Strona głównaZakupyFloryday - opinie, wyprzedaż - warto?

Floryday – opinie, wyprzedaż – warto?

Sklepy internetowe to dosyć ostatnio popularny temat. Pomijając fakt, że Aliexpress znajduje się w czołówce, jeżeli chodzi o zakupy, to na rynku dostępne są jeszcze inne sklepy, które za niewielkie sumy oferują nam produkty. Dla jednych niska cena, to okazja, dla drugich może się okazać, że gdzieś ukryty jest haczyk. Bardzo często ten haczyk to niska jakość produktów lub zaginiona paczka. Jak wygląda sytuacja z Floryday? Co to jest za sklep Floryday? Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystania z dobrodziejstw sklepu Floryday, to jest to sklep z odzieżą damską, który oferuje sprzedaż wyłącznie online o zasięgu międzynarodowym. U jednych nie budzi to podejrzeń, a u drugich zapala się czerwona lampka. Dlaczego? Niestety, większość takich sklepów, to sklepy azjatyckie, które nie mają konkretnej siedziby ani konkretnego adresu, pod którym można kontaktować się ze sklepem lub dokonywać zwrotów. Tak też jest w przypadku Floryday. 

Floryday – opinie

Sklep ten ma szeroki asortyment produktów, głównie produkowanych przez azjatyckich, przede wszystkich chińskich producentów. Wysyłka prowadzona jest do ponad 100 krajów, a więc sieć zaczyna zyskiwać na popularności. Co więcej, właściciel firmy zapewnia, że jego produkty wykonywane są ze szczególną starannością z materiałów o wysokiej jakości. Jeżeli chodzi o dokonywanie zakupów, z tym też klient problemów nie powinien mieć. Realizacja zamówienia i płatności wyglądają, jak w większości sklepów. Jak to wygląda w rzeczywistości? Przeglądając różne fora i strony z opiniami, trzeba przyznać, że mimo szerokiej oferty, licznych wyprzedaży na stronie, to Floryday opiniami dobrymi się nie cieszy. Między innymi dotyczy to realizacji zamówienia, a mianowicie czasu wysyłki, która z 2-3 tygodni przeradza się nawet w miesiące lub niestety w ogóle ona do klienta nie dociera. Wysyłanie e maili z zapytaniem, a potem ze skargą, nie ma większego sensu, ponieważ obsługa klienta nie jest w stanie podać konkretnej przyczyny takiego stanu, a w ramach rekompensaty oferuje jedynie bony i rabaty. Całkiem inaczej, niż zapewnia właściciel firmy. Negatywne opinie dotyczą także ubrań. Sklep nie tylko skupia się na odzieży, w tym głównie sukienkach, bluzkach, czy spodniach. Asortyment obejmuje także obuwie oraz akcesoria do jego pielęgnacji i czyszczenia. Jednak jakość wykonania mówi sama za siebie. Opinie sukienek Floryday dotyczą głównie problemów z rozmiarem, ale także jakością i sposobem ich wykonania. Wyprzedaże Floryday oferują upusty nawet do 70%, co ma zachęcić jeszcze bardziej do zakupów. Jednak, czy warto skusić się na wyprzedaże Floryday, skoro paczka może nie dotrzeć do naszych rąk? Jak każdy sklep, masa bonów, kuponów i wyprzedaży na Floryday to dobry chwyt marketingowy. 

kobieta robiąca zakupy przez internet

Opinie o sklepie Veryvoga

Veryvoga to kolejny sklep, który bazuje na ubraniach chińskich producentów. Również zajmuje się sprzedażą odzieży i akcesoriów. Jakie są opinie o sklepie Veryvoga? Zdania są podzielone, o ile można znaleźć pozytywne opinie, to nie brakuje też negatywnych opinii o sklepie Veryvoga. Dotyczą one głównie problemów z ubraniami, które nie dość, że nie docierają do kupujących, to często też są niezgodne z opisem lub wyborem kupującego. Na zwroty w większości wypadków nie ma co liczyć, ponieważ tak jak inne sklepy, które zajmują się dystrybucją odzieży chińskiej, nie posiadają one stałego adresu, pod którym można kierować swoje skargi i zażalenia. Klient ma problem z ubieganiem się o zwrot pieniędzy za nie otrzymany towar lub towar niezgodny z opisem. Są setki osób, które niestety zawiodły się na sklepie. Dlatego też przed dokonaniem zakupy zaleca się, aby przeczytać opinie innych kupujących, żeby się nie rozczarować. Niektórzy jednak są zadowoleni z zakupów w sklepie Veryvoga. Wśród komentarzy można znaleźć, że przesyłka dotarła zgodnie z przewidywanym terminem, a także jakość ubrań jest stosunkowa do ceny, jaką oferuje sklep. Co więcej, są klienci, którzy dokonali zakupów kilkakrotnie i za każdym razem ich realizacja przebiegła bezproblemowo.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne