Strona głównaTechnologiaSoundbar jbl 5.1 - opinie

Soundbar jbl 5.1 – opinie

Dzięki urządzeniu, jakim jest Soundbar JBL 5.1 możemy uzyskać w naszym zaciszu domowym efekt kina podczas oglądania filmów, czy poczuć się, jak na stadionie podczas oglądania meczu. Soundbar JBL 5.1 jest urządzeniem bezprzewodowym, z którym możemy się łączyć za pomocą Bluetooth oraz WiFi, a także w urządzeniach Apple, możliwe jest łączenie się za pomocą funkcji AirPlay. Umożliwia to sterowanie i zarządzanie urządzeniem na przykład za pośrednictwem telefonu, czy tabletu. Wysoka jakość dostarczanego dźwięku zapewniona jest za pomocą nowych technologii, między innymi Soundbar JBL 5.1 został wyposażony w technologię Dolby Pro Logic II, a także 4K ULTRA HD. Co daje owa technologia? Między innymi to, że możemy uzyskać wysokiej jakości dźwięk oraz obraz przesyłając go do Soundbaru JBL z innego urządzenia. Obecność dźwięku Dolby Audio oraz Dolby Digital pozwala na odtwarzanie dźwięku w taki sposób, że możemy poczuć się jak w kinie, w którym dźwięk transmitowany jest w 3D. Dzięki JBL Bar 5.1 możemy otrzymać dźwięk przestrzenny o mocy 510 W. To naprawdę sporo, więc nie ma co się dziwić, że osiągniemy efekt dźwięku z kina czy ze stadionu. Głośniki z systemem 5.1 pozwalają na uzupełnienie i wzmocnienie dźwięków telewizora, co szczególnie cenione jest przy oglądaniu meczów i koncertów. Za pośrednictwem tego możemy poczuć się jak na stadionie czy prawdziwym koncercie. Co zawiera Soundbar JBL 5.1? W skład zestawu wchodzi 10 – calowy subwoofer z trzema wejściami, dzięki którym możliwe jest podłączenie się za pomocą wejścia HDMI urządzeń 4K, a także Bluetooth. Oprócz tego w zestawie możemy znaleźć dwa bezprzewodowe głośniki, które można odłączać od soundbaru. Głośniki mogą pracować przez 10 godzin na jednym ładowaniu. Odłączenie ich od subwoofera umożliwia rozmieszczenie ich w różnych miejscach pomieszczenia i uzyskanie efektu kina. Do pakietu dołączone są także kabel HDMI oraz pilot umożliwiający sterowanie urządzeniem. Soundbar JBL 5.1 dostępny jest w kolorze czarnym. 

JBL Bar 5.1 – ceneo

Na ceneo możemy znaleźć wiele sklepów, które oferują w swojej sprzedaży JBL Bar 5.1. Oprócz tego, znajdziemy też opinie i recenzje użytkowników Ceneo o JBL Bar 5.1. Oferta JBL Bar 5.1 na ceneo, jeżeli chodzi o cenę soundbaru jest niższa, niż proponuje nam producent na swojej oficjalnej stronie, także przed zakupem warto porównać oferty z kilku sklepów, które w swoim asortymencie posiadają JBL Bar 5.1.

JBL Bar 5.1 – opinie z internetu 

Wśród użytkowników, którzy skusili się na zakup JBL Bar 5.1 są w większości pozytywne opinie. Sam sprzęt znajduje się w top 3 najczęściej wybieranych i najlepszych pod względem dźwiękowym i jakościowym, jeżeli chodzi o stworzenie własnego kina domowego w domu. Ceniony jest między innymi za intensywny bas, za który odpowiada aktywny subwoofer, a opcja bezprzewodowa umożliwia postawienie go w dowolnym miejscu w naszym domu. Opcja bezprzewodowa możliwa jest dzięki funkcji Bluetooth, która cieszy wielu użytkowników i w głównej mierze dzięki temu zyskuje on pozytywne opinie. Możemy łączyć Soundbar z każdym możliwym urządzeniem, który posiada taką funkcję, a w wyniku tego otrzymać dźwięk i obraz o najwyższej jakości. Posiadane wejście i wyjście HDMI, za pomocą którego podłączyć można kilka urządzeń. JBL Bar 5.1 jest niewielkich rozmiarów i niewiele waży, więc bez problemu możemy powiesić go na ścianie i nie będzie zajmował on wiele miejsca. To kolejna z wielu cech, za które JBL Bar 5.1 jest ceniony. Można powiedzieć, że sprzęt spełnia swoją rolę i znajduje się w wielu domach ku uciesze użytkowników. Czarny kolor urządzenia pozwala na dopasowanie się go do wnętrza. To naprawdę przydatny sprzęt dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku muzyki, ale także filmów. Uzyskanie efektu 3D pozwala na oglądanie filmów na poziomie kinowym. Sterowanie urządzeniem jest możliwe za pomocą pilota do telewizora, tak więc obsługa nie powinna sprawiać problemu. JBL Bar 5.1 należy do najnowszych soundbarów posiadających nowoczesną technologię odtwarzania dźwięku.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne