Strona głównaPoradyCo napisać facetowi, żeby oszalał? Co napisać, aby o mnie myślał?

Co napisać facetowi, żeby oszalał? Co napisać, aby o mnie myślał?

Zapewne niejedna kobieta obecnie  zastanawia się  co ‘napisać chłopakowi, na którym mi zależy, aby odpisał i najlepiej oszalał na moim punkcie’. Niestety nie ma jednej, sprawdzonej recepty na zdobycie serca ukochanego mężczyzny. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka kwestii, które mogą być przydatne w momencie kiedy chłopak traci zainteresowanie. Przydatne porady będą również potrzebne w momencie kiedy dziewczyna nie wie co napisać do nieznanego chłopaka, żeby odpisał i wykazał zainteresowanie bliższym poznaniem. 

Co napisać facetowi, żeby oszalał?

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Kiedy dziewczyna decyduje się napisać jako pierwsza, powinna zacząć od przywitania, ale bardziej oryginalnie zabrzmi kiedy odniesie się do avatara, opisu czy profilu chłopaka. Co dokładnie napisać facetowi, żeby sprawić by oszalał? Początkowe wiadomości powinny uchylać rąbek tajemnicy na temat nadawcy. Nie powinno się jednak od razu wylewnie wypowiadać o sobie i swoim życiu. Można wspomnieć o swoich zainteresowaniach oraz codziennych zajęciach takich jak szkoła czy praca. Nie należy jednak od razu zwierzać się ze spraw bardziej prywatnych, aby nie speszyć swojego rozmówcy. 

Zobacz: Teksty na podryw chłopaka – cringe, najgorsze, słodkie, dobre, skuteczne

Co napisać facetowi, żeby o mnie myślał, co zrobić, żeby facet myślał o mnie?

Podstawa to humor. Myślisz co napisać facetowi, żeby ciągle o tobie myślał? Bądź zabawna i naucz się jego poczucia humoru, abyś potrafiła go rozbawić. Jedną z ważniejszych rzeczy jest też to, żeby być naturalna. Nie ma sensu dopasowywać się do kogoś, zatracając swój sposób bycia i osobowość. Jeśli zastanawiasz się ‘co napisać, żeby facet myślał o mnie nieustannie’ podziel się z nim swoim zdjęciem z naturalnego otoczenia. Wyślij mu selfie w trakcie czynności, którą właśnie wykonujesz. Będzie wtedy mógł zobaczyć prawdziwą Ciebie, a nie tylko postać z pozowanego zdjęcia profilowego. 

Podziel się z nim swoimi ulubionymi piosenkami oraz filmami. Może wspólne pasje i zainteresowania okażą  się kluczem do tego co napisać facetowi, żeby oszalał z miłości. Na pytanie związane z tym co napisać facetowi, żeby o mnie myślał nie ma prostszej odpowiedzi niż zachowanie rąbka tajemnicy w swoich wiadomościach.

Co napisać do chłopaka, żeby odpisał

Co jest ważne, kiedy chcę napisać do chłopaka i zależy mi, żeby odpisał? Istotne jest, aby nie uzewnętrzniać od razu swojego zainteresowania drugą osobą. Warto zadawać pytania i powoli się poznawać, ale zbytnia atencja z Twojej strony może chłopaka odrzucić. Nie pisz do niego czule, daj mu się zastanowić czy naprawdę Ci się podoba.  Zamiast pisać z nim całą dobę, postaraj się dowiedzieć co lubi. Przejrzyj jego profile w mediach społecznościowych, aby móc podjąć z nim te tematy, na które będzie chętnie konwersował. Mogą odnosić się do pasji, które są widoczne wśród treści, jakie publikuje.

Zobacz: Co zrobić, żeby chłopak do mnie napisał? TOP 5 pomysłów

Co napisać chłopakowi, na którym mi zależy

Jeśli masz bliższą relację z chłopakiem, ale nie wiesz ‘co mogłabym napisać chłopakowi na którym mi zależy’ to zwróć uwagę na kilka rzeczy. Aby okazać mu atencję, pytaj go o rady. Mężczyzna poczuje, że liczysz się z jego opinią. Zwracaj uwagę na swoje żarty, aby nieświadomie go nie urazić. Mężczyźni też mają swoje uczucia i łatwo mogą poczuć urazę. Należy pamiętać o tym, że silna płeć odczuwa równie silną potrzebę bycia docenionym i adorowanym. Dlatego to, co powinnaś pisać do chłopaka, na którym Ci zależy to słowa, które sama chciałabyś otrzymywać. 

Co jeszcze można napisać facetowi, żeby oszalał na moim punkcie? Co napisać, że facet myślał o mnie?  Czasem danie przestrzeni w konwersacji jest kluczowe. Jeżeli osoba jest online, ale nie zaczyna rozmowy lub nie odpisuje to może oznaczać, że chce odpocząć. Nie musi to wcale oznaczać, że to co powinnaś zrobić to przestać pisać do chłopaka, na którym Ci zależy. Daj mu jednak trochę swobody. Pozwól, żeby to on wykonał kolejny ruch. Bądź cierpliwa i pozwól, żeby Twój facet mógł za Tobą zatęsknić. Jeśli codziennie rozpoczynasz rozmowę i ten jeden raz się nie odezwiesz, on na pewno będzie się zastanawiał dlaczego. To może sprawić, że będzie mu brakowało waszej rozmowy i odezwie się sam. 

Jeśli nadal się zastanawiasz ‘co napisać facetowi, żeby o mnie myślał i  co takiego zrobić, żeby myślał o mnie’ to zwróć uwagę na kilka kwestii. Najważniejsze jest bycie sobą i naturalny sposób rozmowy. Warto wykazać się poczuciem humoru. Jeśli masz jakieś zainteresowania, którymi chciałabyś się podzielić to napisz o tym, ale nie zanudzaj rozmówcy, jeśli widzisz, że odpisuje zdawkowo. Powinno dać się wyczuć jakie tematy go interesują bardziej, a na które mniej chętnie będzie chciał pisać. Jeśli macie wiele wspólnych tematów i dobrze wam się rozmawia, warto zaproponować spotkanie. Wasza relacja będzie mogła rozwijać się wtedy w realnym życiu. Warto pamiętać, że kiedy znamy kogoś tylko z sieci, nie możemy do końca poznać jego naturalnych zachowań. Jeśli wasza relacja jest już bardziej rozwinięta i odczuwasz zainteresowanie z drugiej strony to pamiętaj o tym, żeby go docenić i okazywać mu uwagę, ponieważ mężczyźni mimo wszelkich stereotypów też potrzebują uwagi ze strony kobiety.

Sprawdź jeszcze

Popularne