Strona głównaPoradyJak facet sprawdza czy kobiecie zależy?

Jak facet sprawdza czy kobiecie zależy?

Wielu mężczyzn zastanawia się, czy jego wybrance zależy na nim, czy też należy odpuścić, aby się niepotrzebnie nie rozczarować. Każdy z panów chciałby wiedzieć, w jakim punkcie odniesienia się znajduje i jakie kroki powinien poczynić, by móc się przekonać, czy dziewczynie zależy na związku. Istnieje wiele sposobów, aby się tego dowiedzieć. Informacje można też zaczerpnąć z portali randkowych, a także poradników, które powiedzą, jak sprawdzić czy jej zależy lub kiedy wiadomo, że kobiecie zależy na mężczyźnie. 

Złotym środkiem, podsumowując wszystkie dostępne źródła, okazuje się obserwowanie zachowania kobiety, a nie słuchanie tego, co mówi. To najmniejsze gesty powinny zacząć sugerować mężczyźnie, że jej zależy na związku albo zaczynać zależeć. To samo jest w przypadku kobiet, ponieważ nie jedna chciałaby wiedzieć, czy angażować się w relację, czy też ją sobie odpuścić. Po czym poznać, jak facet sprawdza czy kobiecie zależy? Lub kiedy powinna się jej zapalić czerwona lampka, że mężczyzna testuje kobietę? Są to niewinne zachowania, ale warto na nie zwrócić uwagę, na przykład gest muśnięcia dłoni, czy pocałunek. Nagłe zerwanie kontaktu po kilku spotkaniach pomoże sprawdzić, czy dziewczynie zależy na związku i sama będzie chciała kontynuować kontakt, pisząc i dzwoniąc do niego. Jak mężczyzna sprawdza kobietę? Każdy to robi na swój sposób, ale po co mężczyzna testuje kobietę? Po to, by wiedzieć, czy to odpowiednia pora na zaangażowanie się w relację.

Podobnie jak kobiety, mężczyźni chcieliby wiedzieć, jak sprawdzić, czy jej zależy? Przede wszystkim, po tym, czy kobiecta chce utrzymywać kontakt. Z wielu przekonań, kobiety nie chcą wykonywać “tego pierwszego kroku” i uważają, że leży to w gestii mężczyzn, więc inicjacja kontaktu zazwyczaj wychodzi ze strony męskiej. Ważne jest też, czy kobieta doprowadza do przerw w kontakcie, a jeżeli tak, to jak długie one są i czy po takim chwilowym zerwaniu kontaktu, obie strony wracają do siebie z entuzjazmem. Jak może jeszcze mężczyzna sprawdzić kobietę oraz to, czy jej zależy na związku lub bliższej relacji? Kiedy kobiecie zależy na mężczyźnie, na pewno będzie ona zainteresowana jego osobą. Nie będzie ona rozmawiać o pogodzie, tylko będzie zadawać pytania dotyczące jego zainteresowań lub tego, co lubi i czym się zajmuje. Kiedy kobiecie będzie zależało na mężczyźnie,  nie będzie zwlekać ze spotkaniem się lub odkładać go daleko w czasie, a nawet zacznie szukać pretekstów, aby się ono odbyło. Może to nie być zaproszenie do kina, ale na przykład potrzeba pomocy przy zepsutym samochodzie. Wtedy powinien być to sygnał, że zaczyna brać swojego partnera na poważnie. Jak jeszcze mężczyzna może testować kobietę pod względem, czy zależy jej na poważniejszej relacji? Zachowanie. Przede wszystkim na to zwracać uwagę, ponieważ czułe słówka niekoniecznie mogą sugerować, że coś z tego będzie. Jak facet może sprawdzić czy kobiecie zależy obserwując jedynie jej zachowanie? Na pewno jednym z takich przykładów może być fakt, że przedstawiła go swoim znajomym albo przynajmniej wspomniała, że się z nim spotyka, ale również pojawia się z nim w miejscach publicznych bez skrępowania, że spotka ich ktoś z jej znajomych. Jest wstydliwa w jego obecności, ale nie za bardzo. Bardzo lubi spędzać czas razem nim, nieważne czy to wspólny wyjazd, czy randka w domowym zaciszu. Kiedy kobiecie zależy na mężczyźnie, sama zaaranżuje czas tak, by móc go spędzić z nim.  

 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne