Strona głównaTechnologiaHostowanie systemów do zarządzania w chmurze - gdzie szukać partnera?

Hostowanie systemów do zarządzania w chmurze – gdzie szukać partnera?

Hostowanie systemów do zarządzania przedsiębiorstwem zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Producenci oprogramowania za pomocą elastycznego środowiska chmurowego mogą dotrzeć do nowego grona odbiorców i uzyskać potrzebne wsparcie techniczne. Z kolei partnerzy wdrożeniowi poprzez infrastrukturę chmurową mogą sprawniej obsługiwać swoich klientów i dokonywać ewentualnych napraw na miejscu. 

Poznaj korzyści wynikające z usługi hostowania systemów ERP w chmurze i dowiedz się, gdzie znaleźć kompetentnego partnera wdrożeniowego do podjęcia współpracy.

Jesteś producentem oprogramowania ERP i CRM? Sprawdź bezpieczny i elastyczny hosting chmurowy dla aplikacji od Itmation – https://www.itmation.pl/

Na czym polega hostowanie systemów zarządzania firmą? 

Hosting w chmurze polega na utrzymywaniu aplikacji w wirtualnej infrastrukturze, dzięki której systemy zyskują skalowalność oraz elastyczność. Bezpieczny hosting dla oprogramowania biznesowego pozwala wspierać zarówno partnerów wdrożeniowych, jak i producentów oprogramowania klasy ERP i CRM. 

Do głównych zalet hostowania systemów w chmurze należy możliwość optymalnego dopasowania oprogramowania do specyfiki branży, sprawna obsługa baz danych SQL, łatwy dostęp do potrzebnych informacji, wysoka wydajność oraz ochrona danych. 

Hostowanie systemów w chmurze dla producentów systemu ERP I CRM

Producenci systemów ERP i CRM dzięki środowisku chmurowemu mogą dotrzeć do nowej grupy odbiorców i poszerzyć zakres swojej oferty o dodatkowe funkcjonalności. Wirtualne środowisko pozwala na dostarczenie klientom zdalnego dostępu do oprogramowania.  Hostowanie systemów CRM podobnie jak hostowanie systemów ERP w chmurze to udogodnienie, które poprawia komfort pracy, wspomagając rozwój małych, średnich i dużych firm.

Hostowanie systemów w chmurze dla partnera wdrożeniowego

Firmy zajmujące się wdrażaniem systemów informatycznych powinny skorzystać z dostępu do wirtualnej infrastruktury. Hostowanie systemów do zarządzania daje bowiem wiele korzyści. Pozwala ono zyskać partnerom wdrożeniowym nowych klientów, poszerzyć zakres swoich usług, a także zwiększyć zyski. Elastyczne środowisko chmurowe pozwala zaspokoić wymagania klientów, poprzez optymalne dopasowanie platformy do ich zapotrzebowania, począwszy od rozwiązań w modelu SaaS aż po skomplikowane instalacje wieloserwerowe.

Czym jest mapa partnerów i jak z niej skorzystać?

Jeśli interesuje Cię usługa hostowania systemów CRM lub hostowania systemów ERP w chmurze, baza firm okaże się pomocna. Mapa partnerów na stronie Itmation pozwoli Ci wypromować usługi wdrożeniowe lub znaleźć partnera do współpracy w Twoim regionie. Aby skorzystać z oferty firm wdrożeniowych, wystarczy tylko wejść na stronę, wybrać odpowiednią lokalizację i przejrzeć listę dostępnych pozycji. Dane adresowe ułatwią Ci kontakt z partnerem i skorzystanie z usługi hostowania systemów do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP i CRM. Od teraz wszystkie potrzebne informacje są dostępne w zasięgu ręki.

Artykuł sponsorowany

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne