Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Filipa

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Filipa

Celebrowanie imienin i urodzin w Polsce jest równie popularne, czasami urządzane są imprezy tematyczne. Jeszcze do niedawna różnica polegała na tym, że na urodzinach był tort, obecnie pojawiają się one również na imieninach. To, co łączy oba święta to oczywiście składanie życzeń imieninowych i urodzinowych dla Filipa. Zawsze powinny być miłe, pełne serdeczności i oczywiście szczere. Życzenia imieninowe i urodzinowe mogą zatem brzmieć następująco:

Wypijemy dzisiaj Twoje zdrowie,

O Twoim święcie każdy się dowie,

Powodzenia i pomyślności nigdy za wiele,

Dzięki temu znacznie łatwiej osiągać cele.

Życzenia urodzinowe dla Filipa

Błędnym jest przeświadczenie, że świętowanie urodzin jest tylko dla dzieci. Dorośli równie chętnie celebrują swój jubileusz. Zwłaszcza, gdy uznają się za spełnionych w życiu prywatnym i zawodowym. I właśnie tego powinny dotyczyć w większości życzenia urodzinowe dla Filipa. Dalszego rozwoju, spełniania marzeń i ogólnej pomyślności. Z takich życzeń urodzinowych dla Filipa ucieszy się każdy jubilat:

Odwaga i siła niech idą w parze,

Dzięki nim pomyślność Cię obdarzy,

Przyda się również natchnienie,

Pomoże spełnić właściwie każde marzenie.

Życzenia imieninowe dla Filipa

Zasadniczo imieniny wypadają kilka razy w roku, dotyczy to większości. Pozostaje więc pytanie, jak wybrać adekwatny dzień na swoje święto? Przyjęła się zasada, że wybór pada na najbliższy dzień po urodzinach. Dlatego życzenia imieninowe dla Filipa można złożyć kilka razy w roku, ale zdecydowanie lepiej upewnić się co do konkretnego dnia. Złożenie życzeń imieninowych dla Filipa w nieodpowiednim dniu jest nietaktem.

W dniu imienin życzę dużo słońca,

Zero zmartwień i wiary do końca,

Realizuj cele i spełniaj marzenia,

Niech to będzie Twój powód do zadowolenia.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Filipa

Dzień imienin można oczywiście wybrać według innego kryterium, nawet w wyniku losowania. Czasami bliskie osoby w otoczeniu solenizanta poszukują śmiesznych życzeń imieninowych dla Filipa. Jeśli sam zainteresowany ma dystans i podobne poczucie humoru – nie widać żadnych przeciwwskazań. W innym wypadku lepiej powstrzymać się od typowo śmiesznych życzeń imieninowych dla Filipa. Wówczas można postawić na neutralne:

Świetnej zabawy do rana,

Wypijemy najdroższego szampana,

Niech pojawią się tańce egzotyczne,

Przebłyski słońca bardzo liczne.

Życzenia na 18. dla Filipa

W życiu każdego człowieka jest mnóstwo ważnych i wyjątkowych wydarzeń. Jednym z nich jest wkroczenie w dorosłość. Z tego powodu wszyscy znajomi i bliscy wychodzą z siebie i prezentują życzenia na 18. dla Filipa. Na pewno warto winszować zdrowia, miłości i powodzenia w życiu. W życzeniach na 18. dla Filipa mogą znaleźć się ponadto inne zwroty, równie sympatyczne:

Staraj się przepisów przestrzegać,

Głównie na sobie polegać,

Lekceważ tych, co źle Ci życzą,

Oni karmią się jedynie ludzką krzywdą.

Życzenia urodzinowe dla kolegi Filipa

Rocznica urodzin to dla wielu osób powód do dziękowania za wszystkie dary od losu. Im człowiek jest starszy, tym więcej ma sentymentów. Mogą je obudzić nawet życzenia urodzinowe dla kolegi Filipa. Jeśli więź między znajomymi jest silna, mogą to być osobiste powinszowania. W przeciwnym wypadku miłe są także tradycyjne życzenia urodzinowe dla kolegi Filipa:

Najlepsze życzenia dla Ciebie – mój kolego,

Oby spotykało Cię najmniej złego,

Niech tylko słońce świeci codziennie,

Pomyślności w nocy i we dnie.

Życzenia urodzinowe dla syna Filipa

Niekiedy narodziny dziecka są prawdziwym cudem. Właściwie każdy rodzic powinien tak traktować swoje potomstwo. W większości przypadków odzwierciedla się to w życzeniach urodzinowych dla Filipa. Poza zdrowiem i pomyślnością, rodzice winszują dużo więcej. Jest to szalenie miłe, czasami wzruszające i jednocześnie autentyczne. Poniżej znajdują się przykładowe życzenia dla syna Filipa.

Życzę Ci szczerego uśmiechu każdego dnia,

Żeby nie opuszczało Cię szczęście,

Satysfakcji z każdej podejmowanej decyzji w życiu,

Miłości oddanej i szczerej, bo ona potrafi uskrzydlać.

Imieniny Filipa – daty, kiedy wypadają

Który z dni jest najbardziej popularnym, jeśli chodzi o świętowanie imienin Filipa? Dat, kiedy wypadają jest dość dużo, ale tą najbardziej rozchwytywaną zdecydowanie 6 maja. Trudno się dziwić, w końcu to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. To jednak nie wszystko, bo również w inne dni przypadają imieniny Filipa. Daty, kiedy wypadają można dowolnie wybierać spośród 23 stycznia, 11 kwietnia, 11 i 14 maja, 10 lipca, 21 sierpnia, 20 września, czy 18 listopada.

Żółwik, mrówka, lis i w stawie lin,

Chcą składać życzenia z okazji imienin,

Trzymaj się dobrze i niczym się nie martw,

Wszystko, co chcesz od ręki załatw.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne