Strona głównaZakupyLookfantastic – co to za firma?

Lookfantastic – co to za firma?

Od pewnego czasu na rynku polskim widać wzrost popularności firmy Lookfantastic. W dużej mierze oferta firmy skierowana jest do kobiet. W ofercie sklepu on-line znaleźć można ogromną ilość kosmetyków. W zasadzie to oferta pozwala na skompletowanie zestawu, który w kompleksowy sposób pozwoli otoczyć odpowiednią troską skórę, włosy, paznokcie i nie tylko. Widać także szeroki wybór wśród kosmetyków do makijażu. Nie powinno dziwić, że bogaty asortyment przyciąga uwagę wielu osób. Tym bardziej że znaleźć tam można także produkty dla Panów. Na pierwszy rzut oka wydaje się to doskonałe miejsce do tego, by uzupełnić domowy zapas kosmetyków, czy stworzyć prezent podarunkowy. Jak wyglądają realia? Czy zastanawiasz się co to za firma?

Zobacz: Bodariri – opinie, forum, opinie o sklepie, kontakt, zwroty, dostawa, czas dostawy, co to za firma

Lookfantastic – opinie

Warto wspomnieć, że Lookfantastic to firma angielska. Tam właśnie ma swoją siedzibę, a co za tym idzie, również wszelkiego rodzaju zamówienia są realizowane właśnie z Wielkiej Brytanii. Jest to informacja o tyle kluczowa, iż należy mieć na uwadze, że czas dostarczenia przesyłki może być dłuższy, niż w przypadku zamówień, które składa się w rodzimych sklepach. Jest to zrozumiałe. W końcu paczka musi przebyć nieco dłuższą drogę. W jaki sposób prezentują się opinie na temat firmy, które zostały umieszczone przez klientów?

Jakie są opinie na temat firmy Lookfantastic?

W dobie Internetu zakupy przez Internet są standardem. W końcu, bez potrzeby wychodzenia z domu można prześledzić dziesiątki ofert różnych sklepów. W jaki sposób podjąć jednak właściwą decyzję zakupową? W końcu opisy produktów, jak również fotografie poglądowe są zawsze bardzo kuszące. Z pomocą przychodzą opinie użytkowników danego sklepu. W końcu nic tak nie buduje pozytywnego lub negatywnego wizerunku firmy, jak oceny ze strony osób, które robiły zakupy w danym sklepie.

Ocena sklepu na Facebook

Z pewnością można stwierdzić, że firma cieszy się dość sporym zainteresowaniem. Profil na Facebook osiągnął ponad 500 000 polubień, co jest dość imponującym wynikiem. Jednocześnie, to tutaj można znaleźć informacje, w tym opinie użytkowników strony. Niestety, średnia ocen przemawia w tym przypadku na niekorzyść firmy. Wynosi zaledwie 1.8 na 5 punktów. Jest to zdecydowanie wynik poniżej przeciętnej, a w zasadzie natychmiastowo uruchamia czerwone światło dla zakupów w firmie. Użytkownicy Internetu dość mocno polegają obecnie na ogólnej ocenie danego sklepu, tak niska ocena raczej nie zachęca do zakupów. Z drugiej strony należy pamiętać, że Internet to miejsce, w którym wiele osób bardzo chętnie dzieli się negatywnymi doświadczeniami, rzadziej natomiast wystawia oceny pozytywne. Ogromna ilość obserwujących profil Lookfantastic musi mieć w końcu coś wspólnego nie tylko z popularnością, ale też ogólną jakością świadczonych usług.

Źródło: Facebook LookFantastic PL

Bardziej pozytywna ocena

W Internecie prowadzi się niejednokrotnie portale, które pozwalają na ocenę danego sklepu. I tutaj właśnie ogólna ocen firmy Lookfantastic przemawia w dużym stopniu na korzyść tej firmy. Ogólna ocen to 4.3/5 gwiazdek, co w znaczący sposób buduje pozytywny wizerunek firmy, jak również wpływa na zaufanie do marki ze strony nowych klientów.

Zobacz: Puccini – walizki, torebki, portfele, opinie, forum, co to za firma?

Lookfantastic – opinie na forum

Jeśli chodzi o poszukiwanie informacji na temat danego sklepu pomocne okazują się także fora. W dużej mierze dlatego, że tutaj właśnie użytkownicy dzielą się swoimi doświadczenia, które związane są z daną marką. Forum pozwala znaleźć informacje takie jak zwroty, czy dostawa.

Źródło: Facebook LookFantastic PL

I tutaj również opinie są podzielone. Można znaleźć komentarze, w których klienci są niezadowoleni z czasu realizacji zamówienia. Trzeba pamiętać, że częściowo, opóźnienia mogą być wynikiem działania firm kurierskich. Co jest jednak widoczne, to fakt, że osoby odpowiedzialne za Obsługę Klienta reagują na negatywne komentarze w sposób kulturalny, jak również starają się rozwiązywać ewentualne problemy na bieżąco.

Lookfantastic – zwroty, dostawa, czas dostawy

Jeśli chodzi o czas dostawy, firma podaje informację, iż może wynosić od około 4 do 9 dni, w praktyce jednak okres oczekiwania na przesyłkę może być dłuższy. W końcu jest to paczka międzynarodowa, dlatego należy się liczyć, iż po dokonaniu zamówienia, ciężko spodziewać się kuriera pod drzwiami na drugi dzień. Dostawa może wydłużyć się także z uwagi na sporą ilość zamówień lub niewielką dostępność produktów.

Jak każda firma, tak również Lookfantastic prowadzi politykę zwrotów, na temat której informacje dostępne są na stronie sklepu. Przede wszystkim każdy konsument ma możliwość odstąpienia od zakupu do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Należy pamiętać, iż dotyczy to produktów, które nie były użytkowanie. Istotnym krokiem do otrzymania zwrotu pieniędzy lub wymiany produktu, jest przesłanie informacji za pośrednictwem specjalnego formularza, który uruchamia procedurę reklamacji i usprawnia cały proces.

Zobacz: Władysław Frasyniuk – pochodzenie, romans, co powiedział, o wojsku, firma, partia, rodzice, wiek, Wikipedia, żona

Sprawdź jeszcze

Popularne