Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Zuzanny

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Zuzanny

Imię Zuzanna jest pochodzenia hebrajskiego, w którym to języku oznaczało lilię. Jest jednym z najstarszych nadawanych do tej pory imion dziewczętom, a w Polsce w ostatnich latach notuje kolejną falę popularności.

Imieniny Zuzanny daty, kiedy wypadają

Daty kiedy wypadają imieniny Zuzanny to między innymi: 18 stycznia, 11 maja, 24 maja, 6 lipca, 11 sierpnia, 19 września oraz 17 października. Jednak najbardziej popularną datą, kiedy wypadają imieniny Zuzanny, jest właśnie 11 sierpnia. W ostatnich latach imię Zuzanna plasuje się w czołówce nadawanych imion, dlatego warto zapamiętać daty, kiedy wypadają imieniny Zuzanny i przygotować specjalne życzenia imieninowe dla Zuzanny.

Jakie życzenia imieninowe dla Zuzanny?

Kobiety, które noszą imię Zuzanna, są z natury energiczne, impulsywne, niekiedy nieco porywcze. Jednocześnie jednak są osobami bardzo otwartymi, towarzyskimi, a jeżeli kochają, to z całego serca. Jeżeli chcesz więc by twoje życzenia imieninowe dla Zuzanny przypadły jej do gustu, przede wszystkim postaw na szczerość. Jeżeli życzenia imieninowe dla Zuzanny, będą złożone z serca, z pewnością zostaną przyjęte z radością.

Droga Zuzanna, przynoszę Ci dziś kwiaty, a razem z kwiatami życzenia i uśmiech. By twoje marzenia zawsze się spełniały, plany same realizowały, a zdrowie i szczęście dopisywało w każdym momencie twojego życia. Tego z całego serca życzę Ci w dniu twojego święta. Sto lat!

Zuzanno!

Dużo zdrowia, dużo szczęścia,

i pieniędzy po kieszeniach,

żeby zawsze tam brzęczały,

i się przed tobą nigdy nie chowały,

Sto lat!

Śmieszne życzenia imieninowe dla Zuzanny

Dużą popularnością cieszą się śmieszne życzenia imieninowe dla Zuzanny. Zazwyczaj występują one w formie krótkich wierszyków, czasem przybierają formę list do odhaczenia. Już dzisiaj wyszukaj śmieszne życzenia imieninowe dla Zuzanny i dołącz je do drobnego upominku dla solenizantki.

Hej Zuzanno, Zuzanno,

obyś nie została starą panną,

niech kawalerowie ustawiają się w szwadronie,

niech kawalerowie o twoją rękę proszą

i wszystkie twoje życzenia cierpliwie znoszą.

Na górze dęby, na dole piwonie,

obyś cierpliwie znosiła życia znoje,

na górze tulipany, na dole brzozy,

i wszystkie codzienności swej życiowej prozy!

Zdrowia, szczęścia, pomyślności,

dużo wszelakiej radości,

dużo pieniędzy i mało łez,

wszystkiego najlepszego, co dla Ciebie jest!

Jakie życzenia urodzinowe dla Zuzanny?

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Zuzanny, to te, które płyną prosto z serca. Pamiętaj o tym zawsze, a solenizantka z radością i życzliwością spojrzy na twój prezent i dołączone do niego życzenia urodzinowe dla Zuzanny.

Kochana Zuzanno, gdy jesteś już taką dużą panną,

Życzę Ci wszystkiego, co dla Ciebie dobre,

by wszystkie twoje decyzje były naprawdę mądre,

By zawsze szczęście Ci dopisywało,

a zdrowia i miłości, nigdy nie zbywało!

Droga Zuzanno! W dniu twojego święta życzę Ci samych pomyślnych wiatrów, łagodnych zakrętów na życiowych drogach i słońca nigdy niechowającego się za chmury. Sto lat!

Życzenia urodzinowe dla koleżanki Zuzanny

Życzenia urodzinowe dla koleżanki Zuzanny powinny być takie jak i ona: żywiołowe i szczere. W zależności od stopni bliskości naszej relacji możemy puścić w nich do niej oko, a jeżeli solenizantka ma poczucie humoru – poszukać kilku zabawnych strof, które idealnie wpiszą się w życzenia urodzinowe dla koleżanki Zuzanny.

Droga Zuziu!

Dużo zdrowia, szczęścia tysiąc,

zdrowia nie tylko na miesiąc,

pełnej kabzy, pomyślności

i wszelkiej możliwej radości!

Zuzanno!

Zdrowia!

Szczęścia!

Pomyślności!

Sto lat!

Życzenia urodzinowe dla córki Zuzanny

Życzenia urodzinowe dla córki Zuzanny, są życzeniami szczególnie intymnymi. Powinniśmy zadbać, żeby zawszeć w nich wszystko, co chcemy przekazać w życzeniach urodzinowych dla córki Zuzanny – mądrość życiową oraz ważne prawdy. Jeżeli dodamy do tego szczyptę humoru, życzenia urodzinowe dla córki Zuzanny staną się naprawdę idealne.

Zuziu, nasza Zuziu,

przyjmij te życzenia,

zdrowia, szczęścia

i marzeń spełnienia!

Kochana Zuziu, choć latka Ci lecą, zawsze w sercu będziesz dla nas dzieckiem. W tym wyjątkowym dniu życzymy Ci, by szczęście i miłość zawsze wypełniały twoje życie, a cierpliwość i mądrość pozwalała zrealizować wszystkie, nawet najbardziej ambitne plany.

Życzenia na 18 dla Zuzanny

Symboliczny dzień wchodzenia w dorosłość jest szczególnie ważny, tak dla rodziców, jak i dziecka, dlatego też życzenia na 18 dla Zuzanny powinny być wyjątkowe. Warto poświęcić nieco czasu, by znaleźć wyjątkowe życzenia na 18 dla Zuzanny, które solenizantka zapamięta na długo.

Sroczka dziś doniosła, że jesteś dorosła, przyjmij więc życzenia: zdrowia, szczęścia i spełnienia!

Kochana Zuziu, dziś jest ten szczególny dzień, w którym zaczynasz swoje dorosłe życie. Pamiętaj, by zawsze w swoim życiu kierować się dobrocią i mądrością, a wszystko ułoży się po twojej myśli.

Zobacz też:

Sprawdź jeszcze

Popularne