Strona głównaPoradyJaki telefon do 1000 warto kupić?

Jaki telefon do 1000 warto kupić?

Czy bez telefonu da się funkcjonować we współczesnym świecie? Być może, ale nie chcielibyśmy musieć się o tym przekonywać. Telefon w zasięgu ręki to ogromne ułatwienie codziennego funkcjonowania i możliwość kontaktu z osobami, które są daleko. Dodatkowo, posiadając internet mobilny, nasz smartfon staje się oknem niemal do całego świata. Telefon wcale nie musi być drogi, aby spełniać dobrze swoje funkcje. Najlepsze smartfony do 1000 zł sprawdzają się w codziennym użytku.

Mają doskonałe aparaty, które pomagają uwieczniać ważne chwile. Można dzięki nim być aktywnymi użytkownikami mediów społecznościowych, oglądać materiały poprzez serwisy streamingowe, słuchać muzyki i mieć stały kontakt z najbliższymi. Dobre telefony do 1000 zł pozwalają na niczym niezakłócone korzystanie z nich – nie zacinają się, wgrany system skrojony jest na miarę potrzeb człowieka XXI wieku. Dobre telefony do 1000 zł są na wyciągnięcie ręki.

Ranking smartfonów do 1000 zł: Samsung Galaxy A21s i HUAWEI P40 Lite 6

Przygotowaliśmy ranking smartfonów do 1000 zł, bo wiemy, że te 1000 złotych to górna granica, której wielu zainteresowanych kupnem nowego telefonu nie chciałoby przekraczać. Nie ma w tym nic dziwnego. Co więcej, polecane smartfony do 1000 złotych są naprawdę dobrej jakości. Pierwszy numer w naszym rankingu zajmuje smartfon Samsung Galaxy A21s SM-A217 3/32GB. Świetny stosunek jakości do ceny. Model ten charakteryzuje się pojemną baterią, którą w krótkim można do pełna naładować. W oczy rzuca się również niebanalny desing – połyskujący tył telefonu dodaje mu wyjątkowości.

Dobrze leży w dłoni. Poczwórny aparat to gwarancja jakościowych zdjęć, nawet w warunkach ze słabym oświetleniem. Cenowo zbliża się do górnej granicy, ale śmiało można stwierdzić, że jest to najlepszy telefon do 1000. Ciekawą propozycją cenowo zbliżoną do poprzedniej, jest telefon HUAWEI P40 Lite 6/128GB. Ten model również może pochwalić się czterema aparatami, a – jak wiadomo – to właśnie dobry aparat często jest wyznacznikiem dobrego telefonu. Sztuczna inteligencja, która wspiera proces robienia zdjęć, pomaga wyczarować niezwykłe fotografie, którymi z pewnością będziesz chciał podzielić się z szerszym gronem odbiorców w swoich mediach społecznościowych. Pozwoli na to najlepszy telefon do 1000zł. 

Oto polecany smartfon do 1000 – XIAOMI Redmi Note 9 

Dobry telefon do 1000 złotych ma szansę zastąpić noszenie ze sobą lustrzanki. Wiele osób zrezygnowało z zabierania w podróże oddzielnego aparatu fotograficznego – wystarcza im te wbudowany w telefon HUAWEI P40 Lite 6. Ranking smartfonów do 1000 złotych nie byłby kompletny bez kultowego już Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6 o pamięci 128 GB. Szukasz sprzętu, który ma pojemną baterię (5020mAh) i ładuje się w szybkim tempie? Dobrze trafiłeś. Sprawdź  Dodatkowo Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6 może pochwalić się nowoczesnym wyświetlaczem DotDisplay FHD+, który potęguje pozytywne wrażenia nawet podczas codziennego używania smartfona.

Tym wyróżniają się dobre telefony do 1000 zł. Oczywiście aparat przedni i tylni również pozostają na wysokim poziomie. Dobry telefon do 1000 pozwala na rozmowy z użyciem przedniej kamerki są dobrej jakości – obraz jest wyraźny. Najlepszy telefon do 1000zł zachwyci cię szczegółowością wykonanych zdjęć. 

Jaki telefon do 1000 złotych? Kolejna propozycja to LG Q7 Dual Sim 

Dobry telefon do 1000? To możliwe! Oprócz wspomnianych powyżej telefonów, których cena oscyluje blisko 1000 złotych, mamy też propozycje dobrych sprzętów w nieco niższych kwotach. Na uwagę z pewnością zasługuje model LG Q7 Dual Sim w kolorze czarnym. Za około 550 złotych możesz stać się posiadaczem telefonu, który obsługuje jednocześnie dwie karty SIM. To bardzo przydatna funkcja, szczególnie dla osób posiadających na przykład numer prywatny oraz firmowy/służbowy.

Dzięki opcji Dual Sim może z łatwością korzystać z obu numerów bez konieczności noszenia przy sobie dwóch oddzielnych telefonów. Najlepszy telefon do 1000 – LG Q7 charakteryzuje się wyjątkowo czułym autofokusem podczas robienia zdjęć. Świetnie wykrywa głębię ostrości, robiąc zdjęcia niczym wprost z profesjonalnej sesji fotograficznej. Użytkownicy cenią sobie dodatkową funkcję, którą ma ten aparat, a mianowicie słynną QLens, która wykrywa obiekty, pomaga je wyszukać i dokonać ewentualnego zakupu. To ciekawe, ponieważ wcześniej funkcję tę posiadały wyłącznie telefony tej marki z droższej linii premium. 

Motorola Moto G30 6 – telefon do 1000 złotych 

Jaki telefon do 1000 jeszcze polecamy? Na pewno Motorolę Moto G30 6.128GB, to też najlepszy telefon do 1000, również w uniwersalnym kolorze czarnym. Jako jeden z niewielu smartfonów, Motorola może pochwalić się tak zwanym ultraszerokokątnym, który mieści w swoim kadrze nawet cztery razy więcej kadru niż tradycyjny aparat. Producent gwarantuje również, że bateria będzie utrzymywała się bez konieczności ładowania nawet dwa dni. Polecane smartfony do 1000 rzadko się tym wyróżniają. Trzeba przyznać, że to bardzo kusząca opcja, biorąc pod uwagę potrzeby osób, które spędzają cały dzień poza domem i nie mają możliwości podładowania telefonu w ciągu dnia. Trudno wskazać najlepsze smartfony do 1000 zł, ponieważ tak naprawdę wszystkie proponowane przez nas modele mają coś wyjątkowego do zaoferowania swoim użytkownikom.

Smartfon Cubot Note 20 Pro 6 – ciekawa propozycja w rankingu 

Najlepszy telefon do 1000zł? Wspomnijmy jeszcze o nieco mniej popularnym, ale równie dobrym sprzęcie, jakim jest telefon Cubot Note 20 Pro 6. To nietuzinkowy smartfon w kolorze niebieskiego oceanu. Jeśli ktoś zastanawia się, jaki telefon do 1000 będzie dobry, a przy tym niebanalny – może wybrać Cubot Note. Duży ekran z zaokrąglonymi brzegami potrafi przenieść użytkownika w inny wymiar, używając przy tym bardzo realistycznej palety barw. Obsługuje NFC, a to dla wielu osób ważne w obecnych czasach. Zadowoleni posiadacze chwalą go również za wykonywanie jakościowych zdjęć nawet po zmroku. Mamy nadzieję, że nasz ranking jest pomocny w wyborze telefonu do 1000 złotych. Wybraliśmy same perełki, które cieszą się popularnością na całym świecie. Po zakupie pamiętaj, że pierwsze ładowanie telefonu czasem wymaga szczególnej uwagi! Nawet najlepsze smartfony do 1000 zł tego potrzebują. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne