Strona głównaTechnologiaDlaczego warto wybrać Heyah 01?

Dlaczego warto wybrać Heyah 01?

Proste oferty zwykle są najlepsze. Taka jest Heyah 01. To oferta subskrypcyjna o prostych i logicznych zasadach, a do tego w atrakcyjnej cenie. Co to jest Heyah 01? Jak skorzystać z tej oferty i czy w ogóle warto to zrobić?

Co to jest Heyah 01?

Heyah 01 to oferta subskrypcyjna stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie proste rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Można z niej skorzystać bez wychodzenia z domu – wystarczy wybrać interesującą opcję (do wyboru są dwie) i zaczekać na kartę SIM. Co ważne, zarówno zawarcie umowy, jak i rezygnacja z niej są bezpłatne, a z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie. Heyah 01 to oferta atrakcyjna cenowo – pierwszy miesiąc kosztuje 1 zł, a każdy kolejny – 19,99 zł. Opłata jest pobierana automatycznie z karty przypisanej do konta, co jest bardzo wygodne, bo nie trzeba pamiętać o comiesięcznym regulowaniu płatności.

Heyah 01, czyli dwie opcje do wyboru

W Heyah 01 są dwie opcje do wyboru: głosowa i internetowa. Wybierając opcję głosową, otrzymujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także paczkę 20 GB internetu. Opcja internetowa to z kolei oferta, w której dostajesz 50 GB internetu. Każda z ofert kosztuje tyle samo – 19,99 zł miesięcznie. Płatność jest pobierana automatycznie z karty, co 30 dni. Niewątpliwą zaletą oferty Heyah 01 jest to, że można z niej w dowolnym momencie zrezygnować lub ją zawiesić, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Więcej informacji o Heyah 01 znajdziesz tutaj: https://www.heyah.pl/heyah01/.

Heyah 01 – jak skorzystać z oferty?

Jeśli chcesz skorzystać z oferty subskrypcyjnej Heyah, wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków.

  • Ściągnij aplikację Moja Heyah, jeśli jeszcze nie masz jej zainstalowanej na smartfonie.
  • Załóż konto i zaloguj się do aplikacji.
  • Potwierdź swoją tożsamość.
  • Dodaj do konta swoją kartę płatniczą.
  • Zdecyduj, jaki chcesz numer telefonu.
  • Wybierz formę dostawy karty SIM.
  • Kiedy otrzymasz kartę, włóż ją do telefonu. Subskrypcja zostanie uruchomiona automatycznie, a z Twojego konta zostanie pobrana opłata.

To wszystko! Tych kilka prostych kroków wystarczy, żeby móc korzystać z oferty Heyah 01.

Artykuł sponsorowany

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne