Strona głównaRozrywka730 Huncho - kim jest, ile ma lat i skąd pochodzi?

730 Huncho – kim jest, ile ma lat i skąd pochodzi?

Polska rap scena potrzebuje powiewu świeżości. Właśnie tę potrzebę spełnia Malik Montana, zapraszając do współpracy nowe twarze. Tym razem pora przyjrzeć się 730 Huchno, który zadebiutował na kanale GM2LTV z kawałkiem o tytule „KokaPaniePenga”. Pora dowiedzieć się o tej postaci nieco więcej!

730 Huncho – kim jest?

Wiele osób pyta o 730 Huncho – kim jest i jak potoczy się jego kariera. Huncho podobnie jak Josef Brat to nowa osoba w rapie. Wiele osób wróży mu sukces w branży muzycznej. Rapera o ksywie 730 Huncho poznaliśmy podczas akcji hot 16 challenge. Jego kawałek z pewnością wzbił się ponad przeciętność ze względu na technikę i unikalny sposób rapowania.

Jego postać pojawiała się także w różnych klipach, począwszy od teledysków Alberto, Josefa Bratana aż do Pezeta. W roku 2020 Huncho zaliczył gościnny występ w utworze Smolastego „Nie ma wyjścia”. Aktualnie w sieci nie ma wielu jego nagrań, co tylko podsyca ciekawość fanów. Dopytują oni o 730 Huncho, kim jest artysta i kiedy wyda kolejne utwory. Pozostaje nam tylko czekać na nowe publikacje.

730 Huncho – skąd pochodzi?

Czarnoskóry raper mieszka obecnie w Warszawie. Jeśli chodzi o 730 Huncho jego pochodzenie jest następujące – mama rapera pochodzi z Polski, natomiast ojciec z Demokratycznej Republiki Konga. 

Jak ma na imię 730 Huncho?

Wiemy, że siostrą rapera jest Weronika Kazadi, która wystąpiła razem z nim w programie „Pytanie na Śniadanie”. Polska aktorka, piosenkarka i kompozytorka z dumą przedstawia swoje rodzeństwo i opowiada o jego muzycznej pasji. 730 Huncho ma na imię William Kazadi.

730 Huchno – ile ma lat?

Zastanawia Cię wiek 730 Huncho? To ile ma lat nie jest tajemnicą. Rapera możemy uznać za młodego, bowiem ma on 23 lat. Urodził się w 1999 roku. 

Kim jest brat Patrycji Kazadi? 730 Huncho William Kazadi

Sorry Winnetou – co to znaczy?

Sorry Winnetou to znane powiedzenie, ale także tytuł utworu 730 Huchno i Moskala SQU. Kawałek na kanale SQU spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony odbiorców. Obaj artyści dostali wiele komplementów, który stały się dla nich motywacją do działania. Jeśli chodzi o samo wyrażenie „Sorry Winnetou” oznacza ono porzucenie swoich ideałów dla osiągnięcia pewnych korzyści. 

730 Huchno na Instagramie

Czarnoskóry raper raczej rzadko udziela się w social mediach. Warto jednak odwiedzić profil 730 Huchno na Instagramie, by śledzić jego dalsze poczynania na drodze artystycznej. Obecnie profil 730 Huchno obserwuje 5 555 osób, ale wszystko wskazuje na to, że ta liczba w przyszłości znacznie wzrośnie.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne