Strona głównaZdrowieFitbox Catering - opinie

Fitbox Catering – opinie

Cateringi dietetyczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Fitbox Catering jest to jedna z firm świadczących podobne usługi. Firma oferuje szeroki wybór spersonalizowanych pakietów, które uwzględniają upodobania, różnego rodzaju nietolerancje i alergie oraz zapotrzebowanie kaloryczne. W przypadku jakichkolwiek wątpliwość w Fitbox Catering możesz skorzystać z kontaktu z dietetykiem, Anną Pawlicką – założycielką marki.

Sprawdź też opinie dot. cateringu Boski Box.

Fitbox Catering – opinie klientów

Jeśli chodzi o Fitbox Catering opinie klientów są pozytywne. Fitbox catering ma je na poziomie 4.92 gwiazdek na 5. Każdy pakiet ma ustalone menu na cały tydzień, dzięki czemu klienci wiedzą co dostaną każdego dnia. Wielu użytkowników podkreśla pozytywny aspekt, którym jest możliwość wymiany dania w menu na inne, bardziej dopasowane do własnych preferencji kulinarnych. W zakładce „Fitbox Catering Opinie” możemy przeczytać, że posiłki są tworzone ze świeżych, dobrych jakościowo składników. Wiele osób chwali sobie smoothie owocowe, które znajdziesz w menu, w wielu pakietach. Ważnym aspektem dla Fitbox Catering jest estetyka dań. Mówi się, że jemy również oczami, dlatego ładnie podane dania wydają się nam bardziej smakowite, co w przypadku tego cateringu jest dopilnowane na najwyższym poziomie. 

Fitbox Catering – Warszawa

Fitbox catering w Warszawie nie jest dostępny. Działa on na terenie wielkopolski. Fitbox Catering w Sierakowie jest główną siedzibą firmy, co może się wydawać zaskakujące, bo to jednak duże miasta jak Warszawa czy Wrocław oferują najbardziej znane cateringi dietetyczne, do których Fitbox Catering zdecydowanie należy. Jednak nie ma możliwości dowozu Fitbox Catering do Warszawy, gdyż duża odległość od siedziby firmy Fitbox w Sierakowie uniemożliwia dostarczenie potraw z zachowaniem ich odpowiedniej jakości.

Fitbox Catering – Sieraków

Jeżeli chodzi o Fitbox Catering w Sierakowie to jest to główna lokalizacja firmy. Znajduje się tam gabinet dietetyczny założycielki cateringu – Anny Pawlickiej. Tam też gotowane są wszystkie posiłki przez profesjonalnych kucharzy, którzy są częścią teamu Fitbox Catering, który poza kucharzami skupia również: dostawców, logistyków, kierowców i dietetyków.

Fitbox catering – Ostroróg

Fitbox Catering w Ostrorogu jest jednym  z miejsc, do których firma dostarcza posiłki. Obecność Fitbox w Ostrorogu jest zaskakująca z racji na fakt, że jest to jedno z najmniejszych miast w Polsce, liczy zaledwie 5 tys. mieszkańców. Jednak firma wychodzi naprzeciw wykluczeniu komunikacyjnemu, które jest obecne w tak małych miejscowościach. Z tego względu przedsiębiorstwo ma w ofercie możliwość dostarczenia jedzenia aż do 95 lokalizacji w całej Wielkopolsce.

Fitbox Catering – Wronki

Fitbox Catering we Wronkach jest kolejną lokalizacją, do której posiłki dostarczane są codziennie. Jest ona szczególna ze względu na fakt, że prowadzone były w niej również zajęcia fitness przez wcześniej już wspomnianą założycielkę firmy, Annę Pawlicką, która poza tym, że zajmuje się bilansowaniem diet, jest także instruktorką fitness. Wystąpiła również w znanym programie śniadaniowym – Dzień Dobry TVN, w którym wypowiadała się na temat rozszerzania diet u dzieci. Fitbox Catering we Wronkach jest oddalony o niespełna 25 km od siedziby firmy Fitbox Catering w Sierakowie, gdzie mieści się jeden z gabinetów dietetycznych związanych z charakterem usług. Konsultacje odbywają się także online, gdyż firma działa na terenie prawie całego  województwa wielkopolskiego i nie każdy klient ma możliwość odbycia wizyty w formie stacjonarnej.  

Fitbox Catering – kontakt

Z firmą Fitbox Catering kontaktować można się mailowo: [email protected] oraz pod numerem: 797 382 829. Według klientów z marką Fitbox Catering kontakt jest bardzo płynny, dzięki czemu wszystko można łatwo załatwić. W celu przejrzenia dostępnych pakietów i wybrania tego, który najbardziej nam odpowiada, stworzona została strona internetowa fitboxcatering.pl. Firma Fitbox Catering prowadzi również portale społecznościowe na Facebooku i Instagramie. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne