Strona głównaOpiniePraca w Pepco opinie i zarobki

Praca w Pepco opinie i zarobki

Sklep Pepco należy w Polsce raczej do dużych sieciówek, a przynajmniej prężnie zaczął się rozwijać w ostatnich latach na naszym rynku. Pepco zatrudnia osoby do pracy w całej Polsce rzędu blisko 10 tys. pracowników. Zatem skoro tak wiele osób tam pracuje dowiedzmy się jakie są w Pepco zarobki. Ile zarabia zastępca kierownika, a ile sam kierownik? Jakie opinie ma praca w Pepco? Czy w Pepco opinie są przychylne sieciówce? 

Pamiętaj, że aktualnie wybór pracy jest bardzo duży. Opinie o pracy w Dino są bardzo dobre, napisaliśmy o tym artykuł, gdzie wyjaśniamy wady i zalety pracy w Dino.

Jak zostać pracownikiem sklepu Pepco?

Wachlarz oferowanych stanowisk w firmie Pepco jest bardzo różnorodny. Najczęściej spotykaną ofertą pracy jest kasjer-sprzedawca. Oferowana jest praca w Pepco na trzech stanowiskach:

  • kasjer – sprzedawca
  • zastępca kierownika
  • kierownik

Pojawiają się także inne oferty jako asystent czy specjalista do spraw marketingu, płatności, grafiki i innych. Jak zostać pracownikiem? Pierwszym etapem jest zgłoszenie. W tym celu kierownik musi otrzymać od nas CV. Można je złożyć osobiście w sklepie lub odpowiadając na ogłoszenie online. Jeżeli kierownik Pepco będzie zainteresowany skontaktuje się z Tobą w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. Dalej sprawa rekrutacji jest prosta. Można albo zostać pracownikiem Pepco, albo niestety nie zostać zatrudnionym. W zależności od objętego stanowiska zarobki będą inne. 

Sklep Pepco – zarobki

Głównym źródłem informacji o tym ile wynoszą w Pepco zarobki są przede wszystkim pracownicy. Najczęściej ci byli pracownicy, których praca w Pepco dobiegła końca, udzielają informacji i swojej opinii o tej sieciówce w internecie. Niestety sama firma nie udostępnia żadnych danych o stawkach jakie oferuje za wykonywaną pracę. Opinia dlaczego tak jest, może być różna. Praca w Pepco posiada mieszane opinie na rynku. Byli pracownicy najczęściej podają, że zarabiali najniższą krajową wysokość pensji. Ta, obecnie wynosi 2 600 zł brutto, co w przeliczeniu na godzinę daje odpowiednio stawkę 17 zł brutto. Takie, oferowane przez Pepco zarobki mogą być dość mało satysfakcjonujące. Oczywiście wynagrodzenie kasjera będzie inne niż wysokość ile zarabia zastępca kierownika i jeszcze inne niż zarobki kierownika. Jak w każdej pracy im zajmowane jest wyższe stanowisko pracy, tym zarobki są wyższe. 

Praca w Pepco – opinie

Opinie pracowników o tym jak wygląda praca w Pepco to przede wszystkim zdanie byłych już pracowników. Trzeba wziąć pod uwagę, że z jakiegoś powodu sami odeszli z tej pracy lub zostali zwolnieni, a to mogło znacząco wpłynąć na ich opinie. Czytając różne wpisy na forach większość to głównie negatywne opinie pracowników. Skarżą się oni na zbyt długi czas pracy, który zdarza się, że wynosi po 12 godzin dziennie. Dodatkowo na stanowisku kasjer – sprzedawca praca w Pepco związana jest z dodatkowymi zadaniami. Jednym z nich jest rozładunek towaru, a ten, czytając opinie pracowników, zdaje się być dość często bardzo ciężki. Dlatego jeżeli ktoś nie miał wystarczająco dużo siły mógł sobie nie poradzić. Wśród negatywnych zdań występują też na temat pracy w Pepco opinie pozytywne. Dotyczą między innymi przyjaznej atmosfery w pracy, za którą odpowiadają zastępca kierownika i kierownik sklepu. Zachowanie samych pracowników i ich charakter wpływają na atmosferę. Praca w Pepco wiąże się z dostępem do zniżek dla pracowników, co według nich jest sporym plusem.

Sklep Pepco – opinie

Nie można przy tym temacie nie wspomnieć o tym, jakie są opinie samych klientów na temat sklepów i obsługi. Pomijając już jakie zarobki Pepco oferuje swoim pracownikom, skupmy się na zdaniu klientów. Wśród wielu komentarzy można dostrzec, że pomimo niskich cen i nienagannej jakości towarów, wiele osób skarży się na jakość obsługi. Opinie dotyczą przede wszystkim zachowania pracowników wobec nich. Wskazują, że dość często zdarza się, że są niemili lub nieuprzejmi. 

Pepco – praca – opinie

Trzeba zwrócić uwagę, że praca w Pepco posiada pozytywne i negatywne opinie zarówno wśród pracowników jak i klientów. Niestety tych gorszych jest więcej. W czym więc tkwi problem? Dlaczego osoby po obu stronach sklepu Pepco nie są do końca zadowolone?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne