Strona głównaSportTrener personalny / treningi personalne — Warszawa, Mokotów

Trener personalny / treningi personalne — Warszawa, Mokotów

Znalezienie trenera odpowiadającego naszym potrzebom i wymaganiom to niełatwa sztuka. Na samym Mokotowie w Warszawie jest ich naprawdę sporo. Skąd mamy wiedzieć kogo i jak wybrać? Tą sprawą zajmiemy się w poniższym artykule.

Jak wybrać trenera personalnego?

Pod uwagę musimy wziąć kilka kluczowych czynników: jaki jest nasz cel, czego oczekujemy od trenera personalnego i jaki jest nasz budżet?

Chcesz schudnąć, może zbudować masę mięśniową, albo zwyczajnie poprawić swoją kondycję? Cel treningu personalnego musimy mieć z góry ustalony, inaczej naszemu trenerowi ciężko będzie ułożyć dopasowany do naszych potrzeb plan ćwiczeń.

Osobowość trenera i styl jego coachingu również musimy wziąć pod uwagę. Jeden trening przeważnie trwa około godziny, a to całkiem sporo spędzonego razem czasu. Warto zadbać o to, by było to dla nas przyjemne doświadczenie. Styl trenowania też się liczy, niektórzy trenerzy personalni na Warszawskim Mokotowie będą surowi, niektórzy bardziej przyjacielscy i pobłażliwi – wybierzmy to, co odpowiada nam najbardziej i przede wszystkim to, co najbardziej nas motywuje.

Inną kwestią jest budżet. Treningi personalne nie należą do najtańszych i zazwyczaj kosztują tyle, co miesięczny karnet na siłownie. Średni koszt takich usług w Warszawie, to około 100 zł. Jeżeli chcemy wielokrotnie korzystać z usług trenera, miejmy to na uwadze.

Źródło: Instagram trener_rafal_kiszlo

Pamiętajmy jednak, by zawsze oczekiwać od naszego trenera personalnego zaangażowania. Zamiast doglądać naszej techniki wykonywania ćwiczeń, przegląda Instagrama? Komuś takiemu lepiej z góry podziękować.

Bardzo istotne są też jego umiejętności komunikacyjne. Co z tego, że ma potężną wiedzę, jeśli nie umie jej nam przekazać?

Zazwyczaj, zanim zdecydujemy się na usługę konkretnego trenera personalnego, możemy skorzystać z treningu próbnego. Są one znacznie tańsze, więc oczywiście warto z nich skorzystać. Jest to świetna okazja, by zobaczyć, jak pracuje się nam z trenerem, by potem móc zdecydować o nawiązaniu z nim dalszej współpracy.

Treningi personalne Warszawa, Mokotów — gdzie szukać?

Dobrych trenerów personalnych na warszawskim Mokotowie nie brakuje, zacznijmy więc od wybrania najwygodniejszej dla nas lokalizacji. Zobacz, kogo znajdziesz w pobliżu i to od nich zacznijmy poszukiwania. Być może uda się za pierwszym razem!

Tego typu usług możemy szukać poprzez najróżniejsze aplikacje, czy strony internetowe. Najbardziej zaufane to w tym przypadku booksi, TrenerHub.pl czy stary, dobry wujek Google.

Treningi personalne Warszawa, Mokotów — kogo wybrać?

Jednym z najbardziej popularnych oraz najbardziej zaufanych trenerów jakiego znaleźliśmy na Warszawskim Mokotowie, jest Rafał Kiszło. Odpowiada między innymi za transformacje Filipa Chajzera i ma wieloletnie doświadczenie w branży. Posiada ogromną wiedzę, którą potwierdza jeszcze większą liczbą posiadanych certyfikatów. Oto jego strona, na której znajdziesz więcej szczegółów: https://trenerrafal.pl/

Źródło: Instagram trener_rafal_kiszlo

Jego podopieczni są z niego bardzo zadowoleni, co zresztą możemy przeczytać w wielu internetowych komentarzach – na Google posiada średnią ocen 5.0 (czyli najwyższą z możliwych).

Rafał będzie świetnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych podopiecznych. Jeżeli nie możemy się zdecydować na konkretnego trenera lub mamy co do niego wątpliwości, warto wziąć Rafała pod uwagę.

Artykuł sponsorowany

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne