Strona głównaOpinieBluephone - co to za firma?

Bluephone – co to za firma?

Bluephone to sklep internetowy, który na rynku istnieje od 2013 roku. Swoje główne biuro posiada w Warszawie. Specjalizuje się w sprzedaży telefonów komórkowych, smartwatchów, bezprzewodowych słuchawek i smartfonów. Sklep przykłada szczególną wagę do sprawnej realizacji zamówień z zachowaniem dużej dbałości o to, by towar był zgodny z oczekiwaniami klienta. Przyczynia się to do ich zadowolenia, sprawiając, że regularnie dokonują swoich zakupów za pośrednictwem sklepu Bluephone. Produkty posiadają dwuletnią gwarancję. Dokonywanie zakupów odbywa się w sposób łatwy, który nie angażuje klienta do wychodzenia z domu. 

Jesteś na etapie zakupy telefonu? Nie wiesz jaki telefon do 1000 zł wybrać? Sprawdź nasz ranking!

Bluephone – oferta

Bluephone posiada w swojej ofercie szeroką gamę telefonów różnych producentów takich jak na przykład Samsung czy Xiaomi. Prezentowany przez sklep asortyment charakteryzuje się atrakcyjnymi cenami i szeroką dostępnością produktów. Wszystkie urządzenia są oryginalne a ich wysyłka, jest wykonywana z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, sprawiając, że towar dociera do klienta w nienaruszonym stanie. Produkty oferowane przez sklep Bluephone można zakupić za pośrednictwem ich strony.

Firma, wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, umożliwia im również zakup poprzez portal Allegro. Każdemu, kto zdecyduje się na skorzystanie z oferty sklepu Bluephone przysługuje również 14 dni na zwrot, który nie wymaga podania przyczyny. Proces ten ułatwiony jest poprzez dołączanie do paczki formularzu zwrotu. Zwrot poniesionych przez klienta kosztów odbywa się w przeciągu 1 – 3 dni roboczych od momentu odzyskania przez sklep przedmiotu. Zdarza się jednak, że niekiedy czas ten wynosi 14 dni (nie jest to zależne od firmy). Sklep dąży jednak do jak najszybszego zrealizowania usługi. Szczegółowy regulamin sklepu i zasady jego działania dostępne są na stronie internetowej Bluephone.

Dla klientów, którzy zdecydują się na założenie na stronie swojego konta, przygotowano liczne benefity z tego wynikające. Mogą liczyć na: możliwość podglądu statusu realizacji swojego zamówienia, wgląd do historii swoich zakupów, oszczędność czasu (przy każdych kolejnych zakupach nie muszą wprowadzać już swoich danych do wysyłki), a także na liczne rabaty, zniżki i kupony rabatowe.

Obsługa klienta

Tym, co wyróżnia sklep Bluephone jest również profesjonalna obsługa. Klienci, którzy borykają się z wątpliwościami mogą natomiast liczyć na pomoc pracowników sklepu Bluephone. Rozwiązanie problemów możliwe jest poprzez formularz zawarty na stronie internetowej sklepu, maila lub kontakt telefoniczny. 

Wysyłka

Wysyłka możliwa jest na terenie całego kraju a dodatkowo przy płatności z góry, jest ona całkowicie darmowa. Klient, który decyduje się na płatność przy odbiorze, musi liczyć się z kosztem, który wynosi 25 zł. Warto również zaznaczyć, że niezależnie od metody płatności, a także sposobu wysyłki paczka jest zawsze ubezpieczona na całkowitą wartość przesyłki. Cena wysyłki jest stała i niezależna od ilości przedmiotów, które zostaną wybrane.

Bluephone – opinie

Bluephone opiniowany jest przez klientów pozytywnie. Osoby, które zdecydowały się na zakup sprzętu poprzez firmę Bluephone chwalą sobie konkurencyjną ofertę i niskie ceny. Wśród klientów sklepu Bluephone opinie wyrażane są w przychylny sposób. Mocno doceniany jest również sprawny kontakt z obsługą sklepu, a także szybka, bezpłatna i bezproblemowa wysyłka. Wiele osób, które korzysta z oferty sklepu, docenia także jego wysoką jakość.

Niewątpliwie osoby, które stoją przed koniecznością zakupu nowego urządzenia mobilnego powinni sprawdzić stronę sklepu Bluephone. Atrakcyjne ceny, bogata oferta czy  sprawna realizacja to jedne z wielu atutów firmy, które powinny zasłużyć na uwagę klienta.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne