Strona głównaTechnologiaJaki robot sprzątający? Ranking robotów sprzątających

Jaki robot sprzątający? Ranking robotów sprzątających

Odkurzanie, tuż obok mycia naczyń i prasowania, to jedne z najmniej lubianych czynności domowych, które trzeba wykonywać niemal codziennie. Nie bez przyczyny najlepsze roboty sprzątające są pożądanym towarem w każdym sklepie z elektroniką. Robot, który sam odkurza, a jeśli wybierzemy odpowiedni model, to i myje podłogę, jest na wagę złota.

Doceniają go zapracowane osoby i rodzice, którzy nie mogą pozwolić sobie, by raczkujący maluch napotykał na podłodze nawet najmniejsze okruchy. Odkurzacz automatyczny jest ceniony również przez właścicieli zwierząt. Dzięki regularnej pracy robota, na podłodze nie będzie śladów sierści ani piachu naniesionego przez małe łapki.

 Nawet robot sprzątający do 1000 złotych jest w stanie pomóc utrzymać czystość i świeżość w mieszkaniu, podczas gdy domownicy będą się relaksowali. Robot odkurzająco mopujący w opiniach ekspertów potrafi skutecznie usunąć brud mimo relatywnie niskiej ceny. Sprawdź, jaki wybrać robot sprzątający i jaki odkurzacz automatyczny warto kupić. Opinie pomogą Ci podczas zakupów podobnie jak porównywarka robotów sprzątających.

Jaki robot sprzątający jest najlepszy?

To, jaki robot sprzątający będzie najlepszy, w dużej mierze zależy od indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Jeśli w mieszkaniu znajdują się progi, trzeba znaleźć sprzęt, dla którego nie będą one przeszkodą. Najlepsze są te roboty, które mają możliwość precyzyjnego ustalania harmonogramu pracy. Tak, aby użytkownik nie musiał martwić się o uruchamianie urządzenia, a tylko musiał mieć na uwadze regularne oczyszczanie pojemnika na kurz i śmieci.

W mieszkaniach, w których większość podłóg jest pokryta panelami czy płytkami i nie ma zbyt wielu dywanów, przydaje się opcja mopowania. Tu sprawdzi się robot odkurzająco mopujący. Opinie na temat tego sprzętu bywają różne, ale w praktyce sprawdza się on świetnie. Modele wyposażone w duże  zbiorniki na wodę nie wymagają częstego zaangażowania ze strony domowników. Dobrze zaprogramowany sprzęt zasadniczo sam zadba o czyste i świeże podłogi każdego dnia. A do zadań specjalnych, warto zakupić odkurzacz przemysłowy. Test odkurzaczy automatycznych ukazał faworytów.

Robot sprzątający – jaki wybrać?

Wiele osób szuka informacji o tym, jaki robot sprzątający na forum ma najlepsze oceny i jaki robot sprzątający w opiniach użytkowników sprawdził się najlepiej. Szukasz pomocnika do sprzątania, ale nikt z domowników nie myśli o chwyceniu za tradycyjny odkurzacz? Czas zainwestować w urządzenie, jakim jest robot sprzątający. Jaki wybrać, by sprawdził się najlepiej? To zależ od potrzeb, ale warto zwrócić uwagę na parametry i funkcje. Dobry robot sprzątający powinien bez problemu poradzić sobie z gładką powierzchnią drewnianej lub wyłożonej płytkami podłogi, ale także z dywanami o różnej długości włosia.

Posiadacze czworonożnych pupili powinni zwrócić uwagę na moc robota. Powinna być na tyle wysoka, by urządzenie poradziło sobie z sierścią zwierząt. Warto zwrócić uwagę także na wymiary sprzętu. Najlepsze roboty sprzątające to zdecydowanie te, które są na tyle niskie, że bez mieszczą się pod łóżkiem, komodą czy szafą. Docierają ze swoimi szczotkami do tych miejsc, do których tradycyjny odkurzacz przez budowę końcówki nie ma szans dosięgnąć. Odkurzacze automatyczne są bezprzewodowe, dlatego kupując swój egzemplarz, dobrze jest sprawdzić, jak długi jest czas ładowania. Odpowiedzią na pytanie – jaki robot sprzątający na forum ma najlepsze oceny nie jest jednoznaczna. Poznaj nasze propozycje. Test odkurzaczy automatycznych rozwieje Twoje wątpliwości. Ranking robotów sprzątających do 1000 pozwoli na zrobienie udanych zakupów i oszczędności.

Ranking robotów sprzątających – jaki model wybrać?

Spośród mnóstwa wspaniałych modeli robotów sprzątających trudno wybrać ten idealny dla siebie. Wiele osób szuka podpowiedzi w internecie, wpisując hasła typu: „jaki robot sprzątający forum” czy też „robot sprzątający opinie”. Lepszą opcją na podjęcie decyzji, jest przejrzenie rankingów. Odkurzacz automatyczny – ranking zdominował iRobot Roomba i7, który wyróżnia się przystępną ceną i mnogością przydatnych funkcji.

Dzięki możliwości połączenia Wi-Fi, sterowanie sprzętem jest bajecznie proste. Można siedząc na kanapie, sterować działaniami robota, używając smartfona. Specjalne szczotki i system czyszczenia radzą sobie z wieloma rodzajami zabrudzeń – i tymi niewielkimi, i poważniejszymi. Kolejnym punktem w rankingu jest iRobot Roomba i7+, można powiedzieć, że brat poprzedniej propozycji. Wzbogacony o stację, dzięki której samodzielnie usuwa nagromadzony brud. Świetnie sprawdzi się u osób, które posiadają zwierzęta. 

Robot sprzątający z funkcją mopowania – ranking

Kolejny warty uwagi sprzęt, to robot sprzątający z funkcją mopowania – ranking znalazł miejsce także na tej rodzaj urządzenia. Tutaj polecany jest na przykład sprzęt Concept Perfect Clean Laser, który potrafi niemal jednocześnie odkurzać i myć podłogę na mokro. Użytkownicy potwierdzają, że radzi sobie nawet z zaschniętymi plamami. Jeśli chodzi o ranking robotów sprzątających do 1000 złotych to tutaj warto polecić robot iRobot Roomba e5 z funkcją odkurzania (bez mopowania).

Jest on jednym z najlepszych robotów sprzątających z funkcją mopowania w rankingu. Dla tych, którzy chcą kupić sprzęt i zastanawiają się jak odkurzacz automatyczny sprawdzi się najtaniej, polecamy iRobot Roomba 697, spełniający podstawowe zadania, których wymaga się od tego rodzaju sprzętu. Nadal zastanawiasz się nad tym, jaki robot sprzątający? Ranking robotów sprzątających ma za zadanie ułatwić podjęcie decyzji, jaki odkurzacz automatyczny warto kupić. Skorzystaj z porównywarki robotów sprzątających i zostań świadomym konsumentem.

Ranking robotów sprzątających do 1000 złotych – czy taki sprzęt jest dobry?

Porównywarka robotów sprzątających jasno wskazuje na to, że ceny są bardzo zróżnicowane i generalnie nie należą do najniższych. Test odkurzaczy automatycznych wyłonił zwycięzców. Znalezienie urządzenia, które będzie tańsze niż 1000 złotych, wcale nie jest łatwe. Czy to oznacza, że tańsze sprzęty są gorszej jakości? Niekonieczne. Robot sprzątający do 1000 złotych spełnia swoje zadania – odkurza, myje podłogi i sprawia, że użytkownicy mogą zapomnieć o konieczności codziennego sprzątania.

Test odkurzaczy automatycznych wykazał, że tańsze modele są dobre, choć mają nieco mniej funkcji niż te droższe o kilka tysięcy. Niemniej jednak można je zaprogramować, połączyć z telefonem, mają funkcję powracania do bazy ładującej i są doskonałymi pomocnikami w codziennym sprzątaniu mieszkania. Postaw na robota odkażająco mopującego opiniowanego jako najlepszy sprzęt w tej półce cenowej. Wyposaż siebie i bliskich w najlepsze roboty sprzątające. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

4 KOMENTARZE

  1. Dobry artykuł, my natomiast zdecydowaliśmy się na zakup IROBOT I3. Jak na razie dobrze się sprawuje przy dwóch kotach. Zapuszczam co drugi dzień, świetnie zbiera sierść. Dla mnie to mega duży pozytyw. Polecam

Popularne