Strona głównaTechnologiaJBL tune 500bt - opinie

JBL tune 500bt – opinie

Dla tych, którzy mają dość plątającego się kabla od słuchawek, a chcących posłuchac muzyki w trakcie podróży do pracy, czy będąc na siłowni, na rynku zaczęły pojawiać się słuchawki bezprzewodowe. I tutaj do wyboru są dwie opcje – albo słuchawki bezprzewodowe douszne lub słuchawki bezprzewodowe nauszne. Jest to przede wszystkim wygoda, ponieważ bardzo często nie mamy możliwości być stale podpięci do telefonu, a dzięki funkcji Bluetooth mamy możliwość łączenia się z odtwarzaczem muzyki na naszym smartphonie i słuchanie muzyki bezprzewodowo. Takie innowacyjne urządzenia posiada firma JBL. Możemy skorzystać ze słuchawek dousznych, jak i nausznych tego producenta. Jednak najbardziej popularne ostatnio są słuchawki JBL Tune 500BT. Opinie słuchawek JBL Tune 500BT mówią same za siebie, a mówią, że warto sięgnąć po ten sprzęt. Łatwe w obsłudze, lekkie oraz przystępny wygląd powodują, że dużo osób po nie sięga, chociaż na rynku nie brakuje konkurencji. 

JBL Tune 500BT – instrukcja

Słuchawki nie należą do trudnych w obsłudze. Instrukcja obsługi nie jest skomplikowana i wystarczy tylko połączenie naszych słuchawek ze sprzętem, z którego chcemy słuchać muzyki. Oprócz tego, za pomocą pilota z trzema przyciskami, który jednocześnie posiada mikrofon, dzięki czemu możemy modyfikować i zarządzać naszym połączeniem słuchawek z innym urządzeniem. Co w przypadku, gdy wykorzystamy pojemność baterii? Według instrukcji, wystarczy podłączyć słuchawki do ładowania na 2 godziny, aby napełnić rozładowany akumulator. Jeżeli nie chcemy już korzystać z naszych słuchawek, dzięki ich konstrukcji możemy je złożyć i schować do torby, czy plecaka. 

JBL Tune 500BT – jak podłączyć do komputera?

Słuchawki bezprzewodowe, między innymi słuchawki JBL Tune 500BT, łączą się z urządzeniami za pomocą funkcji Bluetooth. Dzięki tej możliwości możemy słuchać muzyki z każdego urządzenia, które posiada taką funkcję. Jak wygląda to w przypadku laptopa? Jak podłączyć do komputera JBL Tune 500BT? Przede wszystkim należy sprawdzić, czy nasz komputer posiada funkcję Bluetooth. Na słuchawkach należy wcisnąć przycisk odpowiadający za zasilanie i zaczekać do momentu, aż zacznie on migać na czerwono. Następnie, w naszym komputerze wyszukujemy funkcję Bluetooth i ją uruchamiamy. Aby sparować nasze obydwa urządzenia, należy na komputerze wybrać opcję “dodaj urządzenie”, po czym pojawi się nam lista możliwych urządzeń znajdujących się w pobliżu. Należy wybrać z listy nasze słuchawki i przejść “Dalej”. Po tych czynnościach powinniśmy się bez problemu podłączyć do komputera. Jeżeli nasz komputer nie posiada funkcji Bluetooth, możemy zaopatrzyć się w adapter USB, który umożliwi podłączenie się do komputera.  

JBL Tune 500BT – recenzja

Skąd taka popularność tego produktu? Przede wszystkim wśród opinii użytkowników tych słuchawek, pozytywne opinie dotyczą wydajności, ponieważ możliwe jest słuchanie muzyki przez 16 godzin, a jeśli to za mało, to możemy skorzystać z dodatkowych 60 minut, dzięki funkcji szybkiego ładowania, którą oferują nam słuchawki. Oprócz tego słuchawki wykonane są z wytrzymałego materiału, który ma dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, więc nie straszne powinno być zabranie ich na siłownie czy przypadkowy upadek. Ponadto, słuchawki JBL Tune 500BT umożliwia nam nie tylko słuchanie muzyki, ale także prowadzenie rozmów, dzięki posiadanemu mikrofonowi i przyciskom, które pozwalają na odbieranie i prowadzenie rozmów. Jednak słuchanie muzyki ze smartphona to nie wszystko. Muzyki możemy słuchać z tabletów, telewizorów, laptopów oraz wiele więcej. Tak więc świetnie się sprawdzą podczas na przykład grania w gry. Słuchawki są kompatybilne z prawie wszystkimi urządzeniami, które mają możliwość łączenia się za pomocą funkcji Bluetooth. JBL przygotował się dla osób wybrednych, a mianowicie słuchawki JBL Tune 500BT dostępnę są w 4 kolorach – białym, czarnym, niebieskim oraz różowym. Dodatkowo możliwość składania słuchawek umożliwia ich przechowywanie w torbie, plecaku, czy torebce. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne