Strona głównaMotoryzacjaAudi A4 B7 1.8 t – opinie

Audi A4 B7 1.8 t – opinie

Jednym z aut polecanych wielu kierowcom jest Audi A4 B7 1.8 t – opinie w przeważającej większości są naprawdę pozytywne i trudno się z nimi nie zgodzić. Zdaniem specjalistów jest wersja podobna do B6, ale poddana modernizacji. Zmianie stylizacji uległy na przykład przednie i tylne elementy w pojeździe. Na plus uznaje się zachowanie dawnej, uznawanej za ponadczasową linii nadwozia. Głównie z tych względów warto postawić na Audi A4 B7 1.8 t. Opinie pozostawiane w sieci podkreślają ponadto włączenie do auta nowych silników.

Jeśli jesteś fanem audi to sprawdź jaki prezent dla fana audi możesz sobie sprawić!

Audi A4 B7 1.8 t – opinie są zawsze istotne

Co składa się na główne korzyści Audi A4 B7 1.8 t? Opinie właścicieli tego pojazdu mówią o świetnych osiągach i niezbyt dużym poborem paliwa. To właśnie tym wyróżnia się nowa generacja Audi, dlatego nie powinno się przechodzić obojętnie obok takiej propozycji. Można uznać, że marka produkowała samochód w tej samej technologii aż do 2008 roku, ale obecne zmiany wychodzą na dobre.

Audi A4 B7 1.8 t Quattro – opinie

Planując zakup nowego samochodu warto zapoznać się z zaletami Audi A4 B7 1.8 t Quattro. Opinie podkreślają przede wszystkim uniwersalność tego pojazdu. Na jego korzyść świadczą również kompaktowe wymiary. Co wyróżnia samochód Audi A4 B7 1.8 t Quattro? Opinie kładą nacisk głównie na fakt, że mają napęd na cztery koła. To z kolei przekłada się na lepszy komfort prowadzenia i bezpieczeństwo jazdy w trudnych warunkach.

Audi A4 B7 1.8 t – wady

Z całą pewnością warto zastanowić się nad poszczególnymi kwestiami dotyczącymi Audi A4 B7 1.8 t. Wady, podobnie jak zalety są bardzo ważne, świadomość ich pojawiania się powinna być pozostawać na wysokim poziomie. W przypadku tego modelu dość regularnie dochodzi do uszkodzeń wahacze zlokalizowane na przodzie pojazdu. Z uwagi na to, że jest ich aż 8, może to być dość duży koszt. Czy coś jeszcze jest szczególnie narażone na awarię w Audi A4 B7 1.8 t? Wady mogą pojawiać się również w zakresie zaprzestania działania komputera pokładowego.

Audi A4 B7 1.8 t – spalanie

Przed zakupem auta warto sprawdzić, czy spełnia wszystkie najważniejsze kryteria odpowiedniego samochodu, na przykład Audi A4 B7 1.8 t. Spalanie jest bardzo ważnym aspektem, w tym przypadku wynosi ono około 9,7 litra na 100 kilometrów. Może się zdarzyć, że zamontowano butlę w kupowanym Audi A4 B7 1.8 t. Spalanie tego rodzaju paliwa wynosi 11.2 litra w przeliczeniu na 100 kilometrów.

Audi A4 B7 1.8 t 163 KM – opinie

Wiele osób decyduje się na zakup Audi A4 B7 1.8 t 163 KM. Opinie jak zawsze są podzielone, ale zazwyczaj poleca się to auto właściwie każdemu. Dodatkowym jego atutem jest możliwość zamontowania butli z gazem, wówczas podróżowanie będzie nieco tańsze. Taka alternatywa powinna spodobać się kierowcom, które pokonują codziennie długie trasy. Dlaczego jeszcze poleca się Audi A4 B7 1.8 t 163 KM? Opinie to jedno, a faktyczne dane techniczne mówią, że jest to jeden z lepszych samochodów w tym zakresie cenowym.

Audi A4 B7 1.8 t – ile oleju?

Regularne wymiany oleju dotyczą wszystkich aut, w tym również Audi A4 B7 1.8 t. Ile oleju trzeba wlać? W modelu Audi A4 B7 1.8 t potrzebne jest 4,1 litra substancji. Warto przy tym pamiętać, że wymianie podlega również filtr oleju. Jego rodzaj należy sprawdzić na poprzednim. Jaki jest średni tego koszt jeśli chodzi o Audi A4 B7 1.8 t? Ile oleju potrzebuje zostało już ustalone, natomiast koszt to około 26 złotych. Wliczono w to filtr.

Audi A4 B7 1.8 t – wymiana rozrządu – cena

Koszty poszczególnych napraw są zróżnicowane, również jeśli chodzi o Audi A4 B7 1.8 t. Wymiana rozrządu – cena zależy od konkretnego producenta zamiennych części oraz rodzaju silnika. Znaczenie ma również renoma serwisu, do którego prowadzi się auto. Ile trwa taka czynność w Audi A4 B7 1.8 t? Wymiana rozrządu, cena, odstępy w jakich powinno to nastąpić to najczęściej stawiane pytania. Zasadniczo cała praca może potrwać do maksymalnie dwóch godzin.

Audi A4 B7 1.8 t – jaki akumulator?

Co jeszcze często decyduje o zakupie auta Audi A4 B7 1.8 t? Jaki akumulator ma w sobie. W egzemplarzach produkowanych w latach 2004-2008 montowane były części ze strefami podłogowymi B13, występował 1 rodzaj końcówek biegunów. Liczyły się rodzaje silników, jakie miało Audi A4 B7 1.8 t – jaki akumulator konkretnie? Przykładowo w mocniejszych silnikach stawiano na rozmiary 315x175x190 milimetrów.

Audi A4 B7 1.8 t – dane techniczne

Każdorazowy zakup samochodu budzi wielkie emocje w całej rodzinie. Tym bardziej, gdy jest to Audi A4 B7 1.8 t, dane techniczne nie pozostawiają złudzeń, że na to auto po prostu trzeba zwrócić uwagę. Kompaktowe wymiary, cicha praca i bezpieczeństwo nawet w najgorszych warunkach drogowych to najważniejsze cechy, które ma Audi A4 B7 1.8 t. Dane techniczne takie jak spalanie, ilość potrzebnego oleju można znaleźć na wielu stronach internetowych.

Audi A4 B7 1.8 t automat – opinie

Dla każdego kierowcy przychodzi czas zmiany manualnej skrzyni biegów na automatyczną. Taką okazję mają ci, którzy zdecydowali się na zakup Audi A4 B7 1.8 automat. Opinie są właściwie wyłącznie dobre, co jeszcze bardziej powinno zachęcać do zakupu. Jeśli uczyć się obsługi automatycznej skrzyni biegów, to tylko w Audi A4 B7 automat. Opinie są rzetelne i bezstronne, dlatego absolutnie można im zaufać.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne