Strona głównaPrzemysłMagazyny samoobsługowe na wynajem – do czego możesz je wykorzystać?

Magazyny samoobsługowe na wynajem – do czego możesz je wykorzystać?

Mimo że zazwyczaj staramy się rozsądnie gospodarować budżetem domowym i przeznaczać wydatki wyłącznie na przedmioty najpilniejsze, to jednak naturalne jest, że lubimy chociażby uzupełniać garderobe czy też kupować kolejne ozdoby do domu. Niestety bardzo często efekt jest taki, że nadprogramowe przedmioty jedynie zajmują nam przestrzeń mieszkania lub wolne miejsce na półkach, co może znacząco utrudnić zachowanie bezwzględnego porządku. Co robić w takiej sytuacji? Praktycznym i wygodnym rozwiązaniem tego problemu mogą okazać się magazyny samoobsługowe na wynajem.

Nadprogramowe przedmioty – co z nimi zrobić?

W każdym mieszkaniu lub domu znajdą się przedmioty, które przekładamy z miejsca na miejsce, nie wiedząc tak naprawdę, co z nimi zrobić. Mogą to być rzeczy sezonowe, jak choinka i świąteczne dekoracje, które wyciągamy tylko raz do roku, profesjonalny sprzęt sportowy, który zawsze zajmuje dużo miejsca, czy ubrania. Do takich przedmiotów możemy zaliczyć także nadprogramowe zabawki naszych dzieci, których nigdy nie brakuje, stare albumy z pamiątkowymi zdjęciami, a czasami nawet meble czy naczynia. Lista jest bardzo długa, jednak pytanie pozostaje to samo: co zrobić ze wszystkimi rzeczami, których w danym momencie nie potrzebujemy?

To problem, który w szczególności może dotyczyć osób mieszkających w blokach. Mały metraż nie pozwala zazwyczaj na posiadanie dodatkowego pokoju, w którym mogliśmy składować swoje rzeczy. Dla wielu osób oznacza to przechowywanie rzeczy albo na balkonach, albo w komórkach lokatorskich. Każdy mieszkaniec bloku z pewnością zdaje sobie sprawę, że żaden z powyższych sposobów na dłuższą metę nie zdaje egzaminu.

Self Storage – bezpieczne przechowywanie Twoich przedmiotów

Skutecznym rozwiązaniem, które może zainteresować wielu klientów, jest coraz bardziej popularna w Polsce usługa self storage. Czego dotyczy? Self Storage to magazyny samoobsługowe na wynajem. Ten sposób przechowywania przedmiotów jest bardzo popularny w USA i na zachodzie Europy, jednak w naszym kraju zyskuje coraz szersze grono zwolenników. Magazyny samoobsługowe na wynajem idealnie sprawdzą się do krótko-, jak i długoterminowego przechowywania przedmiotów wszelkiego rodzaju. Z usługi self storage możesz bowiem skorzystać zarówno jako osoba prywatna, jak i przedsiębiorca. W Polsce tego typu usługi świadczy Less Mess Storage.

Self storage – dlaczego warto wybrać tę usługę?

Magazyny samoobsługowe na wynajem to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują dodatkowej przestrzeni do przechowywania, czy to niewielkiej, czy dużej liczby przedmiotów. Wybierając Less Mess Storage, możesz mieć pewność, że dobierzesz pomieszczenie, które będzie idealnie wpasowywać się w Twoje potrzeby. Firma posiada magazyny o powierzchniach od 0,5 m² do do ponad 25 m².

Wybierając magazyny samoobsługowe na wynajem Less Mess Storage, masz 100% pewność, że przechowywane tam przez Ciebie przedmioty są całkowicie bezpieczne. Każde z pomieszczeń znajduje się pod stałym, 24-godzinnym nadzorem kamer, a Ty jako klient Less Mess Storage ustalasz osobisty kod dostępu, który upoważnia Cię do korzystania z wynajmowanego pomieszczenia przez 24 godziny na dobę.

Magazyny Less Mess Storage znajdziesz w  Warszawie, Trójmieście, Krakowie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu. W przypadku Wrocławia magazyny znajdują się przy ulicy Pełczyńskiej 19. Więcej informacji znajdziesz pod adresem: www.lessmess.storage/self-storage-wroclaw/. Biuro magazynów Less Mess Storage we Wrocławiu jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00.

Artykuł sponsorowany

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

1 KOMENTARZ

Popularne