Strona głównaRozrywkaIntruz - wiek, wzrost, imię i nazwisko, wywiady, koncerty

Intruz – wiek, wzrost, imię i nazwisko, wywiady, koncerty

Intruz – kto to? Intruz jest jednym z przedstawicieli polskiego ulicznego rapu. Kawałek  „Diabeł” z jego udziałem, ma na Youtube ponad 23 mln wyświetleń. Swój pierwszy album „Dante ulic” wydał w 2019 roku nielegalnie, jednak przyniósł on Intruzowi duży rozgłos. 

Fani rapera chcą poznać jego wiek, wzrost, wagę, jak ma na imię Intruz, a nawet, jakie jest jego imię i nazwisko. Ludzie lubią również wiedzieć skąd jest, skąd pochodzi jego idol, jakich wywiadów udzielił i kiedy jego kolejny koncert. Kim jest Intruz? Jakie znamy fakty z życia rapera?

Intruz – kto to?

Fanom podziemnej rap sceny nie trzeba przedstawiać tego artysty. Jeśli jednak dopiero zagłębiasz się w ten temat, to warto jest znać odpowiedź na pytanie „Intruz – kto to?”. Intruz jest raperem, który w swojej twórczości jest bardzo otwarty – bez ogródek nawija o trudach życia, nie koloryzuje ich, ale nie jest przy tym przygnębiający. Jego styl całkowicie odbiega od tego, który reprezentują przedstawiciele nowej fali w rapie – np. Mata czy Young Leosia. 

Intruz – skąd jest, skąd pochodzi

Z racji tego, że coraz więcej osób z mniejszych miejscowości robi ogólnopolską karierę, to ludzie lubią wiedzieć skąd jest, skąd pochodzi dany artysta. Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że dana gwiazda jest z naszych okolic. Intruz pochodzi z Opola. Związał się z opolską wytwórnią Step Records i to w niej wydał swój pierwszy legalny krążek: „Lokalny Chłopaczek”. 

Intruz – ile ma lat? Wiek rapera

Wiele osób zastanawia się również nad tym, ile ma lat Intruz. Raper jest w podobnym wieku do wielu topowych artystów – w tym roku skończy 26 lat. To ile ma lat nasz idol czy idolka jest ciekawe, gdyż daje ogląd na przebieg kariery, to czy ktoś zaczynał młodo i ile w danym wieku osiągnął. 

Jak ma na imię Intruz? Prawdziwe imię i nazwisko rapera

Raperzy przeważnie mają ksywki – pseudonimy są dużo bardziej chwytliwe, łatwiej zapadają w pamięć. Jak ma na imię Intruz? Jego pełne imię i nazwisko to Bartosz Olewiński.

Intruz – koncerty, wywiady, wzrost, waga

Raperzy, a zwłaszcza ci uliczni, nie skupiają się raczej na swoim wyglądzie, dlatego nie znamy wzrostu ani wagi Intruza. Nie dzieli się on takimi informacjami w wywiadach czy na koncertach.

Kiedy kolejny koncert Intruza? Jak na razie nie mamy informacji o przyszłych koncertach rapera. Ostatnio wydał on jednak kawałek z Peją, więc możliwe, że artysta szykuje coś nowego.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne