Strona głównaZakupyWish - opinie, co to jest?

Wish – opinie, co to jest?

Co to jest Wish? Osób, które nie znają, czym jest Wish jest niewiele. Jeżeli nigdy nie korzystały z aplikacji Wish, to na pewno nieraz przewinęła się im, jako reklama z ofertami. Co to jest Wish? Podobnie, jak Aliexpress, tak Wish jest azjatycką, a dokładnie chińską platformą, na której możemy znaleźć oferty naprawdę chyba wszystkiego w kolosalnie niskich cenach. Czy jednak jest się czego obawiać? Czy zbyt niskie ceny świadczą o niskim statusie obsługi oraz produktów zamawianych na Wish? Jak się okazuje nie, zakupy na Wish opiniami cieszą się nawet bardzo dobrymi, jakby mogło się z pozoru wydawać. Jak zrobić zakupy na Wish? W tym celu wystarczy jedynie założenie konta na platformie, a w tym celu można wykorzystać swój profil Facebookowy lub konto Google, jednak jeżeli obawiamy się, że strona może pobrać nasze dane, możemy wykreować nowe konto na podstawie danych, jak imię, nazwisko, e-mail oraz należy stworzyć dla niego hasło. 

Aplikacja Wish – opinie

Sklep Wish oferuje również aplikację, za pomocą której możemy z łatwością dokonywać zakupów. Ułatwieniem jest kategoryzacja przedmiotów, które możemy wyszukać na aplikacji. Aplikacja Wish opiniami cieszy się dobrym, ponieważ oprócz zdjęć produktów wykonanych przez producenta, który oferuje go nam, możemy zobaczyć zdjęcia klientów, którzy dokonali zakupu. To również okazuje się pomocne, jeśli nie jesteśmy pewni, czy produkt spełni nasze oczekiwania i jest zgodny z opisem. Oprócz polskich opinii o produkcie, możemy znaleźć również konsumentów z całego świata. Jedną z przydatnych funkcji w aplikacji są powiadomienia, dzięki którym otrzymujemy informację o tym, że cena naszego produktu została obniżona. Wystarczy dodać go do listy obserwowanych, a o obniżce przypomni nam sama aplikacja Wish. Dużym minusem, o którym wspomina wiele opinii aplikacji Wish jest to, że strona została przetłumaczona z chińskiego, w większości przypadków jest to wolne tłumaczenie, które daje wiele do życzenia. Oprócz tego aplikacja działa sprawnie, możliwe jest również śledzenie paczki, a dokonywanie płatności nie jest skomplikowane, ponieważ po dokonaniu wyboru przekierowywanie jesteśmy do naszej aplikacji bankowej w celu potwierdzenia przelewu. 

mobilna karta płatnicza w telefonie

Zakupy na Wish – opinie

Z reguł paczka od Wish dociera po 3 tygodniach do kupującego. Niestety, w wielu przypadkach zdarza się, że czas jest ten wydłużony lub brak informacji o aktualnym statusie przesyłki. Co gorsza, w Internecie można znaleźć opinie, że paczka może do nas nie dotrzeć, co budzi ogromne oburzenie wśród korzystających z usług Wish. Jak więc wyglądają zwroty Wish? Jest niestety czasochłonny proces i nie zawsze możemy liczyć na zwrot pieniędzy z Wish. Procedura wydaje się prosta i jak w przypadku wielu sklepów działa na takich samych zasadach, jednak zwroty Wish nie zawsze są pozytywnie rozpatrywane na korzyść kupującego. Zakupy na Wish mogą się czasami okazać ryzykiem, więc warto przeanalizować wcześniej opinie pozostałych klientów na temat danego produktu, sprawdzić jego rzeczywistą cenę w innych, w bardziej wiarygodnych cenach, a następnie podjąć się zakupu na wish. Jednak zestawiając cenę produktów, łatwość obsługi aplikacji Wish, a także możliwość zweryfikowania tego, co możemy otrzymać od sprzedawcy, Wish opiniami cieszy się dobrymi i jest jedną z najczęściej wybieranych aplikacji do dokonywania zakupów. Stacjonarnych sklepów Wish w Polsce nie znajdziemy, ponieważ oferuje on jedynie sprzedaż online i to od azjatyckich sprzedawców. Jedynie, jeżeli chodzi o sklepy Wish w Polsce, pokusić się możemy o znalezienie produktów Wish na serwisach sprzedażowych, na których cena jest znacznie wyższa niż w sklepie Wish. Tak naprawdę zakupy w sklepie Wish są wielką niewiadomą. Niektórzy podejmują się ryzyka i ze śmiałością kupują, a nawet dają dobre opinie i polecają następnym. Zachęcające dla kupujących są również liczne kupony promocyjne, które jeszcze bardziej obniżają ceny, dzięki czemu w niektórych przypadkach naprawdę możemy kupić za groszę. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne