Strona głównaPoradyNetflix – jak zmienić pakiet?

Netflix – jak zmienić pakiet?

Nazwa platformy Netflix odmieniana jest dosłownie przez wszystkie przypadki. Korzysta z niej wielu ludzi na całym świecie. Trudno się temu dziwić, udostępnia przecież ogromną liczbę hitów filmowych, serialowych, a nawet bajki. Jest zatem dedykowany dosłownie każdemu, z całą pewnością warto wykupić jeden z dostępnych pakietów, aby zapewnić rozrywkę całej rodzinie. Jakie opcje daje Netflix? Jak zmienić pakiet? Te pytanie pojawiają się w sieci notorycznie, możliwości są dokładnie trzy: Pakiet Podstawowy, Standard oraz Premium. Koszty wyglądają następująco – w kolejności: 29, 43 lub 60 złotych miesięcznie. Nie są to wysokie kwoty, biorąc pod uwagę, ile korzyści można dzięki nim osiągnąć.

Netflix jest coraz droższy, dlatego osoby szukają alternatyw dla Netflixa. Sprawdź nasz artykuł!

Netflix – jak zmienić pakiet?

Widzowie Netflixa mają swoje ulubione produkcje, często pojawiają się serie, od których trudno się oderwać. Przykładami jest choćby „Dom z papieru”, „Lupin”, czy inne seriale z wciągającą fabułą. Jest to powód, dzięki którym warto rozbudować swój Netflix. Jak zmienić pakiet? Wystarczy zalogować się na utworzone przez siebie konto i wybrać opcję „zmień plan”. Wszelkie ewentualne niedogodności, w tym brak takiego oznaczenia, należy zgłosić do działy pomocy platformy. Jeśli wszystko przebiega pomyślnie, zmianę pakietu potwierdza się kolejno przyciskiem „kontynuuj” i „zaktualizuj”. Końcowym elementem jest kliknięcie przycisku „potwierdź”. Co ciekawe, nowy pakiet działa od razu po potwierdzeniu wprowadzanych zmian.

Netflix – zmiana planu

Osoby, które jeszcze nie zdecydowały się za rejestrację i wykupienie pakietu powinny dokładnie zapoznać się ze wszystkimi korzyściami Netflixa. Zmiana planu może nastąpić w każdej chwili, podobnie jak ewentualna rezygnacja z subskrybowania platformy filmowej. Z poprzedniego pakietu można korzystać do daty kolejnego rozliczenia, dlatego wszelkie funkcjonalności zostają zachowane. Generalnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby w pierwszej kolejności zmienić plan z Podstawowego na Standard, następnie ze Standard na Premium. Co dają poszczególne pakiety na Netflixie? Zmiana planu jest często dyktowana chęcią oglądania filmów w lepszej jakości oraz zwiększenia liczby dostępnych kont.

Zmiana planu Netflix

Zmiana planu Netflixa wiąże się w pierwszej kolejności ze zmianą kosztów – ich zmniejszenia lub zwiększenia. Najtańszy pakiet kosztuje 34 złotych za 1 miesiąc korzystania, przeznaczony głównie dla mniej wymagających użytkowników, tych, którzy dopiero chcą sprawdzić, czy to platforma odpowiednia dla nich. W ramach tego rozwiązania otrzymuje się najniższą jakość obrazu, czyli SD. Zmiana planu Netflix na Standard to koszt 43 złotych, jest to jedna z najbardziej uniwersalnych opcji. Pojawia się w nim już możliwość oglądania filmów w jakości Full HD, ponadto istnieje możliwość oglądania produkcji na dwóch odbiornikach w tym samym czasie.

Jak zmienić plan Netflix?

Każdy, kto przetestował już Netflixa i zdecydował o kontynuacji subskrypcji, zazwyczaj zastanawia się jak zmienić plan Netflix. Nie ma w tym nic trudnego, ponieważ całość nie jest w żadnym razie skomplikowana. Zmian tych dokonuje się z poziomu panelu klienta, oczywiście po uprzednim zalogowaniu się. Następnie wybiera się opcję zmiany planu, swoją dyspozycję trzeba jeszcze potwierdzić. Po tym fakcie wszystkie zmiany są zapisywane i można już korzystać z nowych funkcjonalności. Jak widać odpowiedź na pytanie jak zmienić plan Netflix nie ma w sobie nic trudnego, każdy doskonale poradzi sobie z tym zadaniem. Później pozostaje tylko cieszyć się nowymi możliwościami.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne