Strona głównaMotoryzacjaNowe opony pl - opinie, czy to bezpieczny sklep?

Nowe opony pl – opinie, czy to bezpieczny sklep?

Zima zbliża się wielkimi krokami i dobrze jest się do niej przygotować nie tylko pod względem ogrzewania. Warto także wziąć pod uwagę inne warunki pogodowe, które wpłyną na komfort jazdy samochodem. Nic dziwnego, że coraz więcej osób szuka w Internecie opon w sprawdzonych sklepach. Słynne już hasło Zima znów zaskoczyła kierowców na stałe weszło do języka polskiego i pewnie usłyszymy je jeszcze nie raz. Żeby w nadchodzących miesiącach nie okazało się ono prawdą, już teraz należy rozejrzeć się za odpowiednimi produktami. 

Z pomocą przychodzi firma Top-Gum, która oprócz zakupów online, oferuje także usługi serwisowe w trzech punktach stacjonarnych, znajdujących się w Bielsku-Białej, Pszczynie i Jaworze. Sklep internetowy ma nieco inną nazwę – nowe-opony.pl i znajdziemy w nim szeroki wybór opon dla różnych pojazdów. Jakie są opinie na jego temat? Czy jest to zaufana strona? To są bardzo dobre pytania, które warto sobie zadawać przed zdecydowaniem się na jakikolwiek zakup w Internecie, dlatego specjalnie dla Was sprawdziliśmy, co piszą na forach. 

Zobacz: Opony Zeetex – opinie, testy. Co to za firma? Gdzie produkowane?

Nowe opony pl – opinie na forum 

Sklepów, oferujących opony i inne gadżety dla kierowców nie brakuje, więc czy nowe-opony.pl będzie odpowiednim wyborem? Nikt z nas przecież nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto, a oszustów niestety jest na pęczki. Jeśli jesteście, czego możemy się spodziewać po wspomnianym sklepie, zachęcamy do zapoznania się z poniższym artykułem. 

Internauci nie od dziś szukają wartościowych opinii, żeby upewnić się, czy zakup, którego chcą dokonać, na pewno okaże się trafionym pomysłem. Warto jednak mieć na uwadze, że dany produkt u każdego konsumenta może sprawdzić się inaczej. Jedna osoba będzie bardziej zadowolona, inna z kolei może być po całości rozczarowana. Nie ma zasady. Najczęściej opinie są subiektywne, co oznacza, że jej autorzy kierują się indywidualnymi przekonaniami i odczuciami, a niekoniecznie faktami. 

Zobacz: Kiedy zmienić opony na zimowe? Nie czekaj w kolejce

Wypowiedzi, na które natknęliśmy się w sieci, zazwyczaj były pochlebne, jednak jak to w życiu bywa, trafiały się również te mniej przychylne. Klienci chwalą szeroki wybór produktów w sklepie. Jest to niewątpliwie zaleta, jeśli w jednym miejscu mamy dostęp do towaru od różnych producentów. Innym ważnym czynnikiem jest cena, którą wielu użytkowników uważa za przystępną w przypadku nowe-opony.pl – chociaż trzeba liczyć się z tym, że każdy dysponuje innym budżetem. W dzisiejszych czasach istotna jest także długość oczekiwania zamówionego produktu. I w tym przypadku internauci wskazują na terminowość i sprawność dostarczania przesyłek. Ponadto, obsługa klienta jest oceniana jako pomocna i profesjonalna, co również wpływa na pozytywne doświadczenia nabywców. To są najczęściej wymieniane cechy sprzedawcy w Internecie. 

Czy przy tak obiecujących wypowiedziach jest miejsce na krytykę? Okazuje się, że tak. Co więcej, niezadowolonych wypowiedzi wcale nie jest aż tak mało, jak mogłoby się wydawać. W dużej mierze są one przeciwstawne do tych, które wymieniliśmy w poprzedzającym akapicie. Na co najbardziej narzekali klienci? Niestety zwrot pieniędzy nie należy do mocnej strony sklepu, ponieważ zajmuje on dość dużo czasu i pojawiają się oskarżenia wobec sprzedawcy o próbę wyłudzenia, co może stanowić poważną rysę na jego wizerunku. Kolejnym powtarzającym się mankamentem jest długi czas dostawy – niektórzy wskazują, że czekali aż 4 tygodnie. Oberwało się również pracującej tam obsłudze, którą dość spore grono osób określa jako opryskliwą i arogancką. Ponoć problemy pojawiają się przy próbie telefonicznego i mailowego kontaktu ze sklepem. Nierzadko zdarzają się pomyłki w zamówieniach, które później trudno rozwiązać. 

Cóż, wpadki zdarzają się nawet najlepszym i nikt nie jest idealny. Jak zapewne zauważyliście, opinie dotyczące sprzedawcy są skrajne. Nie brakuje zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają dokonania tam zakupów. Z drugiej strony firma ma dość poważny problem z zarzutami o oszustwa i niesatysfakcjonującą jakość oferowanych usług. Tak jak wspomnieliśmy na początku – każda opinia jest indywidualna i nie da się przewidzieć, jak będzie wyglądał proces zakupu w Waszym przypadku. 

Mamy nadzieję, że dzięki nam zakup opon stanie się chociaż trochę łatwiejszy. Wszystkim kierowcom życzymy bezkolizyjnego sezonu zimowego. Koniecznie zostawcie komentarz, jeśli mieliście kiedykolwiek okazję skorzystania z usług nowe-opony.pl! Może okazać się to cenną wskazówką dla innych czytelników. 

Opinia nr. 1
Opinia nr. 2
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne