Strona głównaPoradyModlitwa do Św. Peregryna - modlitwa o uzdrowienie z raka

Modlitwa do Św. Peregryna – modlitwa o uzdrowienie z raka

Kiedy jesteśmy w życiowym dołku, w sytuacji, która nas przygnębia i wydaje się bez wyjścia, często szukamy pomocy w nadprzyrodzonych mocach. Wiara w Boga jest silna, pomogła uczynić wiele cudów. Będąc w podbramkowej sytuacji, często zwracamy się o pomoc u Najwyższego Jezusa Chrystusa, zaczynamy wierzyć w jego moc i potęgę. To dobrze, bowiem uskrzydla nas to w walce o lepsze jutro, o powrót do zdrowia i motywację do działania. Chorując na raka, często nie widzimy szans w wygraniu ze złymi demonami, jednak nie można się poddawać! Trzeba walczyć, modlić się i wierzyć w powrót do zdrowia. W tym artykule przedstawiamy modlitwy o uzdrowienie z raka, które pomogą Ci podnieść się i zacząć wierzyć w to, że to nie jest koniec, ale początek walki! Nie poddawaj się i idź naprzód, szukaj możliwości, nie bój się prosić o pomoc. To Twoja szansa na życie, na której zaprzepaszczenie nie możesz pozwolić. Oprócz realnego działania, oprócz fizyczności, pozostaje sfera duchowa. O nią również warto zadbać, a nawet trzeba. Modlitwa pozwala zarówno ukoić nerwy, jak i wnieść nadzieję w nasze życie.

Modlitwa o uzdrowienie z raka

Panie Boże! Powierzam swoje zdrowie i życie Twojej opiece, teraz i na wieki. Pomóż mi przezwyciężyć strach, wpuść do mojego serca wolę życia, wolę walki. Proszę Cię o uzdrowienie z raka. Ześlij na mnie łaskę zdrowia, bądź przychylny mojemu losowi. Proszę Cię o nadzieję, abym mógł z radością przeżywać kolejny dzień i miał siłę walczyć. Wzmocnij moją duszę, umocnij mnie w wierze. Składam Ci hołd, szanuję ponad wszystko i wysławiam pod niebiosa.

Modlitwa o uzdrowienie z choroby nowotworowej

Jezu, przeogromny, wszechmocny! Proszę Cię o łaskę zdrowie, o uzdrowienie z choroby nowotworowej. Wspomóż mnie w tej nierównej walce z rakiem. Daj mi się do walki z tym złem, jakie mnie spotkało. Nie pozwól mi tak szybko odchodzić z tego świata. Tak wiele jeszcze mam do zrobienia, tyle jeszcze przede mną. Oddaję się Tobie, wierzę w Ciebie, pokładam w Tobie wszelkie nadzieje na lepsze jutro. Daję Ci siebie, swoją całą duszę, wierzę przeogromnie. Pomóż mi żyć. Jestem pełny dziękczynienia za wszelkie dary i łaski, jakie do tej pory na mnie zesłałeś. Dziękuję Ci za…(tutaj możesz wymienić, za co dziękujesz Bogu, np. za rodzinę, za wykształcenie, za dach nad głową, za pracę, itd.). Panie Boże, wierzę, że zejdziesz z krzyża, żeby mnie uratować, żeby uratować swoje dziecko, które tak bardzo pragnie żyć. Proszę o to, aby nowotwór opuścił mi ciało, ofiaruję siebie i wierzę z życie wieczne.

Przez Chrystusa, Pana Naszego,

Amen.

Modlitwa do św. Peregryna o uzdrowienie z raka

Panie Boże, ofiarodawcom świętemu Peregrynowi Anioła towarzysza, błagam o uzdrowienie z raka za jego pośrednictwem. Proszę Cię święty Peregrynie o wstawiennictwo w mojej sprawie. Powierzam niebiosom moje zdrowie i życie, pokładam wszelkie nadzieje.

Błogosławiona Maryjo Dziewico, Najświętsza Panienko, ulecz moje rany i pozwól żyć w szczęściu i zdrowiu. Przytul mnie do swojego serca, jak swojego syna i daj bezpieczny schron.

Proszę o łaskę zdrowia, o uzdrowienie z raka! O święty Peregrynie, Matko Najświętsza, Boże Wszechmocny! O ile taka jest wasza wola.

Przez Chrystusa, Pana Naszego,

Amen.

Modlitwa o uzdrowienie chorych na raka

Panie Boże, prosimy Cię o uzdrowienie chorych na raka. Prosimy Cię, abyś zlitował się nad ich losem i dał im łaskę zdrowia, która tak bardzo odmieniła być ich życie. Prosimy o to, abyś nie odbierał im radości życia i odbierania życia, które stoi przed nimi otworem. Uzdrów naszych bliskich, powierzamy ich Tobie w naszej modlitwie. Daj im siłę, aby walczyć o lepsze jutro, o życie, które jest cennym darem, które dostaliśmy prosto z Twojego serca. Uzdrowienie chorych na raka przyniesie ukojenie nie tylko im, ale ich bliskim, którzy walczą razem z nimi. Błagamy o uzdrowienie zarówno ich dusz, jak i ciał.

Przez Chrystusa, Pana Naszego,

Amen.

Cuda w chorobie nowotworowej

Często zdarza się tak, że lekarze rozkładają ręce. Po wielu nieudanych próbach leczenia każą liczyć tylko na cud, ponieważ medycyna osiąga swoje granice. Możemy przywołać przykład, który zobrazuje cud w chorobie nowotworowej. Młody chłopak – Kamil, miał raka płuc oraz wątroby. Lekarze określali jego stan jako krytyczny. Choroba rozwijała się w niebywałym tempie, a szanse na uzdrowienie z dnia na dzień były coraz mniejsze. Żył na pograniczu ze śmiercią. Miał ogromny poziom bilirubiny i żylaki na przełyku, które w każdej chwili mogły zakończyć jego żywot. Przewieziono go do specjalistycznego szpitala, z oddziałem onkologicznym, w obawie, że nie przeżyje kolejnej nocy. Młody mężczyzna przyjął sakrament namaszczenia chorych, cała rodzina i bliscy modlili się o uzdrowienie do świętego Antoniego. To był dzień, w którym lekarze kazali przygotować się wszystkim na najgorsze. Chłopak był w śpiączce, wątroba praktycznie nie funkcjonowała. Wszyscy byli bezradni i liczyli na cud. Zwrócenie swoich prób do świętego Antoniego sprawiło, że choroba Kamila zaczęła spowalniać i z dnia na dzień się wycofywać. Nastał cud w chorobie nowotworowej Kamila. Wszyscy zawdzięczają powrót do zdrowia świętemu Antoniemu.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne