Strona głównaRozrywkaKim jest Klaudia El Dursi?

Kim jest Klaudia El Dursi?

Klaudia El Dursi jest modelką, prezenterką i celebrytką pochodzącą z Bydgoszczy. Swoją niezwykłą i egzotyczną urodę zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Libii. Dziewczyna od wielu lat walczyła o swoją popularność. W przeszłości była również epizodyczną aktorką w polskiej wersji znanego na całym świecie serialu Brzydula. Celebrytka jest w wieku 33 lat. Największy rozgłos i sławę przyniósł jej zaś udział w programie Top Model, do którego zgłosiła się w wieku 30 lat. Jurorzy Top Model, obdarzyli ją Złotym Biletem.

Przedmiot ten stał się jej przepustką do finałowych rozgrywek programu. Przyznanie przez producentów programu Złotego Biletu dla Klaudii El Dursi spotkało się z licznymi kontrowersjami wśród innych uczestników i fanów produkcji. Niektórzy twierdzili, że Klaudia El Dursi została wyróżniona niesłusznie, wielu zarzucało jej zbyt niski dla modelki wzrost, a także nieproporcjonalne ciało. Zamieszanie wokół jej osoby przyczyniło się do znacznego zwiększenia jej popularności. Po zakończeniu programu kariera Klaudii El Dursii nabrała tempa. Modelka stała się prowadzącą popularnego programu o nazwie Hotel Paradise, którego piąty sezon realizowany jest aktualnie w Panamie.

Klaudia El Dursi -TikTok, wzrost, waga, wiek

Fani Klaudii El Dursi mogą śledzić jej życie za pośrednictwem TikToka. Modelka regularnie relacjonuje tam swoją codzienność. TikTok prezenterki ma nazwę taką samą jak jej imię i nazwisko. Celebrytka słynie z dbania o swoich fanów, często dzieli się z nimi swoimi przeżyciami towarzyszącymi jej każdego dnia, które upublicznia na swoim TikToku oraz Instagramie. Wielu fanów zastanawia się, jaki jest wzrost Klaudii El Dursi. Informacje, które można odnaleźć na ten temat, mówią, że wynosi on 174 cm. Z danych dostępnych w sieci wynika również, że waga Klaudii jest bardzo niska, wynosi tylko 60 kg. Klaudia znana jest z zamiłowania do uprawiania sportów siłowych, które najprawdopodobniej przyczyniają się do jej nienagannej sylwetki i niskiej wagi. Dziewczyna cieszy się niegasnącą popularnością. Sławę zawdzięcza niesamowitej charyzmie, a także zjawiskowej urodzie.

Czy Klaudia El Dursi zdradziła?

Klaudia El Dursi zapytana o zdradę, odpowiedziała, że nie zna życia ten, kto jej nie zaznał. Modelka od lat jest w szczęśliwym związku. Jest jednak sporo rzeczy, których nie wiadomo o Klaudii El Dursii. Zdrada w związku, to rzecz, której modelka doświadczyła i do której przyznała się w jednym z wywiadów.

Klaudia El Dursi  w ciąży?

Czy Klaudia El Dursi jest w ciąży? To pytanie, które nurtuje wielu fanów modelki. W chwili obecnej kończą się właśnie zdjęcia do najnowszego Hotelu Paradise, gdzie modelka prezentuje swoją nienaganną sylwetkę, zaprzeczającą byciu w stanie błogosławionym. Pytając Klaudię El Dursi czy jest w ciąży, można natomiast dowiedzieć się, że takową planuje, bowiem marzy o córce. W chwili obecnej jest jednak zobligowana względem podpisanych kontraktów i współprac uniemożliwiających jej bycie w ciąży.

Dzieci i mąż Klaudii Dursi

Mimo rygorystycznych kontraktów Klaudia El Dursi może pochwalić się dwójką dzieci o imieniu Dawid i Jaś. Modelka bardzo często pokazuje swoje dzieci za pośrednictwem mediów społecznościowych. Towarzyszą jej nawet w licznych zawodowych podróżach jak, chociażby w celu produkcji Hotelu Paradise. Serce Klaudii również jest zajęte, jej mąż nazywa się Jacek Leszczyński, z którym mają syna Jasia (syna Dawida ma z poprzednim partnerem). Mąż modelki jest prezesem dużej i znanej firmy, był także osobą, która namówiła Klaudię do udziału w Top Model. 

Sława Klaudii El Dursi nie zwalnia tempa. Można spotkać ją w wielu pokazach oraz przy coraz większej liczbie produkcji telewizyjnych. Niewątpliwie składa się na to wiele aspektów, które się do tego przyczyniają jak wspomniana wcześniej uroda i osobowość Klaudii. Być może już niebawem znów usłyszymy o nowych sukcesach zawodowych modelki i dalszym jej rozwoju.

Sprawdź też nasze artykułu o raperze Edziu, czy Robercie Kubicy!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne