Strona głównaPoradyJak znaleźć ukryty album w Xiaomi?

Jak znaleźć ukryty album w Xiaomi?

Społeczeństwo ma coraz to większą świadomość związaną z ochroną prywatności. Wiąże się to również z telefonami komórkowymi. Znaczna część użytkowników ma ustawiony kod, który umożliwia dostęp do ekranu głównego i menu. Coraz więcej aplikacji jest chroniona w taki sposób. Nawet galeria, w której możemy „schować’’ zdjęcia i filmy. Pilnowanie kwestii ochrony danych osobowych jest niezmiernie ważne. Zdarzają się sytuacje, w których musimy zrobić zdjęcie dowodu osobistego. W przypadku kradzieży telefonu nasze dane będą dostępne i mogą zostać przez kogoś wykorzystane.

To samo dotyczy wysyłania sobie haseł czy loginów do różnych portali. Nieraz zdarza się nam zrobić zrzut ekranu wiadomości zawierającej takie informacje. W przypadku zgubienia telefonu nasze konta będą zagrożone, ponieważ kwestia złamania kodu blokującego ekran główny, dla wielu złodziei, nie jest problematyczna. Telefony marki Xiaomi umożliwiają ochronę zdjęć, filmów oraz zrzutów ekranów. W natłoku codziennych obowiązków może zdarzyć się, że ukryjemy album w Xiaomi, a później nie wiemy jak to cofnąć. Jak znaleźć ukryty album w Xiaomi?

Xiaomi – chiński gigant produkujący elektronikę

Marka Xiaomi zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i sprzedawaniem telefonów komórkowych, aplikacji oraz innej elektroniki użytkowej. Firma zyskuje coraz to większą popularność, ze względu na przystępne ceny, połączone z dobrą jakością i ciekawym designem. Marka powstała w 2010 r. Od tamtego czasu bardzo mocno się rozwinęła, głównie za sprawą smartfonów. Jako pierwsze wypuściła na rynek MIUI, czyli zmodyfikowaną wersję Androida. Ich pierwszym modelem telefonu był Mi 1, znany również pod nazwą Xiaomi Phone. Jego premiera nie odbyła się szerokim echem. Późniejsze modele są znacznie bardziej popularne. Przez wielu Xiaomi 11 T Pro 5G uznawany jest za najbardziej nowoczesny i najlepszy z ich modeli. Nowoczesne podejście marki przejawia się również dobrą funkcjonalnością wszystkich modeli. Intuicyjny i estetyczny interfejs zrzesza grono fanów na całym świecie. 

Jak znaleźć ukryty album w Xiaomi?

Często zdarza się sytuacja, w której przekazujemy komuś nasz telefon. Wiele osób obawia się takiej sytuacji i nie można się temu dziwić. Ogromna część naszego życia jest zlokalizowana w naszych komórkach – w wiadomościach, mailach, aplikacjach czy galerii. Istnieje możliwość ukrycia albumu Xiaomi. Jak znaleźć ukryty album w Xiaomi? Ukryte albumy w Xiaomi jest bardzo łatwo znaleźć, gdyż system tych telefonów jest bardzo intuicyjny. Pierwszym krokiem do znalezienia albumu, jest wejście w „Zdjęcia” lub „Galerię” (tytuł folderu różni się w zależności od modelu). Następnie klikamy „Ukryte albumy Xiaomi” i wpisujemy wcześniej ustalony kod PIN, przeważnie taki sam jak ten, który odblokowuje telefon. 

Jak cofnąć ukrycie albumu w Xiaomi?

Zdarza nam się zmieniać zdanie. Co w przypadku zmiany zdania o ukryciu albumu w Xiaomi? Sprawa jest dość prosta. Oczywiście najpierw należy wejść w ukrytą treść. Następnie wchodzimy w „Opcje”, a później „Cofnij ukrycie albumu w Xiaomi”. Jest to proste działanie, dzięki któremu nasze zdjęcia i filmu znów wylądują w ogólnodostępnych folderach. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że odpowiedź na pytanie „Jak ukryć album w Xiaomi?” jest tak prosta. Równie łatwe jest przeniesienie schowanych plików do normalnych albumów. Dla technologicznych laików takie działania mogą wydawać się skomplikowane, jednak Xiaomi produkuje telefony i urządzenia, które nie należą do trudnych w obsłudze. Nie zawsze mamy czas na szukanie i czytanie instrukcji, dlatego warto jest zapamiętać te informacje. 

Wiele osób ma problem również z tym, że nie wiem jak podłączyć Xiaomi redmi 4a do komputera, bo nasz komputer nie widzi telefonu. To też wyjaśniamy!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne