Strona głównaCelebryciAgnieszka Kaczorowska - krytykuje, insta, urodziła, pela, dziecko, dom, kiedyś, wiek, ślub,...

Agnieszka Kaczorowska – krytykuje, insta, urodziła, pela, dziecko, dom, kiedyś, wiek, ślub, schudła

Są takie osoby w show-biznesie, które swoją rozpoznawalność zawdzięczają tylko jednej roli w filmie lub serialu, który z czasem staje niekończącym się tasiemcem. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Kasia Cichopek – M jak miłość, Aneta Zając – Pierwsza miłość, Marta Wierzbicka – Na Wspólnej czy Agnieszka Kaczorowska-Pela – Klan

Agnieszka Kaczorowska-Pela wciela się w rolę serialowej Bożenki z Klanu od prawie 26 lat. Oprócz gry we wspomnianej drugorzędnej telenoweli krytykuje i wypowiada się na tematy społeczne, w których uważa się za autorytet – chyba wszyscy kojarzą jej słynny post o modzie na brzydotę na Instagramie, a nie tak dawno stwierdziła, że feminizm umniejsza mężczyznom

Jeśli jesteście ciekawi, w jakim wieku jest aktualnie Agnieszka Kaczorowska-Pela, jak wyglądała kiedyś i czy ma za sobą operacje plastyczne, to dobrze trafiliście! Co więcej, dowiecie się także, kim jest jej mąż, jak wyglądała w sukni ślubnej i, czy schudła w ostatnim czasie. Wiele osób zastanawia się też, czy urodziła dziecko oraz czy ma za sobą pierwsze operacje plastyczne. Gorąco zachęcamy do przeczytania dalszej części artykułu, żeby znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania. 

Agnieszka Kaczorowska – kto to? Wiek, waga, wzrost 

Na sam początek przygotowaliśmy dla Was garść podstawowych informacji o celebrytce. W jakim jest wieku, ile ma wzrostu i jaka jest jej waga? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was! 

Okazuje się, że serialowa Bożenka z Klanu urodziła się 16 lipca 1992 roku w Warszawie – jest więc zodiakalnym Rakiem. Szybko można więc obliczyć, że kobieta jest aktualnie w wieku 30 lat. Jej wzrost wynosi 1,64 m, a waga 58 kg. 

Jeśli chodzi o wykształcenie wspomnianej aktorki jednej roli, to ukończyła 21 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie, a następnie studia na stołecznym wydziale Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Nie wiadomo jednak z jakiego kierunku studiów uzyskała dyplom. 

Zobacz: Masza Graczykowska – wiek, wzrost, skąd pochodzi? Prawdziwe nazwisko, Wikipedia

Agnieszka Kaczorowska – jak wyglądała kiedyś? Operacje plastyczne, nadwaga, o co chodzi? 

Na przestrzeni 26 lat Bożenka Lubicz dorastała na oczach widzów najdłuższej polskiej telenoweli. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, jak Kaczorowska-Pela wyglądała na początku swojej przygody z aktorstwem i czy w międzyczasie przeszła jakieś operacje plastyczne. Parę lat temu spore zainteresowanie budziła waga celebrytki, a niektórzy spekulowali nawet o nadwadze. Czy schudła? 

Niezależnie, czy pałamy do kogoś sympatią, czy też nie, wytykanie komuś nadwagi lub nazywaniem kogoś grubym jest naprawdę nie na miejscu. W jednym z wywiadów Kaczorowska-Pela wyznała, że kiedy zdarza jej się nie trzymać diety, jej organizm natychmiast reaguje przyrostem wagi. Warto jednak zaznaczyć, że każdemu mogłoby się to zdarzyć, jednak z racji tego, że Agnieszka jest osobą znaną, to bez wahania zarzucono jej, że ma nadwagę. Jest to zdecydowanie gruba przesada, ponieważ wspomniana nadwaga kojarzy się raczej z poważną chorobą niż z przybraniem kilku kilogramów. 

Dość często zdarza się, że aktorkom czy piosenkarkom zarzuca się operacje plastyczne. Kaczorowska-Pela nie jest pod tym względem wyjątkiem i również nie ominęły ją spekulacje dotyczące jej wyglądu. Wszystko za sprawą jednego postu na Instagramie, a dokładniej zdjęcia, które do niego załączyła. To właśnie przez nie internauci zaczęli pytać o to, czy Kaczorowska ma za sobą pierwsze operacje plastyczne. Na odpowiedź samej zainteresowanej nie trzeba było czekać długo. Kobieta szybko zdementowała pomówienia i dodała, że nie poddała się nigdy żadnej operacji plastycznej. Mimo to wciąż wiele internautów krytykuje jej wygląd. 

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka – mąż, Instagram, wiek, dzieci, schudła czy przytyła?

Agnieszka Kaczorowska – urodziła? Czy ma dziecko? 

Czy Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w ciąży, a może już urodziła dziecko? Czas tak szybko leci, że ciężko czasem nadążyć za różnego rodzaju wydarzeniami, również tymi z show-biznesu. Nie tak dawno przecież oglądaliśmy Agnieszkę w telewizji, gdy sama była dzieckiem, a jak się okazuje, od paru lat jest szczęśliwą mamą i mężatką. 

26 lipca 2019 roku urodziła córeczkę Emilkę. Dwa lata później, a dokładniej 28 lipca 2021 r. na świat przyszło jej drugie dziecko, również dziewczynka – Gabriela. 

Z mężem i dziećmi. Wyglądają na super rodzinę!

Agnieszka Kaczorowska – ślub, suknia ślubna, mąż 

Wspomnieliśmy wcześniej, że Kaczorowska-Pela jest mężatką, więc zapewne zastanawiacie się, kiedy odbył się ślub i kim jest jej mąż? Kto zaprojektował dla niej suknie ślubne? Spokojnie, sprawdziliśmy to dla Was. 

W 2017 roku Agnieszka poznała swojego przyszłego męża, który jest tancerzem. Maciej Pela, bo o nim mowa, znany jest m.in. z programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz. Ślub aktorki i tancerza miał miejsce rok później – 8 września 2018 roku we włoskiej Toskanii. Niedługo później powitali na świat pierwsze dziecko, o czym pisaliśmy już w poprzednim akapicie. 

Suknia ślubna panny młodej zawsze wzbudza spore zainteresowanie. Okazuje się Aga przebierała się aż 3 razy! Wszystkie suknie ślubne były zaprojektowane przez warszawską projektantkę – Violę Piekut. Zapewne cena nie należała do najniższych, ale ślub przecież jest wyjątkową okazją. 

Agnieszka Kaczorowska – nadwaga, czyli jak schudła? 

Ustaliliśmy już, że aktorka nigdy nie zmagała się z poważną nadwagą, a co najwyżej z kilkoma dodatkowymi kilogramami, które pojawiły się w wyniku nieprzestrzegania diety. Mimo to wiele osób zastanawia się, jak kobieta schudła. Otóż w tej kwestii nie napiszemy niczego odkrywczego. Sekret tkwi w treningach i odpowiednio dobranej diecie. 

Jeśli chcecie być na bieżąco z życiem Agnieszki, polecamy Wam zajrzeć na jej Instagram. Znajdziecie ją tam pod nazwą agakaczor. Regularnie zamieszcza tam posty i relacje ze swojego życia prywatnego. Niedawno zdradziła, że razem z mężem zastanawiają się nad trzecim dzieckiem. Być może niedługo ponownie usłyszymy, że aktorka Klanu jest w ciąży? 

Mamy nadzieję, że zaspokoiliśmy Waszą ciekawość odnośnie operacji plastycznych Agnieszki, jej ślubu, domu czy problemach z wagą. A co Wy myślicie o Kaczorowskiej – lubicie ją, a może krytykujecie? Uważacie, że kiedyś wyglądała lepiej? Dajcie znać, co myślicie w komentarzach.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne