Strona głównaBudownictwoMexen - opinie i charakterystyka marki

Mexen – opinie i charakterystyka marki

Mexen to młoda polska marka będąca producentem armatury łazienkowej. Na jej szeroki asortyment składają się m.in. prysznice, brodziki, umywalki, wanny, baterie, syfony oraz mnóstwo akcesoriów ceramiki łazienkowej. Zastosowane w produkcji materiały są wysokiej jakości, charakteryzuje je wytrzymałość, solidność i estetyczny wygląd. Korzystając z usług Mexen, można kompleksowo wyposażyć łazienkę lub ubikację. Warto zwrócić uwagę na fakt, że produkty tej marki są dostępne w bardzo szerokich widełkach cenowych. Jeżeli zastanawiacie się, czy stać Was na produkty Mexen, co to za firma pod kątem kosztów i czy nie jest to czasem marka luksusowa, to odpowiedź brzmi – nie! Najtańsze produkty dorównują cenom tych z marketów budowlanych, których jakość jest przeciętna, ale jednocześnie klienci wymagający najwyższej klasy urządzeń sanitarnych znajdą w asortymencie Mexen sprzęty, które w pełni spełnią ich wymagania. Przykładowo: ceny wanien rozpoczynają się od 350 zł, a kończą na 5000 zł. Oferta Mexen jest skierowana do wszystkich klientów, niezależnie od zasobności portfela.

Nowoczesny i modny design

Mając w mieszkaniu kilka pomieszczeń sanitarnych, można je wyposażyć w spójnym stylu dzięki produktom Mexen. Opinie na temat tej marki są zgodne – armatura prezentuje nowoczesny design, nieszablonowe kształty i rozwiązania oraz świeże spojrzenie na wystrój toalet i łazienek. Urządzenia charakteryzuje modny minimalistyczny styl, z metalowymi wykończeniami, które dają znakomity efekt w połączeniu z transparentnym szkłem. Elementy łazienkowej armatury są eleganckie i proste, idealne do nowoczesnego wystroju wnętrza mieszkania. Można je dostosować do mniejszych i większych rozmiarów pomieszczeń, dzięki możliwości produkcji na wymiar. Klienci mają możliwość dobierania różnych elementów do stworzenia wymarzonego urządzenia. W przypadku prysznica można dobrać oddzielnie brodzik oraz kabinę – będzie on wówczas spersonalizowany, niepowtarzalny i całkowicie unikalny. Istnieje również druga opcja – wybór gotowego zestawu. Ponadto można dobrać różne grubości szkła hartowanego, bezpiecznego w użytkowaniu, które podczas stłuczenia rozpada się w drobne, nieostre kawałki.

Mexen – opinie klientów

Warto zwrócić uwagę na opinie – Mexen to marka sprawdzona, mająca renomę wśród klientów, o czym świadczą bardzo wysokie oceny w sieci na portalach sprzedażowych, np. Ceneo. Aż 93% spośród niemal 400 klientów ocenia firmę pozytywnie, co daje jej pięć “gwiazdek”. Z całą pewnością świadczy to o wysokiej jakości produktów sprzedawanych przez Mexen, ale także o bardzo dobrej współpracy pomiędzy klientem a producentem. Podobną tendencję można zauważyć na dotyczących asortymentu Mexen forach. Opinie i recenzje są w sporej większości na korzyść producenta.

Dlaczego warto skorzystać z oferty tej firmy? Oprócz wysokiej jakości urządzeń sanitarnych pamiętajmy o tym, że wspieramy polską firmę, która mimo stosunkowo niedługiej obecności na rynku cieszy się zaufaniem tysięcy klientów. Mam nadzieję, że rozjaśniliśmy Wam co to za firma oraz jakie ma opinie.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

2 KOMENTARZE

  1. „Mexen to młoda polska marka będąca producentem armatury łazienkowej”
    To raczej producent posiada markę nie odwrotnie. Na siłę chcecie ukryć że to chińskie wyroby sprzedawane pod „własną” marką. Dla mnie to zwykłe oszustwo a u oszustów czyli 123łazienka udających producenta nic nie kupię i nikomu nie polecam.

Popularne