Strona głównaOpinieHandy - co to za firma?

Handy – co to za firma?

Spośród wielu polskich firm zajmujących się produkowaniem sprzętu ogrodniczego, wszelkiego rodzaju kosiarek, podkaszarek,  kos spalinowych na uwagę zasługuje na pewno ta, której produkty zaraz przedstawimy. Oczywiście pokrótce właśnie powiedzieliśmy, czym jest Handy, co to za firma i jakie produkty oferuje. Warto jeszcze dopowiedzieć, że oprócz wspomnianych kosiarek Handy oferuje klientom także nożyce do żywopłotu, pilarki spalinowe oraz elektryczne, hydrofory, akcesoria do maszyn i różnych urządzeń, odśnieżarki spalinowe i wiele innych tutaj nie wspomnianych. Cóż jeszcze dodać, by doprecyzować odpowiedź na pytanie o Handy, co to za firma i z czym ja kojarzyć? Na pewno warto powiedzieć o tym, że właścicielem marki jest firma Krysiak, która w całej Polsce dysponuje wieloma placówkami serwisowymi. Tak więc naprawa sprzętu zarówno gwarancyjna, jak i pogwarancyjna nie powinna być dla nikogo problemem. To tyle o samej Handy, firma ta nie potrzebuje jakiejś wielkiej reklamy, bo na rynku już zdążyła się zadomowić i rozpoznawalna jest coraz bardziej. Skoro już więc wiemy czym jest Handy, co to za firma, przejdźmy do następnej części, w której przedstawimy głosy użytkowników, którzy używają lub używali urządzeń Handy, firma posiada ich bardzo dużo, skupimy się więc tylko na dwóch, trzech przykładach. Zapewne dzięki temu będzie możliwe wyciągnięcie jakichś daleko idących wniosków dotyczących Handy, firma też nie będzie się musiała wstydzić, jeśli użytkownicy wystawią jej wysoką ocenę.

Firma Handy – opinie

Produkty z jakimi zetknęliśmy się w czasie testowania charakteryzowały się bardzo dobrą jakością i wysoką funkcjonalnością. Firma Handy opinie bardzo dobre dostała za świetny stosunek jakości do ceny, dzięki temu też zyskuje ona coraz większą popularność. Jako reprezentanta produktu Handy wybierzmy do testu kosiarkę do trawy HC 1400. Firma Handy opinie za ten produkt otrzymuje znakomite, dlatego że jest on mocny i wydajny. Do pozytywów ogrodnicy zaliczyli również prostotę w obsłudze i łatwość montażu. Warto zauważyć, że kosiarka ta nie otrzymała ani jednego negatywnego głosu, co, chyba każdy przyzna, świadczy o niej bardzo dobrze. Kolejną kosiarką, która wybraliśmy do testu jest model JV40P100. Firma Handy opinie tylko pozytywne zbiera także i w jej przypadku. Użytkownicy wyrażali się o tym modelu tylko w superlatywach. A co mówili? Na przykład to, że urządzenie bardzo dokładnie kosi, ma świetny design, doskonale nadaje się do małych i średnich ogrodów. Niektórzy zwracali uwagę na łatwość odpalania, na to, że nigdy nie mieli problemów z uruchomieniem kosiarki. Wszyscy wypowiadający się chwalą także cenę tego sprzętu. Kosiarka kosztuje mniej niż 700 złotych. Choć obudowa urządzenia jest w całości z plastiku nie wpływa to na jakość koszenia i funkcjonalność. Cóż, gdyby obudowa była z metalu, kosiarka kosztowałaby dużo więcej.

Na podstawie tych dwóch urządzeń, ustaliliśmy z całą pewnością, że firma Handy opinie zbiera dobre i bardzo dobre, warto więc zainteresować się jej  produktami. Śmiało można zaufać Handy, firma nie otrzymała głosów krytycznych – oczywiście mówimy to wszystko, biorąc pod uwagę test dwóch urządzeń. Jednak pobieżna analiza większej liczby produktów Handy skłania do wniosków takich samych. Oceniane są wszystkie one dobrze, rekomendowane i polecane.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

1 KOMENTARZ

Popularne