Strona głównaOpinieSokowirówki Kuvings - opinie

Sokowirówki Kuvings – opinie

Każdy z nas ma czasem ochotę ugasić pragnienie pijąc sok ze świeżych owoców lub warzyw. Można kupić gotowy napój w sklepie, ale lepszą alternatywą jest jego własnoręczne przygotowanie. To możliwe dzięki wyciskarce wolnoobrotowej firmy Kuvings.

Istnieje wiele powód, dla których warto zacząć przygotowywać soki własnej roboty, są to m.in.:

  • bogatszy smak, 
  • lepsza suplementacja witamin i mikroelementów,
  • kontrola składników, z których jest uzyskany jest nasz koktajl.

Model Kuvings B 600 – opinie, zalety

Jednym z najciekawszych produktów oferowanych przez firmę Kuvings jest model Kuvings B6000. W opinii kupujących to jedna z najbardziej innowacyjnych i niezawodnych wyciskarek wolnoobrotowych, jakie są dostępne w sprzedaży. Swoją wytrzymałość zawdzięcza zastosowaniu solidnych materiałów tj. ultemu w ślimaku oraz stali nierdzewnej w sicie. Kolejnym z elementów wyróżniających go na tle konkurencji jest silnik o mocy 240 W, który pozwala na uzyskanie 60 obr/min. Przy takiej prędkość nawet obróbka najtwardszych owoców lub warzyw nie będą stanowiła problemu. Jednocześnie dzięki wyśmienitemu wygłuszeniu przyrząd zachowuje cichą kulturę pracy (40-50dB). Nowością w stosunku do poprzednich modeli jest poszerzenie otworów oraz zastosowanie klapki, która jest zabezpieczeniem przed dziećmi.  Wszechstronne zastosowanie urządzenia pozwoli na przygotowanie soku według własnego uznania. 

Sprzęt doskonale radzi sobie ze składnikami, które dla innych sokowirówek mogą okazać się nie lada wyzwaniem, tj. ziół (nać pietruszki czy selera, mięty, bazylii, z trawy pszenicznej, pokrzywy, mniszka lekarskiego). Ale wszystkie te zalety nie byłby istotne, gdyby nie doskonałe soki oraz łatwość obsług. W większości sokowirówek najbardziej pracochłonny, a jednocześnie uciążliwym procesem jest czyszczenie. W B6000 ten etap można wykonać w parę minut i jest niesamowicie prosty do przeprowadzenia. Wystarczy, że po użyciu urządzenia nalejemy do niego dwie szklanki wody, a następnie uruchomimy na 2-3 min. Po wszystkim wystarczy wylać wodę.  Aby jeszcze bardziej dostosować się do gustu klientów, dostępna jest opcja personalizacji kolorystycznej według czterech dostępnych kolorów.

Wyciskarka Kuvings d9900

Innym wariantem nieustanie zdobywającym uznanie klientów jest sokowirówka Kuvings d9900. Elementem, który w olbrzymim stopniu ułatwia i przyspiesza przygotowywanie wyrobów, a sam proces czynni dużo przyjemniejszym jest jeszcze szerszy otwór o średnicy 82 mm, dzięki czemu nie ma konieczności krojenia składników na drobne kawałki. Kolejnym z udogodnień jest otwarty i rozwarty wylot pulpy czyniący czyszczenie łatwiejszym, a konsystencje koktajlu lepszą. Dodatkowo oprócz standardowych sit do produkcji soków w zestawie znajdują się też sita do produkcji smoothie i lodów. Poszerzając liczbę możliwych do przyrządzenia kombinacji wielokrotnie, sokowirówka Kuvings d9900, w opinii kupujących stała się jednym z najtrwalszych i wielofunkcyjnych  sprzętów spośród innych wyciskarek.

Kuvings Evo 820 – jeszcze lepsze soki

Kolejnym z produktów, na który warto zwrócić uwagę jest Kuvings Evo 820. W odróżnieniu od d9900, w którym górny otwór znajdował po lewej stronie, ten usytuowany jest na wprost użytkownika, co powinno budzić szczególne zainteresowanie osób leworęcznych. Kolejną nowinką zastosowaną w Evo820 jest ulepszony system chłodzenia z dwoma dodatkowymi wylotami wentylacyjnymi, zmniejszając ryzyko przegrzania. Natomiast największą zmianą, która jest widoczna na pierwszy rzut oka jest całkiem nowy design skórzanej obudowy oraz nowa paleta kolorystyczna, oferująca tak nietypowe kolory jak szampański lub grafitowy.  Wszystkie te udoskonalenia zostały nagrodzone prestiżowymi nagrodami tj. Design Award oraz Red Dot Award.

Podsumowując, sokowirówki firmy Kuvings Evo 820 zyskują opinie podobne do pozostałych sprzętów i są jednymi z najlepszych opcji dostępnych na rynku. Wszystkie pozwalają na stworzenie i cieszenie się wyśmienitymi sokami bez wkładanie w proces przygotowania większego wysiłku. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne