Strona głównaTechnologiaJak przesłać film z Messengera na Whatsapp?

Jak przesłać film z Messengera na Whatsapp?

Komunikacja międzyludzka przeniosła się w dużej mierze do aplikacji mobilnych. Najbardziej popularne są Messenger i Whatsapp. Jest to jeden ze sposobów przesyłanie do innych osób filmów, zdjęć i innych materiałów multimedialnych. W Internecie pojawiają się na przykład pytanie jak przesłać film z Messengera na Whatsapp? Do tego celu można wykorzystać telefon z każdym systemem operacyjnym, Android, Windows, iOS – nie ma to większego znaczenia. W pierwszej kolejności należy pobrać na urządzenie plik, który chcemy wysłać. Jak przesłać film z Messengera na Whatsapp? Można również uzyskać link, co jest zdecydowanie najłatwiejszym rozwiązaniem.

Sprawdź też dlaczego jestem cały czasu dostępny na Facebooku.

Czy istnieje jeden sposób jak przesłać film z Messengera na Whatsapp?

Chcąc wykorzystać do wysyłki pliku telefony działające na Androidzie trzeba wejść w czat na Messengerze i dłużej przytrzymać dany plik wideo. Pojawi się polecenie „zapisz plik/wideo”. Drugą ewentualnością jest wybór opcji „przekaż dalej”, wówczas pojawi się spis wszystkich zainstalowanych na urządzeniu aplikacji. Wybiera się oczywiście Whatsapp. Następnie trzeba wybrać odbiorcę pliku wideo i wysłać do niej film. Tak wygląda przesyłanie plików z poziomu Messengera na Wahtsapp. Wbrew pozorom nie każdy ma dostęp do komunikatora na Facebooku, drugi zdobywa coraz większą popularność na całym świecie.

Jak skopiować film z Messengera?

Za pomocą Messengera prowadzone są liczne konwersacje, dźwięk otrzymywanej wiadomości jest dość powszechny i rozpoznawalny. Czasami, mimo długoletniego korzystania z aplikacji zastanawiamy się jak skopiować film z Messengera? Okazuje się, że jest to bardzo łatwe i nie powinno sprawić nikomu żadnych trudności. Zatem jak skopiować film z Messengera? Wystarczające jest dłuższe przetrzymanie linku lub konkretnego filmu. Wówczas pojawi się menu, a spośród komend znajdujących się w nim należy wybrać „kopiuj”. Tak naprawdę to cała filozofia, nie wymaga specjalnej, tajemnej wiedzy, ani skończonych studiów w kierunku IT.

Udostępnianie z Messengera na Whatsapp

Z udostępniania z Messengera na Whatsapp korzysta wielu użytkowników obu aplikacji. Pozwala to na dzielenie się ze swoimi znajomymi ciekawymi plikami, czasami śmiesznymi, innym razem na ważne tematy. Całe szczęście udostępnianie z Messengera na Whatsapp nie wymaga wykonania żadnych zaawansowanych technologiczne czynności. Zakładając, że plik znajduje się na czasie w Messengera, trzeba po prostu wejść w konkretne okno i użyć charakterystycznego symbolu udostępniania. Następnie wybiera się konkretną aplikację, w tym przypadku Whatsapp.

Jak skopiować film z Messengera na Whatsapp

Osoby lubiące działać w sieci znajdują mnóstwo ciekawych materiałów, którymi chce się podzielić ze znajomymi. W tym kontekście pojawiają się pytania jak skopiować film z Messengera na Whatsapp, z tym zadaniem poradzi sobie dosłownie każdy. Najłatwiej oczywiście zrobić to z poziomu czatu na Messengerze, na przykład skopiować sam link prowadzący do odpowiedniego filmu. Drugą opcją jest zapisanie pliku w wybranym folderze na urządzeniu i z tego poziomu działać dalej. Jak skopiować film z Messengera na Whatsapp? W tym drugim przypadku kopiuje się po prostu cały filmik i wkleja w korespondencję na Whatsappie.

Jak przesłać wiadomość z Messengera na Whatsapp?

Pytanie jak przesłać wiadomość z Messengera na Whatsapp może wydawać się dość dziwne, jednak jest to całkowicie możliwe. W tym celu korzysta się ze znaczka symbolizującego udostępnianie, po wyszukaniu odpowiednich kontaktów na Whatsappie przekazuje się konkretnie wybraną wiadomość. Jak przesłać wiadomość z Messengera na Whatsapp? Takie pytanie stawiają osoby, których znajomi korzystają z obu aplikacji.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne