Strona głównaRozrywkaK-Leah - wiek, wzrost, imię i nazwisko, wywiady, koncerty

K-Leah – wiek, wzrost, imię i nazwisko, wywiady, koncerty

K – Leah – kto to? Jest to pseudonim wokalistki, którą wiele osób kojarzy z gościnnych udziałów u Quebo czy OKI – ego. Sławę przyniósł artystce również udział w popularnym programie telewizyjnym – Must Be The Music. 

Fani K – Leah chcą znać szczegóły z życia piosenkarki, takie jak jej waga, wzrost, wiek, skąd pochodzi, skąd jest wokalistka, jak ma na imię naprawdę i jakie jest jej pełne imię i nazwisko. Słuchacze chcą znać także daty kolejnych koncertów oraz to, jakich wywiadów w ostatnim czasie K – Leah udzieliła. 

K – Leah – kto to?

K – Leah jest bardziej znana z kolaboracji z innymi muzykami niż z własnych piosenek – nic dziwnego, że wiele osób zastanawia się nad pytaniem „K – Leah, kto to?”. K – Leah swoją soulową barwą głosu zyskała wielu fanów na całym świecie. Brała ona udział w zagranicznych projektach muzycznych, m.in. w Kanadzie, Singapurze czy Japonii. Jak już wcześniej wspomniano, wokalistka była uczestniczką programu Must Be The Music, emitowanego na antenie Polsatu. Występowała w nim w duecie z beatboxerem Dharni, który pochodzi z Singapuru. 

K – Leah – jak ma na imię wokalistka? Imię i nazwisko

Co kryje się pod ciekawym pseudonimem artystycznym K – Leah? Jak ma na imię wokalistka? Lubimy wiedzieć jak mają na imię naprawdę nasi ulubieni artyści – skraca to w pewnym sensie dystans między twórcą, a odbiorcą. Niestety nie znamy prawdziwego imienia i nazwiska K – Leah. Artystka bardzo dba o swoją prywatność. 

K – Leah – skąd jest? skąd pochodzi? 

Interesującą informacją dla wielu ludzi jest to, skąd jest czy skąd pochodzi wokalista, którego słuchają. Ludziom z małych miejscowości coraz częściej udaje się wbić do mainstreamu – wszystko za sprawą Internetu, który daje wiele możliwości związanych z dystrybucją muzyki. Nie wiemy jednak skąd jest K – Leah, wokalistka nigdy nie chwaliła się tym w żadnym z udzielonych wywiadów ani w social mediach. 

Ile ma lat K – Leah? Wiek, wzrost, waga, koncerty, wywiady

Jak już wcześniej wspomniano, K – Leah jest jedną z nielicznych gwiazd, które nie dzielą się każdą minutą swojego życia w social mediach. Ile ma lat K – Leah? Nie znamy wieku, wzrostu, ani wagi K – Leah. 

Koncerty K – Leah to głównie występy w klubach w całej Polsce. Wykonuje na nich przeważnie covery, ale w ostatnim czasie artystka wydała solowy singiel „BRAGGA”. Podpisała również kontrakt z wytwórnią De Nekst Best. K – Leah dopiero rozkręca solową karierę, dlatego warto jest śledzić jej stronę na Facebooku, na której informuje o nowościach i przyszłych występach.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

1 KOMENTARZ

Popularne