Riwall – opinie i informacje o firmie

0
844
Riwall opinie

Riwall to renomowany producent narzędzi do domu i ogrodu. Najpopularniejszymi i najbardziej cenionymi produktami tej firmy z Czech są kosiarki. Co jeszcze znajduje się w asortymencie tej marki oraz czy opłaca się w nią inwestować?

Co to za firma?

Riwall jest marką czeską o ugruntowanej renomie na rynku urządzeń do domu i ogrodu. Produkcja od lat 70. to już prawie 50 lat doświadczenia w tworzeniu sprzętów najwyższej jakości, objętych 4 – letnią gwarancją. W ofercie Riwall znajdują się m.in.: kosiarki spalinowe i elektryczne, podkaszarki, myjki ciśnieniowe, piły, kosy spalinowe, odkurzacze przemysłowe, nożyce do żywopłotu. Jedynym w Polsce autoryzowanym dealerem produktów Riwall jest Mimac Polska. Dystrybutor posiada oryginalne części zamienne do urządzeń, dlatego klient ma pewność, że zakupione sprzęty będą prawidłowo serwisowane w okresie gwarancji.

Najlepsze opinie – kosiarki Riwall

Czeska marka ma spory asortyment narzędzi do ogrodu, jednak największą popularnością cieszą się kosiarki. Wzrok wielu klientów przyciąga nowoczesny i estetyczny design produktów tej marki. Kosiarki, nawet z niższej półki cenowej, mają solidną, powlekaną stalą obudowę, co wyróżnia je spośród niedbale wykonanych kosiarek innych producentów, z obudową z tworzywa sztucznego. Produkty Riwall mają również charakterystyczne czarno – żółte barwy. Ważniejszą kwestią są jednak parametry techniczne, a kosiarki czeskiego producenta posiadają dobre, spalinowe silniki, które zapewniają dużą moc i efektywność pracy. Większość z nich jest przeznaczona do koszenia sporych powierzchniowo ogródków. Jeden z flagowych produktów Riwall – kosiarka 5190, opinie ma znakomite wśród użytkowników. Mocny silnik Reinhard 9 km, napęd na koła, 196 cm3 pojemności silnika, pojemny 65 – litrowy kosz, szerokość koszenia 51 cm oraz szeroka regulacja wysokości koszenia: 25 – 75 cm, sprawiają, że pielęgnacja trawnika nie jest ani długotrwała, ani męcząca. Produkt ten to bestseller marki ostatnich lat i jest wciąż udoskonalany technologicznie.

Czy warto inwestować w urządzenia Riwall?

Opinie użytkowników sprzętów silnikowych tego producenta są pozytywne. Klienci doceniają markę za dobry stosunek jakości do ceny. Mimo 50-letniej obecności na rynku i dobrej renomy producent nie winduje cen. Kolejną zaletą jest przeznaczenie do długofalowego użytku, o czym świadczy 4-letnia gwarancja door-to-door, będąca najlepszą rekomendacją dla urządzeń. Taką gwarancję producent daje dobrowolnie, ponieważ jest ona niezwykle komfortowa dla klienta. Przez okres gwarancyjny producent naprawia zepsuty sprzęt lub wydaje nowy towar, a klient nie dopłaca za wymianę części, ani nawet za transport urządzenia Riwall. Co to za firma, która daje tak korzystne warunki gwarancji? Odpowiedź sama się nasuwa – to marka pewna najwyższej jakości oferowanych urządzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie