Strona głównaZakupyPrezent dla rowerzysty

Prezent dla rowerzysty

Najczęściej w momencie, kiedy chcemy komuś sprawić prezent, często opieramy się na pasji oraz zainteresowaniach obdarowywanej osoby. W związku z tym, jeżeli ta osoba jest miłośnikiem dwóch kółek, dobrze trafiłeś, ponieważ poniżej przygotowaliśmy różne, ciekawe pomysły, na prezent dla rowerzysty, w tym przypadku mamy nadzieję, że ta lista pomoże Tobie przy odpowiednim wyborze.

Prezent dla rowerzysty – jak wybrać gadżety rowerowe?

W przypadku rowerzystów warto zastanowić się nad gadżetami, akcesoriami czy nawet odzieżą rowerową. Wybierając taki prezent dla rowerzysty, będziemy mieć pewność tego, że nie zostanie to rzucone w kąt albo nie będzie używane. Dodatkowo takie prezenty w formie gadżetów czy akcesoriów będą przypominały obdarowanej osobie o Tobie za każdym razem gdy wybierze się na przejażdżkę rowerową. Oczywiście na rynku wybór takich produktów jest olbrzymi, dlatego postanowiliśmy wybrać najlepsze z nich.

Warto pamiętać o tym, że najlepiej gdyby taki prezent dla rowerzysty wyróżniał się odpowiednimi walorami estetycznymi. W związku z tym warto zastanowić się nad dzwonkami rowerowymi. Takie dzwonki są dostępne w sieci, w wielu wariantach, dodatkowo taki gadżet wpływa wizualnie na wygląd roweru. Przeważająca część dzwonków jest wykonana z mosiądzu oraz skóry, oczywiście taki rodzaj dzwonka będzie dobrze prezentował się na rowerach w stylu retro. Z kolei większe dzwonki, we worki będą idealnie pasowały do miejskich rowerów. Taki prezent dla rowerzysty będzie miał również zastosowanie praktyczne, tym samym podkreślisz obdarowywanej osobie to, że dbasz o jej bezpieczeństwo.

Każdy rowerzysta zwraca szczególną uwagę na to, aby jego rower był w każdym miejscu bezpieczny, chcąc chronić maszynę przed kradzieżą, dlatego warto zastanowić się nad prezentem w postaci solidnego łańcucha czy przypięcia do roweru, którego nie złamię żaden złodziej. Na rynku znajduje się olbrzymia ilość takich zabezpieczeń, my polecamy te zabezpieczenia wykonane z utwardzanej stali, które są przykryte nylonową osłoną. Dodatkowo w sieci znaleźć można takie zestawy zabezpieczeń, które są wyposażone w lampkę LED, tym samym zyskuje się dodatkowy gadżet rowerowy.

Liczniki rowerowy to sprawdzony prezent dla rowerzysty. Dzięki temu urządzeniu można sprawdzać parametry oraz dystans jaki pokonał rowerzysta, jest to gadżet, który będzie strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo większość dostępnych modeli ma wbudowane funkcje, które umożliwiają wskazywanie średniej prędkości, dokładny czas jazdy oraz ile kalorii się spaliło. Taki prezent dla rowerzysty pozwoli obdarowanej osobie kontrolować treningi a nawet prowadzić zestawienia wyników.

Akcesoria dla rowerzysty

Kolejne akcesoria dla rowerzysty, sprawdzą się idealnie dla zaawansowanych miłośników rowerowych, którzy poświęcają każdą wolną chwilę na siodle.

Tym samym proponujemy wybranie oleju energetyzującego. Takie akcesoria przyczynią się do rozgrzania mięśni bezpośrednio przed treningiem. Z kolei do tego zestawu warto dodać kremy stosowane po treningu, które regenerują zmęczone nogi.

Ostatnimi czasy dość popularne wśród rowerzystów stały się kremy na otarcia, które chronią intymne części ciała. Normalną rzeczą jest to, że powstają otarcia po długich treningach, dlatego z takiego prezentu, obdarowywana osoba będzie z pewnością zadowolona.

Koszulki termoaktywne, które idealnie przylegają do ciała, to niezwykle praktyczny prezent. Na rynku znajdziesz szeroką gamę takiej odzieży, dodatkowo można znaleźć również takie, na których można umieścić nazwisko czy pseudonim rowerzysty. Znaleźć można również takie modele, które są dedykowane miłośnikom MTB. Cechuje ich prosty krój oraz interesująca wizualizacja. Pamiętaj również o tym, aby przed zakupem znać prawidłowy rozmiar.

Być może osoba, której chcesz sprawić prezent jest nie tylko rowerzystom, ale i również miłośnikiem literatury i uwielbia książki? W takim razie warto zastanowić się nad książkami, z pewnością będzie to idealny prezent dla takiego rowerzysty. Każda księgarnia posiada w swojej ofercie, książki o serwisowaniu rowerów, treningach czy dietach. Oczywiście podczas wyboru takiego prezentu, w postaci książki, warto znać konkretne zainteresowania obdarowywanej osoby. Doskonałym prezentem jest również nawigacja na rower.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne