Strona głównaSerialeSkarb Mikołajka - gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

Skarb Mikołajka – gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

„Skarb Mikołajka” jest kolejną, najnowszą częścią z serii „Mikołajek”. Tym razem rodzice chłopca zaplanowali wyprowadzkę, której Mikołajek sobie nie wyobraża. Zrozpaczony chłopiec znalazł jednak sposób, aby uniknąć rozłąki z przyjaciółmi – postanawia znaleźć skarb, dzięki któremu rodzina nie będzie zmuszona przenieść się do nowego miasta.

Skarb Mikołajka – gdzie obejrzeć cały film?

Film miał swoją premierę już dobrych kilka miesięcy temu – 28 stycznia 2022 roku. Obejrzysz go przez to już na wielu platformach – m.in. na Canal+ Premiery, Play Now i Player. Mikołajek skradł serca wielu osobom – pierwsze opowiadanie o przygodach chłopca zostało wydane już w 1959 roku! Obecnie książki o chłopcu są w kanonie polskich lektur w szkołach podstawowych. 

Skarb Mikołajka – za darmo? Torrenty to zły wybór

Na szczęście już coraz więcej osób jest świadomych, że za bajki, filmy i seriale dobrze jest płacić, jeśli dany producent nie udostępnił ich za darmo, np. na Youtube. Jednak mimo wszystko nadal bardzo dużo ludzi tworzy wątki zatytułowane: „Gdzie obejrzeć za darmo cały film Skarb Mikołajka? Kiedy w TV?”, „Skarb Mikołajka cały film online – gdzie obejrzeć za darmo? Na torrentach nie ma, „Torrenty, CDA, Netflix – gdzie obejrzeć za darmo Skarb Mikołajka?”. Nie wszyscy są świadomi, że filmy są takim samym produktem jak wszystko inne – książki, bilety do teatru czy audiobooki i powinniśmy za nie płacić. Patrząc jednak kilka lat wstecz, to obecnie i tak dużo więcej osób szuka seriali czy filmów na legalnych platformach takich jak Netflix, CDA Premium, HBO MAX czy Canal+. Wykupienie abonamentu, do którejś z nich nie jest mocno obciążające finansowo i coraz więcej ludzi się na to decyduje – miesięczny dostęp kosztuje około 30 zł. Ich bazy są obszerne, przez co taka cena jest naprawdę opłacalna. Warto jest również szukać filmów w internetowych wypożyczalniach, większość z nich działa na zasadzie wykupienia jednorazowego dostępu do filmu, przeważnie za ok. 10-20 zł. 

Skarb Mikołajka – online. CDA Premium, Chili?

Gdzie jeszcze obejrzysz „Skarb Mikołajka”?. Film dostępny jest również na Chili i to w bardzo okazyjnej cenie, bo za 9,90 zł. Poza Chili znajdziesz go jeszcze na Polsat Box Go i Vod.

Skarb Mikołajka – kiedy w TV?

Kiedy w TV zobaczymy „Skarb Mikołajka”? Film jest dostępny w bazie Canal+ Premiery. Możliwe więc, że w niedalekiej przyszłości stacja zdecyduje się puścić ten film, na którymś z ich kanałów. 

Skarb Mikołajka – kiedy na Netflixie?

Kiedy na Netflixie zobaczymy „Skarb Mikołajka”? Nie wiemy, czy film w ogóle wyląduje na Netflixie. Jedna z wcześniejszych części Mikołajka, czyli „Wakacje Mikołajka” jest dostępna w bibliotece Netflixa. Jednak nie ma konkretnej odpowiedzi na pytanie „Kiedy na Netflixie pojawi się Skarb Mikołajka?”. Polecamy jednak przeglądać bazę Netflixa – portal słynie z częstego dodawania nowych tytułów, więc możliwe, że nowa część Mikołajka również w niej wyląduje. 

Skarb Mikołajka – opinie

Opinie o najnowszej części są bardzo podzielone – jedni uważają, że „Skarb Mikołajka” znów przeniósł ich do lat dzieciństwa, a inni, że jest to najsłabszy z filmów o Mikołajku. Jednak bardzo często jest tak, że kolejne części jakiejś serii są oceniane słabiej. Opinie są subiektywne i każdy z widzów ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat danej produkcji. Nie warto jest się kierować recenzjami innych ludzi, czasem film może nam się spodobać, na przekór setkom odwrotnych opinii. Warto jest samemu wyrabiać sobie zdanie i nie zniechęcać się słabymi ocenami. Podziel się z nami w komentarzu swoimi odczuciami po seansie „Skarbu Mikołajka” – czekamy! 🙂

Zobacz:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne