Strona głównaSerialePiosenki o miłości - gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

Piosenki o miłości – gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

„Piosenki o miłości” – historia o muzyce, sławie, ambicjach, zazdrości i oczywiście, miłości. Robert (Tomasz Włosok) jest synem znanego aktora Andrzeja Jaroszyńskiego (Andrzej Grabowski). Na drodze młodego mężczyzny staje Alicja (Justyna Święs) – kelnerka, która obsługiwała przyjęcie jego ojca. Robert proponuje jej wspólną pracę nad muzyką – jak potoczą się ich wspólne losy? Film opowiada o wewnętrznej walce Roberta – o buncie przeciwko wymaganiom, o marzeniach i uczuciach.

Piosenki o miłości – gdzie obejrzeć cały film?

Choć „Piosenki o miłości” swoją premierę miały już kilka miesięcy temu, to w Internecie nadal znajdziesz wątki: „Gdzie obejrzeć za darmo – Piosenki o miłości?”, „Piosenki o miłości online – gdzie obejrzeć za darmo cały film? Na torrentach nie ma”, „Piosenki o miłości cały film – gdzie obejrzeć za darmo online? Na Netflixie i CDA nie ma”. Oczywiście, na Netflixie i CDA Premium nie obejrzysz żadnego filmu za darmo – no, chyba że jesteś w trakcie trwania okresu próbnego. Są to platformy, które działają na zasadzie abonamentu. Do niedawna „Piosenki o miłości” były grane w wielu kinach. Budżet filmu był naprawdę niski, ale mimo wszystko odniósł on ogromny sukces –  był puszczany w największych polskich sieciówkach. Produkcja otrzymała Złotego Lwa w kategorii filmów niskobudżetowych. Obecnie „Piosenki o miłości” nie są już dostępne w większości repertuarów – możliwe, że znajdziesz je jeszcze w studyjnych, małych kinach. 

Piosenki o miłosci – za darmo? Torrenty to zły wybór

Torrenty to zły wybór – za kulturę powinniśmy płacić, tak samo jak za inne usługi czy przedmioty. Jeśli producenci nie udostępniają filmów za darmo (np. na Youtube), to oznacza to, że chcą na nich zarobić – wykonali przecież pracę, za którą chcą otrzymać wynagrodzenie.

Piosenki o miłości – online 

„Piosenki…” nie są na razie dostępne nigdzie online. Ich premiera na TVP VOD została zaplanowana na lipiec. Kiedy w TV zobaczymy piosenki o miłości? Większość ludzi przerzuciło się już do Internetu – to tu oglądamy filmy, seriale i wiadomości. Jednak fani tradycyjnego sposobu, zastanawiają się często kiedy w TV obejrzą film, na który z różnych powodów nie poszli do kina. Kiedy w TV „Piosenki…”? Na razie nie ma ich w programie TV. Możliwe, że kilka miesięcy po premierze na VOD będą puszczane, na którymś z programów TVP.

Piosenki o miłości – kiedy na Netflixie?

Kiedy na Netflixie zobaczymy „Piosenki…” ? Netflix słynie z częstego dodawania nowych tytułów do swojej biblioteki. Niestety, portal nie podzielił się oficjalną informacją, że „Piosenki..” w ogóle zostaną dodane do ich bazy, to samo dotyczy wcześniej wspomnianego CDA Premium, HBO MAX czy Canal+. Nie ma informacji czy gdzieś poza VOD będziemy mogli zobaczyć ten film. Często zastanawiamy się kiedy na Netflixa czy HBO MAX wleci któraś z niedawnych premier. Oba portale słyną z posiadania praw do popularnych i niedawno stworzonych produkcji. Niestety, musimy poczekać na więcej informacji związanych z tym, kiedy i gdzie online będą dostępne „Piosenki o miłości”.

Piosenki o miłości – opinie

„Piosenki…”” w opiniach krytyków wypadają naprawdę dobrze.  Niektórym reżyserom udaje się ugryźć już miliony razy przerobione tematy, w inny, oryginalny sposób. Tomaszowi Habowskiemu zdecydowanie się to udało, mimo że był to jego debiut. Opinie widzów są podzielone, ale wielu z nich docenia film.

Mimo że problematyka „Piosenek o miłości” zdaje się być banalna – trudna relacja z rodzicami, miłość, spełnianie marzeń – to jest to film wyjątkowy. Wszystko się w nim zgadza – aktorzy, wspaniała muzyka i zdjęcia. Film urzeka, wzrusza i wciąga, warto jest poczekać na jego internetową premierę w lipcu.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne