Strona głównaSerialeAlice in Borderland – kiedy sezon 2?

Alice in Borderland – kiedy sezon 2?

Użytkownicy platformy Netflix zastanawiają się, kiedy poznają dalsze losy głównych bohaterów serialu Alice in Borderland. Kiedy sezon 2? W sieci pojawiły się doniesienia dotyczące daty premiery nowej serii. Prawdopodobnie będzie to grudzień 2022 roku. Na kontynuację trzeba zatem jeszcze trochę poczekać. Dzięki temu fani mają jeszcze dość dużo czasu na przypomnienie sobie najważniejszych wątków serialu Alice in Borderland. Kiedy sezon 2 ukaże się na platformie większość widzów z pewnością niezwłocznie rozpocznie oglądanie. Ten japoński serial live action zdobył sympatyków i oddanych widzów na całym świecie, pierwszy sezon obejrzało mnóstwo osób. Tym bardziej nikogo nie dziwi fakt gorączkowego oczekiwania na nowe odcinki Alice in Borderland. Kiedy sezon 2? Czujni obserwatorzy zanotowali informację o dacie premiery podczas Festival Japan odbywającego się na Netflixie. Już sama wiadomość o toczących się pracach nad drugą serią uszczęśliwiło fanów serialu, są na tyle zaangażowani, że każda najmniejsza wzmianka spotyka się z ich entuzjazmem.

Warto też śledzić, kiedy pojawi się sezon 2 serialu Katla.

Alice in Borderland – sezon 2

W oczekiwaniu na kolejną dawkę wątków japońskiego serialu czeka mnóstwo fanów Alice in Borderland. Sezon 2 jest już w trakcie przygotowań, co jest idealną okazją do omówienia fenomenu tej produkcji. Wszystko zaczęło się od szaleństwa na punkcie serialu Squid Game, po którego premierze działające na Netflixie algorytmy zaczęły polecać fanom serii japoński serial. Rekomendacje zadziałały, ponieważ jako jeden z 10 najchętniej oglądanych produkcji w ponad 50 krajach wskazano właśnie Alice in Borderland. Sezon 2 zdaniem fanów z pewnością dostarczy jeszcze więcej emocji, mają oni również nadzieję, że jedne wątki dobrze się rozwiną, a inne zakończą w wyjątkowy sposób.

Pierwsza seria obejmuje 10 odcinków, a całość opiera się na mandze Hero Aso, noszącej identyczny tytuł – Alice in Borderland. Sezon 2 zapowiada się jeszcze lepiej, tym bardziej czas oczekiwania na niego niemiłosiernie się dłuży. Ogólnie rzecz biorąc jest to historia miłośnika gier komputerowych, któremu towarzyszy dwójka przyjaciół. Cała trójka w pewnym momencie dostaje możliwość przeniesienia się do równoległego świata, w których są zmuszeni do brania udziału w pojedynkach. Odbywają się one w ramach serii gier noszących znamiona sadyzmu.

Alice in Borderland – Netflix

Poszukując idealnego serialu warto zwrócić uwagę na tytuł Alice in Borderland – Netflix na chwilę obecną wyemitował jeden sezon. Jednak prace nad kolejnym są już w toku, spostrzegawczy fani wychwycili datę premiery na grudzień bieżącego roku. Pozostaje zatem jeszcze dużo czasu do nadrobienia losów bohaterów Alice in Borderland. Netflix wyświetlał tę propozycję zwolennikom równie popularnej produkcji „Squid Game”. Yamazaki oraz Tao Tsuchiya to osoby grające główne role w serialu Alice in Borderland, Netflix zadbał o najlepszą obsadę jednego ze swoich hitów.

Jak widać po wynikach oglądalności, japońskie kino jest cały czas dobrze przyjmowane, fabuły wzbudzają mieszane odczucia i emocje. O to właśnie chodzi twórcom, wszystkie założenia zostają zatem wypełniane niemal w 100%. Fenomen serialu jest widoczny również poprzez gorączkowe oczekiwanie na nowy sezon, dowodzi to tego, że losy bohaterów chcą być dalej poznawane. Grudzień tego roku prawdopodobnie będzie miesiącem, kiedy ciekawość widzów zostanie zaspokojona. Pomimo braku w chwili obecnej oficjalnego potwierdzenia tego faktu, każdy czeka z zapartym tchem.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne