Strona głównaZakupyMaestro Burger - cena, kalorie, opinie

Maestro Burger – cena, kalorie, opinie

Dosyć ostatnio popularną pozycją w McDonald’s okazał się Maestro Burger w różnej odsłonie. Jest to burger z wołowiną oraz dodatkami w postaci warzyw, specjalnych dodatków oraz smacznych sosów. Nowością okazała się ostra wersja Maestro oraz frytki z batatów. Oprócz tego, oko cieszy podanie burgera, a mianowicie, papierowa tacka oraz ozdobna flaga w środku burgera. Maestro był  dostępny w poprzednim sezonie w trzech wariantach smakowych: Maestro Grilled Cheese, Maestro Red Hot Chilli oraz Maestro Grilled Onion. Obecnie dostępnymi wersjami jest Maestro Grilled Cheese zestaw lub pojedynczy burger oraz Maestro Grand Classic. Każdy z burgerów podawany jest ze specjalnym sosem w zależności od rodzaju, który dodatkowo wzbogaca smak burgera. Burger Maestro Grilled Cheese to stu procentowa wołowina z dodatkiem chrupiącego bekonu oraz, jak sama nazwa wskazuje, roztopione kotlety serowe camembert z topionym serem cheddar. W burgerze znajdziemy też pikle i prażoną cebulkę, a zwieńczeniem jest sos musztardowy i keczup. Nowością w tym sezonie okazał się Maestro Grand Classic, który jest klasyką gatunku. Jest to burger z wołowiną zamkniętą w bułce typu brioche, dodatkowo z plastrami bekonu oraz plastrem sera topionego cheddar, a także świeżą kompozycją warzyw. W tym zestawieniu dopełnieniem smaku jest sos Garlic BBQ. 

Maestro Burger podawany jest osobno, ale również w zestawie. Ile kosztuje Burger Maestro? Cena Burgera Maestro, jako pojedynczego burgera, wynosi 18,90 zł, natomiast cena Maestro Burger zestaw to 24,90 zł, w którym jest napój oraz do wyboru mamy średnie frytki z batatów lub sałatkę. Cena burgerów Maestro jest porównywalna do cen stałych pozycji w menu, pomimo że jest najdroższym burgerem w karcie, to pod względem składników najbogatszy oraz jednym z najsmaczniejszych burgerów, które występują sezonowo. To samo się tyczy ceny burger Maestro zestaw, w którym znajdziemy średnie frytki, średni napój i oczywiście burgera. Za te 3 składniki cena za zestaw Maestro burger plasuje się na równi z innymi sieciami restauracji, które oferują burgery w swoim menu.  

Ile kalorii w Maestro burger?

Burgery same w sobie nie należą do żywności niskokalorycznej, zwłaszcza jeśli pokusimy się o ekstra dodatki w postaci bekonu oraz sera. Ile w takim razie kalorii mają burgery Maestro? Grand Classic Maestro burger ma 706 kalorii, natomiast wersja Grilled Cheese Maestro burger ma 776 kalorii, gdzie masa jednej porcji wynosi 322 g. Pomimo, że Maestro Burger kalorii ma tyle, to nie jest to dużo jak na taką bułkę z tyloma dodatkami. Razem z średnią colą w zestawie i średnimi frytkami zestaw Maestro burger ma około 1200 kalorii.

Maestro pożądany czy nie?

Jak się okazuje, chętnych na tą pozycję McDonalda jest wielu. Maestro burger opinii pozytywnych ma dużo. Wiele osób ceni sobie smak tego burgera, niezależnie od jego wersji. Nie bez powodu klienci restauracji McDonalds bardzo często wybierają zestaw Maestro burger z menu, ale również samą bułkę. Jest to jedna z bardziej lubianych pozycji z menu nie tylko dlatego, że cena Maestro burger zestawu, ale również  cena samego Maestro burgera, jest atrakcyjna za to, co reprezentuje burger, czyli przede wszystkim walory smakowe burgera. Seria Maestro burger cieszy się dobrą opinią wśród kupujących i zawsze jest pełno oczekujących, w jakiej wersji tym razem pojawi się burger. Jest porównywalnie popularny, co wyczekiwany burger Drwala. Na stronie restauracji burgery i zestawy Maestro burger mają opinię, jako jeden z smaczniejszych burgerów oraz bardzo polecanych. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne