take Drop. Opinie są dowodem na to, że panel administracyjny jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Nie ma zatem konieczności odbywania dodatkowych szkoleń, aby nauczyć się jego wszystkich funkcji. Oczywiście mimo to twórca udostępnił dla użytkowników specjalny poradnik, uznawany za zestaw know-how. Są one dostępne w formie nagrań wideo, jak i zwykłego tekstu. Ciekawą opcją jest zyskanie opiekuna z platformy Take Drop. Opinie również o tym mówią, dzięki czemu zachęca się kolejne osoby do założenia konta na stronie Take Drop. Warto również pokrótce opowiedzieć o funkcjach platformy, wśród których znajduje się choćby możliwość edycji wszystkich produktów, a także strony głównej i produktowej. Ponadto nie jest się zależnym od opisów obowiązujących w danej hurtowni, istnieje możliwość utworzenia własnych, od podstaw. Sposoby płatności także ustala się samodzielnie, wygląda to podobnie jak w przypadku prowadzenia własnego sklepu internetowego, na swojej domenie.

Zacznij biznes online od nauki marketingu. Dowiedz się na czym polega SEO oraz jak działają takie platformy jak Google Ads czy Facebook Ads.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

2 KOMENTARZE

  1. Nie polecam platformy takedrop. Może i jest łatwa w obsłudze, ale możliwości modelowania samej strony sklepu już ograniczone. A przede wszystkim – formuła wsparcia uczestnika (projektu 360) jest totalnie nieefektywna. Strata czasu i kasy.

  2. Kupiłam kurs w Take Drop 360. Ceną ani promocjami nie macie się co przejmować, bo cały czas będą, bo oni zarabiają głównie nie na sprzedaży tego kursu, ale potem na wielu innych dodatkowych kosztach m.in za to że posiadacie sklep. Muszę przyznać że, umieją się sprzedać i pięknie nie mówią całej prawdy o tym kursie. Ja się w pierwszej kolejności złapałam na to że, ktoś za tą cenę zrobi mi sklepy w Internecie. Oni nie zakładają Ci sklepów w Internecie tylko na swojej platformie a, po upływie kilku miesięcy musisz płacić co miesiąc za ich utrzymanie. Dodatkowo masz po drodze koszty typu logo, domena, regulamin . . . i tak dalej więc, to nie jest tak, że masz cały gotowy sklep w cenie kursu jak reklamują. Ja po wejściu do środka przyznam że, straciłam do nich zupełnie zaufanie, przez to jak widzę haczyki i ich kłamstwa. Moim zdaniem ich głównym źródłem dochodu nie są ich sklepy internetowe tylko kursy (a dokładnie platforma). Skoro tak rewelacyjnie idą im te sklepy internetowe, wydają grube miliony na reklamę i te miliony zarabiają, to czemu skupili się tak na platformie i ciągłym kręceniu filmików i webinariów. Pewnie robią sobie z tego dochód pasywny i tak naprawdę najlepiej właśnie na tym zarabiają. W końcu ostatnim krzykiem mody i prawdziwą żyłą złota są kursy i szkolenia oraz posiadanie platformy typu Allegro z prowizjami dla sprzedawców. To co oni tworzą to jest coś „ala” Allegro. Uwielbiam te ich szybko kończące się promocje i szansa na kupienie lepiej i taniej i jeszcze ten zegar odliczający czas na zakończenie możliwości kupna tego kursu czy oferty ! Ja się na to nabrałam, bo mieli zaraz zakończyć to i wziąć tylko 100 pierwszych osób. Nawet były pytania w rodzaju dlaczego mnie mają wziąć itp. Na pocieszenie mogę dodać, że jak dziś ucieknie Wam jedna promocja to możecie być pewni że, jutro zrobią kolejną, bo im więcej osób kupi kurs i przystąpi, tym więcej na nich zarobią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne