Strona głównaZakupyPirolam lakier - opinie, cena, zamienniki, czy faktycznie pomaga?

Pirolam lakier – opinie, cena, zamienniki, czy faktycznie pomaga?

Każdy z nas chce wyglądać dobrze. Im lepiej wyglądamy, tym lepiej czujemy się we własnej skórze i jesteśmy pewniejsi siebie, a co za tym idzie — łatwiej zdobyć nam wymarzoną pracę, faceta czy kobietę marzeń itp. Każdy człowiek ma jednak kompleksy. Dla wielu osób jest to łysienie, waga czy grzybica paznokci. Nieprzyjemny zapach, nieestetyczny wygląd. Jak sobie z tym poradzić? Ostatnio w internecie wszyscy polecają Pirolam lakier. Opinie są rewelacyjne, ale czy to faktycznie działa? Odpowiadamy! Sprawdziliśmy wszystko za Ciebie, tak abyś wiedział, co kupujesz. 

Pirolam lakier – czy pomaga?

Pirolam lakier to produkt leczniczy, przeznaczony do paznokci. Każdy gram lakieru zawiera, aż 80 mg cyklopiroksu, czyli leku przeciwgrzybiczego o bardzo szerokim spektrum działania. Oczywiście, zanim zaczniesz stosować ten produkt, warto to skonsultować z lekarzem, najlepiej dermatologiem, który może ewentualnie odradzić Ci stosowanie danego kosmetyku z uwagi na problemy zdrowotne, przeciwskazania, alergie itp. 

Pirolam lakier – cena a czas kuracji

Lakier Pirolam należy nakładać co drugi dzień. Warstwy powinny być cienkie, ale w 100% pokrywać paznokcie. Takie dawkowanie zalecane jest u osób dorosłych. Dla dzieci produkt jest raczej niewskazany, choć nie przeprowadzono jeszcze oficjalnych badań na ten temat. Przez pierwszy miesiąc osoba dorosła powinna co drugi dzień stosować preparat. W drugim miesiącu kuracji zmienia się częstotliwość nakładania lakieru na 2 razy w tygodniu, a trzeciego miesiąca do jednej aplikacji tygodniowo. Czas leczenia to kwestia bardzo indywidualna. Wszystko zależy od Twoich genów, tego jak szybko rosną Ci paznokcie, ale także od ciężkości zakażenia grzybicą. Im większy problem, tym dłuższa kuracja. Według ekspertów leczenie trwa średnio 6 miesięcy jeśli problem dotyczy dłoni. Jeśli grzybica ma miejsce na paznokciach u stóp, kuracja może trwać nawet do 12 miesięcy, co oczywiście ma sens, w końcu nasze stopy przez wiele godzin znajdują się w skarpetkach czy butach i nie mają dostępu do „świeżego” powietrza. 

Ważna infomacja – jeśli po mniej więcej czterech tygodniach nie widzisz żadnej poprawy, zgłoś się do lekarza. Pirolam lakier ma pozytywne opinie, ale nie oznacza to, że u wszystkich ludzi zadziała dokładnie tak samo. Jest to dobry sposób na zwalczenie grzybicy, jeśli stadium choroby nie jest zbyt poważne. W przypadku nasilenia się problemu lub jakichkolwiek niepożądanych efektów, odstaw lakier i chwyć za telefon, aby umówić się na wizytę u dermatologa. 

Pirolam lakier – opinie na forum

Lakier marki Pirolam na popularnym portalu Ceneo zebrał, aż 4,6 gwiazdek na 5. Jest to bardzo dobry wynik, zważając na to, że oceniło go aż 520 osób! Użytkownicy zwracają uwagę przede wszystkim na skuteczność, szybkość działania, wydajność i delikatność. W najlepiej ocenianych recenzjach znajdziesz informację, że jest to produkt, który powoduje szybszy wzrost paznokci, skutecznie zwalcza grzybicę i choć na efekty należy poczekać, z pewnością warto to zrobić. 

Pirolam lakier – cena

Czas na jedną z najważniejszych informacji – skoro wiesz już, że Pirolam lakier działa to pora porozmawiać o kwocie, którą musisz zapłacić za ten produkt. Na internecie dostaniesz go już za około 30-40 złotych + oczywiście wysyłka. Natomiast w aptece potrafi kosztować nawet blisko 100 złotych. Z pewnością więc zakupy online są korzystniejsze i przyjaźniejsze dla Twojego portfela, ale decyzję pozostawiamy tobie. Niektóre osoby boją się zakupów z internetu i wolą dopłacić, ale udać się do zwykłego, stacjonarnego sklepu, co też oczywiście rozumiemy. 

Pirolam lakier – zamiennik 

Szukasz tańszego zamiennika dla lakieru Pirolam? Przede wszystkim popatrz na skład innych produktów. Pirolam działa, ponieważ ma w sobie cyklopirks. Jeśli znajdziesz w aptece produkt tańszy z podobnym składem, jest szansa na to, że będzie działał równie dobrze, ale musisz już to ocenić sam po przetestowaniu danej firmy. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne