Strona głównaOpinieGTV BUS - opinie, praca, zarobki, reklamacje

GTV BUS – opinie, praca, zarobki, reklamacje

GTV BUS jest firmą transportową, obsługującą klientów indywidualnych i biznesowych. W ich ofercie znajduje się: wynajem autokarów, przewozy na zlecenia agencji pracy, międzynarodowy przewóz paczek, przejazdy osób prywatnych do Niemiec, Holandii, Belgii i wszystkich miejsc zlokalizowanych na terenie Polski.

Jeśli zamierzasz wycieczkę do Chorwacji. Sprawdź najlepszą i najpopularniejszą trasę do Chorwacji.

GTV BUS – opinie pasażerów

Na stronie firmy znajduje się zakładka „GTV BUS – opinie”. Oceny przejazdów w większości są bardzo pozytywne. Pasażerowie podkreślają wysoką jakość obsługi, punktualność i komfort podróży. Obraz GTV BUS w opiniach na niezależnych, zewnętrznych stronach znacząco się różni. Pasażerowie zgłaszają ogromne opóźnienia, nawet 4 – godzinne. Część osób po skorzystaniu z przejazdu zauważa, że liczba przesiadek jest większa od tej, którą deklarowała firma. Temat GTV BUS, a reklamacje również jest niejasny. Duża część skarży się na ten obszar działania firmy.

GTV BUS – praca kierowcy – opinie

Wiele osób pyta o firmę GTV BUS.  Praca kierowcy w opiniach osób zatrudnionych wypada niejednoznacznie. Na jednym z forów internetowych, część obecnych i byłych pracowników w zakładce GTV BUS – praca kierowcy i opinie, pisze, że firma płaci wynagrodzenia terminowo, ale stawki godzinowe są niskie w porównaniu z innymi przewoźnikami. Z kilku innych wypowiedzi pracowników wynika, że kierowcy nie są zbyt obciążeni liczbą tras i prawie codziennie mają możliwość powrotu do domu – co w tej branży nie jest normą.

GTV BUS – zarobki

Inną kwestią w GTV BUS, są zarobki. Są one zależne od kilku czynników. Rodzaj prowadzonego pojazdu i długości tras mają tu kluczowe znaczenie. Przejazdy samochodami kat. C czy D są lepiej opłacane niż samochodami osobowymi. Firma oferuje umowę typu B2B, umowę o pracę lub zlecenie. W ofertach pracy GTV BUS zarobki oscylują, w przypadku tras międzynarodowych na umowie B2B, od 6 do 8 tys. netto. Jeśli chodzi o prowadzenie pojazdów kat. B na terenie Polski z umową o pracę lub na zleceniu, firma proponuje 4400 brutto miesięcznie, czyli około 3270 „na rękę”. Przewoźnik szuka do pracy również w innych sektorach. Jednak firma GTV BUS w zarobkach na innych stanowiskach, nie jest już tak konkretna. Na ich stronie widnieją ogłoszenia o pracę m.in. grafika komputerowego czy specjalisty ds. wsparcia IT bez żadnej  informacji o zarobkach.

GTV BUS – reklamacje

Z opinii kilku osób, które korzystały z usługi  „GTV BUS – reklamacje”  wynika, że nie jest to łatwy proces. Czas zwrotu środków przedłuża się, co nie powinno mieć miejsca, gdyż firma powinna trzymać się ustalonych terminów z klientami. Na stronie przewoźnika w zakładce „kontakt” na samym dole jest możliwość zgłoszenia reklamacji.

GTV BUS – jaka cena za przejazd?

Oczywiście w GTV BUS cena uzależniona jest od długości trasy. W aplikacji GTV BUS, cennik pojawia się po zaznaczeniu miejsca odjazdu, miejsca docelowego oraz daty. Z GTV BUS cena wyjazdu z Wrocławia do Niemiec, do miasta Norymberga, zlokalizowanego na południu kraju, kosztuje 438 zł. Firma GTV BUS w cenniku podaje, że podróż z Wrocławia do Belgii ma bardzo zbliżoną cenę, jak w przypadku Niemiec, czyli 458 zł. Jeśli chodzi o przejazdy lokalne w GTV BUS, cennik jest podobny jak u konkurencji. Dla przykładu: bilet jednorazowy na terenie gminy blachownia kosztuje ok. 4 zł. 

Firma GTV BUS – z jakiego sprzętu korzysta?

Firma reklamuje się posiadaniem 400 nowoczesnych busów. GTV BUS w środku ma wygodne fotele oraz klimatyzację. Na stronie internetowej można znaleźć informację, że stare busy sukcesywnie wymieniane są na nowe, bezpieczniejsze i bardziej nowoczesne. W lipcu 2021 r. flota pojazdów powiększyła się o 40 nowych modeli busów. Nowe nabytki GTV BUS w środku wyposażone są w asystenta hamowania, system wykrywania zmęczenia kierowcy czy dodatkowe oświetlenie stopni lampami LED. Model MAN TGE w GTV BUS w środku ma również więcej miejsca na nogi czy bagaże.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne