Strona głównaBudownictwoHortmasz - co to za firma? Opinie o modelach HKS 253, HKS...

Hortmasz – co to za firma? Opinie o modelach HKS 253, HKS 246, HGS 900, X620N

Rynek firm zajmujących się produkcją i sprzedażą maszyn do prac ogrodniczych, stale się rozrasta. Oprócz tych, które pojawiają się niczym grzyby po deszczu, istnieją też te, które mogą pochwalić się długą obecnością w tej branży. Należy do nich między innymi przedsiębiorstwo Hortmasz. Co to za firma i co na jej temat mówią opinie w internecie, przekonamy się w tym artykule, do którego lektury serdecznie zapraszamy.

Hortmasz co to za firma?

Hortmasz, co to za firma? Wiele informacji, na temat tego przedsiębiorstwa można znaleźć na ich stronie internetowej. Czego można się tam dowiedzieć? Hortmasz swoje pierwsze kroki, stawiali już w 1982 roku. Początkowo jako firma, która zajmowała się głównie sprzedażą sprzętu ogrodniczego. Nosili wtedy nazwę ,,Hortmasz – zakład Hortexu’’. Jednak już w 1991 roku przekształcili się w przedsiębiorstwo handlowo – produkcyjne ,,Hortmasz’’ Sp.z.o.o. by w 1996 stać się spółką prywatną. Wiele klientów tej firmy, ceni sobie doświadczenie i kompetencje pracowników przedsiębiorstwa Hortmasz. Opinie są najlepszym tego przełożeniem. Osoby, które dokonały u nich zakupów, są zadowolone ze swojej decyzji, co recenzują ochoczo na licznych forach internetowych. 

Hortmasz opinie 

kosiarka spalinowa hortmasz hks opinie
Źródło opinii: Media Expert

Co jeszcze można znaleźć, na temat firmy Hortmasz? Opinie, jak zawsze zresztą, powiedzą najwięcej, w takich kwestiach. Co zatem można w nich przeczytać? Przedsiębiorstwo cenione jest, za bardzo dobrej jakości produkty. Wysokiej klasy asortyment najprawdopodobniej jest wynikiem, wielu (czterdziestu) lat obecności na rynku, podczas których zdążyli wyrobić najlepsze nawyki produkcyjne, które mają na to wpływ. O czym jeszcze można przeczytać w recenzjach? Produkty Hortmasz, rekomendowane są bardzo często dla osób, które pielęgnują swoje ogrody na własny użytek. Klienci szczególnie polecają kosiarki i zwracają uwagę na dużą dostępność serwisów naprawczych, w przypadku jakichkolwiek awarii.

Kosiarki Hortmasz opinie 

Jak zostało już wspomniane w powyższym akapicie, kosiarki Hortmasz opiniowane są najchętniej wśród asortymentu prezentowanego przez to przedsiębiorstwo. Co można w nich znaleźć? Zazwyczaj klienci, którzy zdecydowali się na zakup kosiarki Hortmasz, opinie wystawiają pozytywne. Wypowiadają się w nich o niezwykłych możliwościach tych produktów, a także na temat ich niezawodności. Zwracana jest w tych recenzjach również uwaga na fakt, że idealnie nadają się do ogrodów o dużej powierzchni. Kosiarki Hortmasz, charakteryzują się tym, że do ich budowy stosowane są na prawdę mocne silniki, a także duże zbiorniki na skoszoną trawę.

Hortmasz HKS 253 NE opinie 

Czym jest Hortmasz HKS 253 NE? Opinie mówią jasno, jest to kosiarka spalinowa z napędem. Przez jej użytkowników ceniona jest jej wysoka moc, a także szybkie i bezproblemowe odpalanie. Zwracana jest także uwaga na fakt, że można użytkować ją intensywnie przez wiele lat, bez obaw o jakiekolwiek awarie. Co jeszcze na wiadomo na temat modelu Hortmasz HKS 253 NE? Opinie są bardzo dobre, jej właściciele wypowiadają się na temat niesamowitych możliwości tego modelu, który radzi sobie świetnie na najróżniejszych nawierzchniach i z różnymi poziomami zarośnięcia.

Hortmasz HKS 246 NE opinie 

Model Hortmasz HKS 246 NE opinie ma również pozytywne. Jest to również kosiarka spalinowa, której konstrukcja została wyposażona w dodatkowy rozrusznik elektryczny. O czym jeszcze można dowiedzieć się, poszukując informacji na temat Hortmasz HKS 253 NE? Opinie mówią wprost. Dzięki zastosowaniu wspomnianego wcześniej dodatkowego rozrusznika sprzęt ten charakteryzuje się szybkim rozruchem oraz zwiększony jest komfort i tempo wykonywanych prac. Chwalony jest również aspekt jej łatwej obsługi.

Hortmasz HKS 246 N opinie 

Fora budowlane to skarbnica niezbędnej wiedzy, jeśli stoi się przed zakupem sprzętu. Co mówią tam, na temat modelu Hortmasz HKS 246N? Opinie ten produkt, ma liczne. Jaka jest ich treść? W większości bardzo dobra, jest to produkt rekomendowany do przydomowych ogrodów. Można dowiedzieć się z nich również, że produkt ten ma kilka trybów zbierania skoszonej trawy. Może łapać ją do zamontowanego w tym celu koszyczka, a także odrzucać do tyłu lub na bok – według preferencji użytkownika. O czym jeszcze mówią na temat HKS 246 N opinie? Kosiarka ta przez wielu nazywana jest w nich kompaktową, polecana również do użytkowania jej na działkach rekreacyjnych.

Hortmasz HGS 900 opinie 

Co wiadomo, na temat modelu Hortmasz HGS 900? Opinie zbiera bardzo dobre. Jest to glebogryzarka o mocy silnika 5,4 KM. Jej użytkownicy chwalą sobie solidność jej wykonania oraz praktycznie zerową awaryjność. Hortmasz HGS opiniowany jest często. Wśród recenzji doceniany jest często fakt bardzo dobrego wyposażenia tego produktu, a także jego trwałość.  W opiniach, jest to produkt, który warto zakupić.

Hortmasz kosiarka spalinowa z napędem HKS 246 NE 150 cm3 opinie 

Rozważając zakup sprzętu do pielęgnacji ogrodu, wiele osób rozważa skorzystanie z oferty przedsiębiorstwa Hortmasz. Kosiarka spalinowa z napędem HKS 246 NE 150 cm3 opinie zbiera pozytywne. Co można w nich znaleźć? Użytkownicy tej maszyny, wypowiadają się licznie na temat lekkości pracy przy jej użyciu, a także wysokiej jej mocy. Są to cechy charakterystyczne dla produktów firmy Hortmasz. Kosiarka spalinowa z napędem HKS 246 NE 150 cm3 opinie ma liczne. Wśród nich można znaleźć również te, które dobrze wypowiadają się na temat kwestii ich konserwacji. Kosiarkę tę, można bez problemu opłukać pod szlauchem z wodą po zakończonej pracy.

Hortmasz glebogryzarka opinie

glebogryzarka Hortmasz hgs opinie
Mało który producent może pochwalić się tak dobrą opinią.

Co mówią na temat oferowanej przez Hortmasz glebogryzarce? Opinie są przychylne. Można przeczytać w nich, że produkt ten, świetnie poradzi sobie trudnych glebach (na przykład gliniastych), a także na mocno zachwaszczonym terenie. Jak wspomnieliśmy już w akapitach powyżej, jakość i wytrzymałość to przymiotniki najlepiej opisujące markę Hortmasz. Glebogryzarka opinie ma bardzo dobre. Można przeczytać w nich, że jest wygodna w użytkowaniu, przez co prace można wykonywać wiele godzin bez obaw o swój kręgosłup. 

Glebogryzarka Hortmasz HGS x620N opinie 

Glebogryzarka Hortmasz HGS x620N opinie, tak jak w przypadku wielu innych artykułów tego przedsiębiorstwa, ma bardzo dobre. Co konkretnie można w nich znaleźć? Jest to mocna maszyna, która poradzi sobie na różnych terenach, również w sadach. Glebogryzarka Hortmasz HGS x260N opiniowana jest często. Wielu jej posiadaczy ocenia również na duży plus fakt, że serwisować można te maszyny w wielu miejscach (o czym już zresztą wspomnieliśmy w poprzednich akapitach).

Firma Hortmasz, cieszy się dużym uznaniem wśród swoich klientów. Oprócz sprzętu, można zakupić na ich stronie również liczne akcesoria, takie jak: oleje, części do kosiarek czy smary. Jest to bez dwóch zdań przedsiębiorstwo, które na przestrzeni tych wszystkich lat obecności na rynku, wyrobiło duże doświadczenie, co swoje przełożenie znajduje w wysokiej jakości produktach, przez nich oferowanych. Jest to firma godna polecenia.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne