Strona głównaOpinieAvionaut - opinie, testy

Avionaut – opinie, testy

Avionaut to polska marka zajmująca się produkcją wysokiej jakości fotelików samochodowych i akcesoriów. Avionaut – opinie, testy oraz certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzają, że wszystkie produkty tej marki gwarantują bezpieczną podróż dziecka w samochodzie. Jakie foteliki warto wybrać? Poznaj wszystkie produkty Avionaut – opinie, testy i recenzje.

Avionaut – opinie

Szukasz fotelików Avionaut – opinie zadowolonych klientów potwierdzają, że bezpieczeństwo dzieci w czasie podróży jest dla marki priorytetem. Inżynierskie podejście do produkcji fotelików, nowoczesne rozwiązania i wysokiej jakości materiały sprawiają, że foteliki Avionaut – opinie klientów nie pozostawiają złudzeń. Marka gwarantuje, że w tasie dziecko będzie miało zawsze prawidłową i stabilną pozycję.

Nie wiesz jaki fotelik wybrać? Sprawdzając Avionaut – opinie i recenzje można znaleźć fotelik dopasowany do wieku i wagi dziecka.

fotelik avionaut cena
Foteliki może nie są najtańsze, ale za bezpieczeństwo się płaci.

Avionaut Pixel – opinie

Avionaut Pixel – opinie pokazują, że jest to jeden z najpopularniejszych modeli tej marki. Sprawdzając w internecie “Avionaut Pixel – opinie”, dowiadujemy się, że jest to obecnie najlżejszy fotelik na rynku, który spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Zapoznając się z produktem Avionaut Pixel – opinie ekspertów potwierdzają, że fotelik skutecznie chroni dziecko podczas zdarzenia, a specjalnie zaprojektowana wkładka zapewnia wysoki komfort podróży. 100% bezpieczeństwa zapewniają specjalistyczne Avionaut Pixel – testy. 

Avionaut Kite – opinie

Avionaut Kite – opinie w internecie na temat tego fotelika są bardzo pozytywne. jest to fotelik dla niemowląt o wadze 0-13 kg i wzroście 45-85 cm. Avionaut Kite – opinie rodziców dotyczą często łatwego montażu na bazę lub pasy oraz możliwości zdejmowania tapicerki. Aksamitny materiał jest bardzo komfortowy. Sprawdzając Avionaut Kite – opinie często pokazują, że ten fotelik sprawdzi się doskonale jako bezpieczne nosidełko. Warto również sprawdzić Avionaut Kite – testy i recenzje.

Avionaut Maxspace – opinie

Avionaut Maxspace – opinie powinny zainteresować rodziców starszych dzieci o wadze 15-36 kg i o wzroście 100-150 cm. Fotelik montowany jest na zaczepy Isofix. Istnieje możliwość regulacji pochylenia do pozycji spoczynkowej. Avionaut Maxspace – opinie i recenzje zwracają uwagę na zaawansowany system wentylacji, który zapewnia przepływ powietrza. Szukając fotelika Avionaut Maxspace – opinie pokazują, że fotelik zapewnia bezpieczeństwo i komfort przez nawet 7 lat.

opinie o avionaut pixel grey
Opinie dot. Avionaut Pixel Grey na Ceneo

Avionaut Ultralite – opinie

W foteliku Avionaut Ultralite – opinie i pozytywne komentarze skupiają się na wykorzystaniu wysokiej jakości materiału kompozytowego, który redukuje wagę i skutecznie pochłania wszelkie przeciążenia. Szukając Avionaut Ultralite – opinie i recenzje rodziców są bardzo pomocne. Warto się z nimi zapoznać przed zakupem. To co wyróżnia ten produkt na tle konkurencji to tapicerka wypełniona pianką z tzw. “pamięcią kształtu”. Avionaut Ultralite – opinie pokazują, że wysoka elastyczność materiałów, absorbuje energię i skutecznie rozprowadza ją po całej strukturze. Dzięki temu można liczyć na 100% bezpieczeństwa. 

Avionaut Aerofix – opinie

Wpisując w wyszukiwarkę frazę “Avionaut Aerofix – opinie”, można dowiedzieć się, że fotelik ten umożliwia jazdę przodem i tyłem do kierunku jazdy. Posiada dodatkowy odbojnik oraz kanały wentylacyjne. Avionaut Aerofix – opinie potwierdzają, że produkt spełnia wszystkie najnowsze normy bezpieczeństwa. Na stronie producenta można znaleźć nie tylko dokładną specyfikację, ale także zakładkę Avionaut Aerofix – opinie, które wystawione są przez zadowolonych klientów. 

Avionaut Glider – opinie

Avionaut Glider – opinie dotyczą grup wagowych 1 i 2. Fotelik samochodowy posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz regulowany kąt pochylenia. Kupując Avionaut Glider – opinie rodziców pokazują, że cenią oni sobie ten produkt za łatwy montaż i wymienne wkładki do siedzenia. Ile kosztuje Avionaut Glider – opinie dotyczące cen pokazują, że fotelik można już kupić za niecałe 700 zł. Bezpieczeństwo potwierdzają Avionaut Glider – testy.

Kiedy wyjąć wkładkę z fotelika Avionaut?

Zastanawiasz się kiedy wyjąć wkładkę z fotelika Avionaut? Wielu producentów zaleca wyciągnięcie wkładki z fotelika po 3. miesiącu życia, a inni przed 6. miesiącem życia. Kupując fotelik warto wiedzieć kiedy wyjąć wkładkę z fotelika Avionaut? W tym celu można zapytać eksperta w sklepie stacjonarnym lub znaleźć informację w internecie wpisując “kiedy wyjąć wkładkę z fotelika Avionaut?”

Avionaut – testy produktów

Wszystkie foteliki Avionaut – testy produktów spełniają normy ECE R-129. Dodatkowo Avionaut – testy produktów podlegają niezależnym testom bezpieczeństwa ADAC i Test Plus. Foteliki Avionaut – testy produktów są wykonywane również przez niemieckie Stowarzyszenie na Rzecz Zdrowych Pleców.

Avionaut Kite – testy

Jak sprawdzić, czy wybrany przez Ciebie fotelik przeszedł testy? Wystarczy wejść na stronę producenta i znaleźć zakładkę Avionaut Kite – testy, Avionaut Pixel – testy lub Avionaut Glider – testy. Tam znajdują się wszystkie niezbędne badania i recenzje. 

Sprawdź również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne