Strona głównaPrzemysłPellet Fabich - opinie, cena, gdzie kupić? Co mówią na forum?

Pellet Fabich – opinie, cena, gdzie kupić? Co mówią na forum?

W ostatnich dniach nadeszły mrożące krew w żyłach chłody. Niektórzy przekonali się o tym, próbując zbierać grzyby w lasach, a inni zwyczajnie spędzając sobotę i niedzielę na mieście. W spółdzielniach mieszkaniowych ruszyło ogrzewanie, chociaż kalendarzowe lato wcale się jeszcze nie skończyło. Czas najwyższy, żebyś i Ty ruszył z porządnym rozpalaniem pieca. Być może zastanawiasz się, jaki pellet wybrać, żeby się dobrze spisał. 

Jeśli jesteś fanem ogrzewania tej zimy, to warto, żebyś sprawdził pellet Fabich. Opinie o nim są nieco niespójne, ale razem postaramy się jakoś je zrozumieć i wyciągnąć wnioski z doświadczeń poprzednich kupujących. Być może przeczytałeś już setki artykułów o innych pelletach w poszukiwaniu tego jedynego, gdzie kupić można nie tylko dobrą jakość, ale również, żeby cena nie była zabójcza. Lub też jest to Twój pierwszy taki artykuł. Jeśli ta, to ostrzegam Cię, że przed Tobą długa droga przekopywania Internetu, by móc porównać kilka pelletów i podjąć ostateczną decyzję. 

Dziś przed nami pellet Fabich. Opinie o nim mogą Cię zaskoczyć, ale zanim do nich przejdziemy, sprawdźmy sobie, gdzie kupić ten pellet i jacy są jego dystrybutorzy. Zobaczymy też, jak wygląda cena  i dopiero wtedy sprawdzimy, co mówi się o nim na forum. Ten pellet nie jest jakoś szczególnie znany, można nawet powiedzieć, że jest niszowy. Dzisiaj przedstawię Ci o nim wszystko, co trzeba wiedzieć, a Ty uznasz, czy warto poświęcić na niego chwilę dłużej.

Sprawdź: Ranking pelletu 2022 – jaki pellet jest najlepszy? Sprawdzamy rodzaje

Pellet Fabich – cena, gdzie kupić?

W obecnej sytuacji gospodarczej nie trudno się dziwić, że najważniejszych pytaniem jest „gdzie kupić pellet Fabich” i kim są dystrybutorzy. To właśnie problemy z dostępnością skłaniają wielu do zmiany swojego zwyczajowego producenta. Wydawać by się mogło, że wszystkiego jest na rynku coraz mniej i coraz trudniej dostać to, czego potrzebujemy. Co chwila kolejne produkty dołączają do tej listy i o ile można sobie odmówić cukru i nadal przeżyć, tak niedobór opału nie wchodzi w grę.

Drugim elementem, który zmusza nas do zmiany, jest oczywiście cena, ale w tym przypadku, jak pewnie się spodziewasz, nie ma co oczekiwać wielkich różnic. Większość pelletów kosztuje nieco poniżej 3000 zł. Podobnie jest w tym przypadku, choć w zależności od tego, gdzie planujesz kupić ten pellet, cena może spaść nawet do 2200 zł. Jest to jednak cena oferowana bardzo rzadko, przez osoby prywatne na OLX. Licencjonowani dystrybutorzy cenią go zdecydowanie wyżej, choć nadal jest to niższa cena niż w przypadku innych pelletów. Zazwyczaj oscyluje ona w okolicy 2700 zł.

Pellet Fabich można też kupić bezpośrednio od producenta, ale patrzą na cenę, nie sądzę, by było to opłacalne, gdyż może ona osiągać nawet 3000 zł. Jest to spora różnica, a jak zaraz zobaczysz z opinii na forum, nie będzie to zupełnie opłacalne. Przed nami pellet fabich – opinie.

Sprawdź: Pellet ze słomy – opinie, cena, forum, kaloryczność, wartość opałowa

Pellet Fabich – opinie

Opinii o Fabichu nie ma za wiele, być może ze względu na fakt, że dystrybutorzy nie są zbyt liczni i wiele osób zwyczajnie nie wie o istnieniu tego pelletu. Najwięcej opinii jest sprzed kilku lat i od nich zaczniemy, by zobaczyć, czy coś się zmieniło. Na forum możemy przeczytać, że Fabich jest dobry, niedrogi i godny polecenia. Brzmi naprawdę fajnie, jednak nie przywiązuj się tego specjalnie. Wszystko to odnosi się do rzeczywistości sprzed pięciu lat, a wiadomo, że teraz nawet opinie sprzed roku są już niewiele warte. W tym przypadku sytuacja również drastycznie się zmienia. Nie trzeba być medium, żeby wiedzieć, że cena się zmieniła i jest zdecydowanie wyższa. Nikogo to nie dziwi, choć nikt się z tego powodu nie cieszy. 

Przejdźmy więc do teraźniejszości i zobaczmy, jak teraz miewa się pellet Fabich. Opinie w ostatnim czasie zanurkowały naprawdę głęboko, niemal szorując po dnie morza. Co się stało, że producent cieszący się umiarkowanym zainteresowaniem, ale posiadający wierne grono stałych konsumentów, spadł tak nisko? Czy winna jest temu cena, dystrybutorzy, czy jakości? Przekonajmy się.

Pellet Fabich – opinie na forum

Co możemy znaleźć na forum o pellecie Fabich z ostatnich miesięcy? Niestety nic dobrego. Nie pojawia się ani jedna pozytywna opinia, a liczba gwiazdek na Google to marne 2. Opinie wystawione są często przez stałych klientów, którzy tak lojalnie trzymali się Fabicha, a jak mówią, teraz nie zamierzają już do niego nigdy wrócić. Użytkownicy narzekają na to, jak bardzo pogorszyła się jakość i to, że producent doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ale nadal sprzedaje słaby produkt. Zawiedzeni ludzie obiecują nigdy więcej nie kupić tego pelletu w przyszłości.

Jak widzisz, sytuacja pelletu Fabich nie ma się za dobrze. Stali klienci na forum są zawiedzeni, a ocena na Google z pewnością nie zachęca poszukujących nowego pelletu, do jego wypróbowania. Nic dziwnego, że dystrybutorzy są tak nieliczni, skoro Fabich nie prezentuje odpowiedniej jakości i ludzie zwyczajnie nie chcą go kupować. W takim wypadku niestety nie mogę Ci polecić tego opału, a Ty musisz szukać innego producenta. Trzymaj się ciepło i powodzenia.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne