Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Oskara

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Oskara

Czasami przy składaniu życzeń imieninowych i urodzinowych dla Oskara pojawia się niewielka doza niepewności. Czy powinszowania spodobają się solenizantowi, jubilatowi? A może okażą się mało oryginalne i nie zostaną zapamiętane? Jedno jest pewne, jeśli życzenia imieninowe i urodzinowe dla Oskara powstały w głowie, w sercu – nie ma możliwości, aby nie zostały dobrze przyjęte przez głównego zainteresowanego. Oto jeden z ciekawych przykładów:

Słońca bez cienia,

Marzeń spełnienia,

Samych dobrych chwil w życiu,

Żyj i kochaj nie tylko w ukryciu.

Życzenia urodzinowe dla Oskara

Świętowanie urodzin nie dotyczy wyłącznie dzieci, chociaż wiadomo, że obie imprezy organizowane są w inny sposób. Życzenia urodzinowe dla Oskara to podstawa, nawet jeśli z różnych przyczyn nie wybieramy się na przyjęcie. Składanie powinszowań ma to do siebie, że potrafi poprawić nastrój, a czasami nawet wzruszyć. To ostatnie dotyczy sytuacji, kiedy życzenia urodzinowe dla Oskara są dokładnie spersonalizowane:

Niech jedynymi łzami pojawiającymi się w oczach będą te ze szczęścia,

Niech uśmiechu nie zakrywają nigdy chmury smutku,

Aby tylko płatki róż wyznaczały Ci drogę,

A szczęście, zdrowie, pomyślność i miłość towarzyszyły Ci każdego dnia.

Życzenia imieninowe dla Oskara

Każdy otrzymał swoje imię na chrzcie, odróżnia ono nas od innych. Kształtuje również osobowość, indywidualizm. W wielu tradycjach to właśnie imieniny są ważniejsze od rocznicy urodzin. Co ciekawe, sami ustalamy, kiedy chcemy je obchodzić. Przyjęła się zasada, że spośród wszystkich dat wybiera się taką, która jest najbliżej urodzin. Niezależnie od sposobu wyboru liczą się życzenia imieninowe dla Oskara. Powinny być krótkie, zwięzłe, zawierać moc serdecznych słów. Odpowiednio zredagowane życzenia imieninowe dla Oskara są cenniejsze, niż jakiekolwiek prezenty:

Czasami nie potrzebne są wzniosłe słowa,

Dlatego przyjmij te proste życzenia,

Winszuję zdrowia i radości,

Obecności najbliższych w dobrych i złych chwilach.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Oskara

Nie każdy ma takie samo poczucie humoru, co byłoby dość nudne. Dlatego śmieszne życzenia imieninowe dla Oskara to tylko czasami dobry pomysł. Stopień, w jakim są one faktycznie zabawne dla solenizanta zależy od kilku czynników. Liczy się między innymi stopień zażyłości, znajomości drugiego człowieka. Jeden zaśmieje się w głos, a inny będzie zdezorientowany, może nawet niezadowolony. Dlatego właśnie śmieszne życzenia imieninowe dla Oskara muszą być przemyślane:

Dzisiaj sobie wypijemy,

W końcu Twoje imieniny świętujemy,

Podarunki Ci wręczymy,

Na sam koniec rymowankę ułożymy.

Życzenia na 18. dla Oskara

Wspomnienia z przebiegu 18 urodzin zostają z człowiekiem na zawsze. O to właśnie chodzi w przeżyciach, aby wracać do nich z rozrzewnieniem, z uśmiechem na ustach i sentymentem. Podobnie wygląda kwestia życzeń na 18. dla Oskara. Te w pełni szczere i dyktowane przez serce zostają z jubilatem na zawsze. A wiara w nie może przenosić przysłowiowe góry. Życzenia na 18 dla Oskara t wyraz pamięci o rocznicy jego narodzin i szacunku:

Odkąd się urodziłeś minęło 18 lat,

Możesz trochę inaczej spojrzeć na świat,

Przyda Ci się szczęście i powodzenie,

Jedno i drugie jest dzisiaj w cenie.

Życzenia urodzinowe dla kolegi Oskara

Chyba większość z nas lubi otrzymywać życzenia z jakiejś ważnej okazji w życiu. Jest to po prostu bardzo miłe i często dowodzi tego, ile dla kogoś znaczymy. Życzenia urodzinowe dla kolegi Oskara takie właśnie powinny być. Winszujemy właściwie tego samego – cennego zdrowia, nieograniczonego szczęścia i zadowolenia z życia. Ale co jest jeszcze ważne w życzeniach urodzinowych dla kolegi Oskara?

Przyjaźni dużych i małych,

Wielu prezentów i cudownych gości,

Przygód ciekawych i niezapomnianych,

Na każdy dzień miłości, szczęścia i radości.

Życzenia urodzinowe dla syna Oskara

Wszystkie powinszowania są cenne, zarówno te pochodzące od znajomych, jak i od dalszej, czy bliższej rodziny. Jednak to życzenia urodzinowe dla syna Oskara mają szczególne znaczenie. Wyraża się w nich miłość do dziecka. Będzie nim zawsze, może już nie tak zależnym, nie tak wylewnym, ale będzie. Z uwagi na wielkie emocje życzenia urodzinowe dla syna Oskara mogą wzruszać:

W dniu urodzin życzę Ci prawdziwych przyjaźni,

Wiecznej miłości i młodości,

Postępowania, z którego zawsze będziesz dumny,

Wierności wszystkim swoim zasadom.

Imieniny Oskara – daty, kiedy wypadają?

Co warto wiedzieć o imieninach Oskara? Daty, kiedy wypadają są najbardziej istotne. W tym przypadku chodzi właściwie o jedną – 3 lutego. To właśnie w ten dzień osoby o tym imieniu obchodzą swoje święto. Łatwo więc zaplanować imprezę z okazji imienin Oskara. Data, kiedy wypadają nie pozostawia wyboru – początek lutego jest dniem składania życzeń:

Składam dzisiaj Tobie serdeczne życzenia,

Nie tylko ogólnego powodzenia,

Oby nie trapiły Cię żadne zmartwienia,

Przy okazji niech spełniają się wszystkie marzenia.

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne