Strona głównaZdrowieKriolipoliza - co mówią opinie, jakie pojawiają się efekty?

Kriolipoliza – co mówią opinie, jakie pojawiają się efekty?

Wraz z rozwojem technologii, oraz nauki, powstaje coraz więcej rozwiązań, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Powstają niesamowite urządzenia, których ludzkość jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie mogłaby się spodziewać, zmieniając oblicze naszej cywilizacji na zawsze. W imię postępu powstają także nowe suplementy diety, czy też niezwykłe zabiegi kosmetyczne, które są bardzo fascynującym zjawiskiem. Kriolipoliza to zabieg polegający na skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez terapię zimnem. Metoda ta jest nie tylko nowoczesna, ale też nieinwazyjna. Kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, które są szczególnie wrażliwe na zimno, nie wpływa na inne tkanki, jak skóra, nerwy czy mięśnie. Jest całkowicie bezbolesną procedurą, bezinwazyjną oraz bezpieczną, po zabiegu nie ma potrzeby dłuższego odpoczynku ani przechodzenia na urlop. Warto jest się dowiedzieć, czym jest ten zabieg, oraz jakich efektów możemy się po nim spodziewać, by móc się zastanowić nad tym, czy jest to coś dla nas.

Kriolipoliza Cooltech – opinie

W sieci można znaleźć wiele opinii na temat kriolipolizy CoolTech. Jest ona wykonywana za pomocą najlepszych urządzeń najnowszej generacji, które gwarantują bardzo zadowalające efekty, jednocześnie zapewniając bezbolesne doświadczenie, które zazwyczaj jest bardzo skuteczne. Opinie o kriolipolizie CoolTech mówią, że jedną z największych zalet tego zabiegu jest fakt, że na efekty nie trzeba czekać niesamowicie długich okresów czasu – wystarczy dać temu kilka tygodni. Oczywiście mogą pojawiać się skutki uboczne, jednak nie jest to częste, dlatego też zabieg ten przekonuje coraz więcej osób.

Czy warto poddać się kriolipolizie?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy warto jest poddać się kriolipolizie. Kriolipoliza ma dużo zalet, a efekty potrafią być niesamowite już po kilku tygodniach od pierwszego zabiegu. Redukcja tkanki tłuszczowej zachodzi najlepiej w miejscach ze szczególnym jej nagromadzeniem – na brzuchu, w talii, na udach i pośladkach. Zabieg jest krótki, trwa od piętnastu minut do godziny, jest prosty, całkowicie bezbolesny i skuteczny, dlatego też wiele osób uważa, że warto poddać się kriolipolizie.

Kiedy pojawiają się efekty po kriolipolizie? – blog

Osoby zainteresowane zabiegiem, zastanawiają się nad tym, kiedy pojawiają się efekty po kriolipolizie. Pierwsze efekty po kriolipolizie pojawiają się już po dwóch tygodniach od zabiegu, efekt po pierwszym zabiegu najlepiej widać po około miesiącu. Odstęp między kolejnymi zabiegami wynosi 45 dni, a po trzech zabiegach tkanka tłuszczowa w wybranym miejscu powinna znacząco zmaleć.

Efekty po pierwszym zabiegu kriolipolizy

Zaleca się, aby wykonać trzy zabiegi na partię ciała, jednak efekty po pierwszym zabiegu kriolipolizy są zadowalające. Znacznie zmniejsza się nagromadzenie tkanki tłuszczowej, co skutkuje mniejszym obwodem. Mimo to lepiej przeprowadzić minimum 3 zabiegi, by w pełni cieszyć się efektami. Efekty po pierwszym zabiegu kriolipolizy, choć często znikome, mogą zachęcać do dalszej terapii.

Kriolipoliza — zalecenia po zabiegu

Po zabiegu kriolipolizy należy przestrzegać pewnych zaleceń. Powinno się niestety zrezygnować z solarium, sauny oraz nadmiernych, gorących kąpieli. We wskazaniach znajdują się natomiast: lekkostrawna dieta, przyjmowanie przynajmniej dwóch litrów płynów dziennie i lekki wysiłek fizyczny. Do zaleceń po zabiegu kriolipolizy należą również nawilżanie miejsca po zabiegu, a w przerwach między zabiegami nie należy stosować żadnej innej kuracji usuwające i tkankę tłuszczową.

Przeciwwskazania co do kriolipolizy

Niestety, zabieg, mimo nieinwazyjności, istnieje dosyć dużo przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu kriolipolizy. Do przeciwwskazań co do kriolipolizy należą choroby takie jak cukrzyca, padaczka, choroby krwi czy choroba Raynauda. Przeciwwskazania co do zabiegu kriolipolizy, dotyczą też kobiet w ciąży i karmiących piersią, dla których jest to zabieg niewskazany. Możliwość zastosowania kriolipolizy ogranicza też posiadanie rozrusznika serca, a także inne schorzenia, takie jak pokrzywka z zimna, zaburzenia nerek i wątroby, miejscowe zaburzenia krążenia oraz stany zapalne i otwarte rany.

Skutki uboczne kriolipolizy

Mimo że nie jest to zabieg inwazyjny, kriolipoliza może powodować skutki uboczne. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, czasami występuje też bolesne zasinienie, obrzęk lub drętwienie ciała, co może prowadzić do pewnego ograniczenia sprawności ruchowej. W bardzo rzadkich sytuacjach, jako skutki uboczne po kriolipolizie, występują reakcje alergiczne.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne