Strona głównaBudownictwoKosa spalinowa Stihl FS 240 opinie, cena, opinie z forum

Kosa spalinowa Stihl FS 240 opinie, cena, opinie z forum

Czy Twój trawnik, wygląda niczym żywcem wyjęty z amazońskiej dżungli? A może po prostu, poszukujesz urządzenia, którym będziesz mógł ogarnąć swój kawałek zieleni? Spieszymy z pomocą! Na wstępie dodamy tylko, że przygotowując ten artykuł, przeczesaliśmy zasoby internetu dokładnie tak, jak ci odkrywcy tej puszczy, której wygląd najprawdopodobniej zbliżony jest, do stanu Twojego trawnika. A przynajmniej tak nam się wydaje, skoro trafiłeś na ten artykuł. Nie przedłużając jednak chcielibyśmy polecić Ci kosę spalinową Stihl FS 240. A co mówią, a co piszą w internecie, artykuł ten wszystko Ci opowie!

stihl fs 240 ceny
Kosa FS 240 to zdecydowanie wyższa półka cenowa.

Kosa spalinowa Stihl FS 240 – opinie 

Co zatem wiadomo, na temat produktu, jakim jest kosa spalinowa Stihl FS 240? Opinie mówią wprost, jest to produkt, który jest niezwykle trwały i niezawodny. Można również wspomnieć nieco, o jego parametrach technicznych:

  • Jego długość całkowita, to 180 cm
  • Pojemność skokowa (w centymetrach sześciennych), to 37,7
  • Ciężar (w kilogramach), to 6,9
  • Średnica cięcia (w milimetrach), to 420
  • Moc kW/Km wynosi 1,7/2,3

Kosa spalinowa Stihl FS 240 opinie ma liczne. Często można znaleźć w nich adnotację, że w standardzie do cięcia, zastosowano głowicę żyłkową AC 25 – 2, która jest elementem często stosowanym przez tego producenta. Liczne recenzje, które w przeważającej części są dobre, znajdują swoje odzwierciedlenie w tym, że model ten cieszy się niemalejącą popularnością i sporym zainteresowaniem wśród wielu klientów tego przedsiębiorstwa. 

Kosa spalinowa Stihl FS 240 – opinie na forum 

Powiedzieliśmy już, że model ten zbiera całkiem niezłe recenzje. Co jednak mówią na temat kosy spalinowej Stihl FS 240 na forum? Na pewno wątek tego produktu, często się tam przewija. Wiele osób, stojąc przed zakupem kosy spalinowej, szuka tam przydatnych informacji, które pomogą w uniknięciu rozczarowania zakupionym produktem. Wątek modelu, którym jest FS 240, na forum poświęconym artykułom ogrodniczym, jest dość popularny. Czego my natomiast, dowiedzieliśmy się, podczas przygotowywania tego artykułu, na temat kosy spalinowej Stihl FS 240? Forum dało nam wiedzę na temat, że jest to narzędzie, które świetnie sprawdzi się zarówno w przydomowych ogrodach, jak i łąkach oraz sadach. Użytkownicy tego produktu są zadowoleni i chwalą sobie fakt, że sprawdza się idealnie również na nierównych terenach. Niektóre recenzje mówią też, że produkt ten jest praktycznie nie do zajechania i można go eksploatować niemal codziennie, nie bojąc się, o ewentualne awarie. Jeśli jednak martwisz się o ból pleców spowodowany jej użytkowaniem – bez obaw! Na stronie producenta, można dokupić niezbędne do tej kosy akcesorium, którym jest pas piersiowy, model Advance, za cenę 35 zł.

FS 240 Stihl – cena

Przy wyborze sprzętu, niezależnie od tego, czy będzie on do obróbki ogrodu, czy do remontów profesjonalnych, kwota, jaką musimy za niego dać, stanowi bardzo ważną kwestię, która brana jest pod uwagę przez wielu z nas. Jeśli chodzi o model FS 240 Stihl, cena niestety jest dość wysoka, wynosi 3000 zł. Wielu jej użytkowników zwraca jednak uwagę, że jest to inwestycja na lata. W swoich recenzjach wypowiadają się mimo wszystko pozytywnie w tej kwestii. Zwracana jest uwaga na kwestię, że lepiej zapłacić raz a porządnie niż bawić się w kupowanie co rok nowego sprzętu za mniejszą wartość pieniężną, co w przeliczeniu może okazać się o wiele droższą inwestycją niż FS 240.

Cena tego produktu nie bierze się też znikąd. Do produkcji tej kosy spalinowej, jak również do wielu innych produktów od Stihl, zostały zastosowane najnowocześniejsze podzespoły i elementy, które przyczyniają się do tego, że model FS 240 jest jednym z najlepszych wśród dostępnych na rynku kos spalinowych. Zakupu tej kosy można dokonać jednakowo na stronie producenta, a także w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, które oferują tego typu sprzęt. Warto jednak liczyć się z tym, że cena w różnych miejscach, może od siebie odbiegać, uzależnione jest to od marż narzucanych przez różnych sprzedawców, a także obowiązujących w danym momencie promocji.  W ostatnim czasie również, można zauważyć galopujący wzrost cen wielu produktów, co jest efektem postępującej inflacji oraz kryzysu ekonomicznego na świecie (efektów pandemii oraz sytuacji na Ukrainie). Możliwe więc, że czytając ten artykuł, cena będzie jeszcze wyższa niż ta, o której napisaliśmy wyżej.

Mamy nadzieję, że nasze poszukiwania nie poszły na marne i że po tym artykule wiesz już, jakie kroki poczynić, aby przywrócić harmonię i ład w swoim ogrodzie. No, chyba że jesteś zwolennikiem zarośniętych niczym dżungla ogrodów? Myślimy jednak, że nawet wyglądający pozornie w chaotyczny sposób, warto delikatnie podkręcić np. przy użyciu kosy spalinowej Stihl FS 240. Do dzieła!

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne