Strona głównaBudownictwoStihl FS 120 - opinie, forum, test

Stihl FS 120 – opinie, forum, test

Żona nie daje Ci żyć, mówiąc, żebyś w końcu coś zrobił z tym zarośniętym ogrodem? Kto z nas chociaż raz w życiu, nie znalazł się w podobnej sytuacji? Niech pierwszy rzuci kamieniem. Czy nie czujesz się wtedy, zagubiony niczym dziecko we mgle? Tłumaczysz jej wytrwale, że nie macie w domu niezbędnego do tej operacji sprzętu. Na nic jednak zdają się Twoje (według niej) wymówki. Twoja kobieta pozostaje niewzruszona. W obawie przed jej powiększającym się z każdą godziną gniewem, zaczynasz przeglądać w popłochu, co w tej sprawie mówi internet. I nagle, eureka, pojawia się ona, niesamowita kosa spalinowa Stihl FS 120. Opinie na jej temat mówią same za siebie. My sprawdziliśmy dokładnie, co takiego.

Stihl FS 120 opinie 

Na początek, nieco technicznych ciekawostek na temat modelu Stihl FS 120. W jej wyposażeniu na pewno znajdziemy:

  • Szelki
  • Silnik 2 – MIX
  • Przełącznik wielofunkcyjny
  • Uchwyt oburęczny
  • System antywibracyjny STIHL
  • Worek na akcesoria
  • Instrukcja
  • Osłona twarzy siatkowa
  • System STIHL ElastoStart

Co na pewno warto jeszcze dodać to fakt, że jest to sprzęt o niebywale dużej mocy, przy pomocy którego, będziesz w stanie ogarnąć porządek w ogrodzie, o który tak bardzo prosi Cię Twoja partnerka. To o czym warto jeszcze wspomnieć, na temat modelu Stihl FS 120 są opinie. Jaką treść można w nich znaleźć? Wielu użytkowników tego modelu, ceni sobie ergonomiczny uchwyt oburęczny, który pozwala na swobodę ruchów i znacznie większy komfort pracy na dużych powierzchniach. Czego jeszcze można dowiedzieć się, o kosie spalinowej Stihl FS 120? Forum w tej kwestii jest idealną kopalnią potrzebnej wiedzy. Posiadacze tego sprzętu, wypowiadają się na jego temat pozytywnie, a także ochoczo wymieniają się informacjami na jego temat. 

stihl fs 120 cena
2 tysiące za kosę – tyle przyjdzie nam zapłacić w 2022.

Stihl FS 120 forum i opinie

Kosiarka Stihl FS 120 to sprzęt, z którym poradzą sobie nawet najbardziej oporni. Zatem nie szukaj już wymówek. Jeśli jednak dalej zarzucany jesteś przez swoją żonę oskarżeniami o to, że zrobiłeś za mały research na temat kosiarek spalinowych, powiedz jej, co wiesz na temat modelu Stihl FS 120 z forum. Jeśli to dalej za mało, możesz wspomnieć jej także, jak rewelacyjnie wypada Stihl FS 120 w testach. Tak, wypada w nich naprawdę świetnie. Osoby, które poddały ją próbom, zwracają uwagę na to, że można używać jej do prawdziwie beznadziejnych ogrodowych przypadków. Kto wie, może poradziłaby sobie nawet, w zarośniętej dżungli (jeśli oczywiście ktoś chciałby ją ogarnąć). Co jeszcze możemy powiedzieć, na tego modelu? Jeśli dalej się wahasz, na pewno możesz zajrzeć również na Youtube, gdzie możesz znaleźć mnogość filmików, prezentujących ich pracę, a także głosy prawdziwych entuzjastów tej maszyny. Przede wszystkim jednak pamiętaj, aby zajrzeć na fora poświęcone sprzętom budowlanym i ogrodowym. 

Stihl FS 120 test 

Co jeszcze możemy Ci powiedzieć na temat modelu Stihl FS 120? Testy i opinie, jak w nich wypadają, możesz odnaleźć w wielu artykułach, które porównują dostępne na rynku kosy spalinowe. Co jeszcze warto dodać to fakt, że przy użyciu tego modelu, nie musisz bać się, że nie dasz rady ogarnąć zbyt wysokiej trawy albo zarośli czy twardych roślin (o których już dawno słyszałeś, że masz do zrobienia). Przez wielu, model ten polecany jest jako idealny dla osób, które stoją przed wyborem i zakupem pierwszej kosy spalinowej. 

Jeśli natomiast zmagasz się z problemami z kręgosłupem, które sprawiają, że boisz się podjąć prac ogrodowych, nie musisz się więcej obawiać. Sprawdziliśmy to. Model Stihl FS 120 w testach tego typu wypada znakomicie. Dzięki wspomnianemu wcześniej amortyzatorowi STIHL ElastoStart, który, w znacznym stopniu odciąża stawy i mięśnie operatora kosy.

O czym mówią jeszcze właściciele kosy spalinowej Stihl FS 120? Na duży plus wyróżniają fakt, że posiada ręczną pompę paliwa, dzięki której paliwo wtłaczane jest od razu do gaźnika. Obniża to w znaczny sposób wykorzystywanie rozrusznika, co z kolei, pozwala na długą żywotność maszyny bez obaw o jej awarie. 

I jak tam? Fajny ten Stihl FS 120, prawda? Możesz śmiało go zamawiać. Następnym razem, nim Twoja żona wróci do domu, możesz zaskoczyć ją mile, doprowadzając do porządku Wasz przydomowy ogród. Czy nie warto, czasu na niekończące się dyskusje na temat jego zaniedbania, przeznaczyć na romantyczną kolację lub wyjście do kina? Sam proces koszenia, możesz natomiast potraktować, jako formę treningu fizycznego. Czyż nie brzmi to wszystko jak dzień idealny? No właśnie. Rozwiązywanie domowych nieporozumień, jeszcze nigdy nie było tak proste. 

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne