Strona głównaZakupyMagnusson - co to za firma?

Magnusson – co to za firma?

Magnusson jest rozpoznawalną firmą w środowisku profesjonalistów, zajmujących się zawodowo budowlanką oraz amatorów, wykonujących drobne prace budowlane w domu lub warsztacie. Czy warto zainwestować w narzędzia Magnusson? Opinie kupujących i oferta tej marki poniżej.

Co to za firma?

Magnusson produkuje narzędzia do prac remontowych, które dostępne są głównie w Castoramie. Asortyment francuskiej marki jest ogromny, ale zdecydowaną większość stanowią narzędzia ręczne. W ofercie Magnussona z tego typu sprzętu można znaleźć niemal wszystko, a wybór jest niezwykle zróżnicowany (m.in. klucze, nasadki do kluczy, kombinerki, cęgi, młotki, śrubokręty, piły, pilniki, dłuta, nożyce, ściski, klamry, narzędzia pomiarowe, poziomice). Jeśli chodzi o opinie, narzędzia Magnusson słyną przede wszystkim z kluczy. W asortymencie również znajdą coś dla siebie stolarze.

Niezawodność i trwałość narzędzi Magnusson

Opinii na temat sprzętu Magnussona jest sporo w Internecie. Są one przeważnie pozytywne, dlatego warto pochylić się nad tą marką. Bywa ona niedoceniania przez to, że nie jest samodzielną firmą, lecz przynależy do sieci marketów budowlanych Castorama i tylko w nich można nabyć jej produkty. Niektórzy zadają pytanie, co to za firma – Magnusson, która nie ma nawet własnej strony internetowej? Czy warto w nią zainwestować? Im bardziej renomowana marka, a takich na rynku nie brakuje, tym większe zaufanie potencjalnych klientów. Magnusson jest rozpoznawalną marką głównie wśród klientów Castoramy. Jeżeli nie miało się z nią styczności, to warto popytać wśród znajomych interesujących się majsterkowaniem – wielu z nich może używać tych narzędzi i będą w stanie je polecić. Produkty francuskiej marki obejmuje dożywotnia gwarancja, a w przypadku narzędzi z częściami ruchomymi – 5 lat. Sprzęt jest tworzony z materiałów, które nie rdzewieją z czasem, np. ze stali chromowo – wanadowej. Wszelkie uchwyty są ergonomiczne, co czyni pracę komfortową i efektywną. Na uwagę zasługuje również design (harmonijna kolorystyka pomarańczowo – czarna) – przyjemny dla oka i dający możliwość stworzenia spójnej kolekcji narzędzi.

Magnusson – opinie

Narzędzia dostępne w Castoramie cieszą się popularnością zarówno wśród majsterkowiczów – amatorów, jak i profesjonalistów. Producent umożliwia zakup całych kompletów narzędzi do wykonywania konkretnych prac budowlanych w dwóch wariantach – dla fachowców i osób okazyjnie zajmujących się majsterkowaniem. Narzędzia Magnussona opinie mają dobre, a klienci cenią je za wytrzymałość, wygodne i komfortowe użytkowanie, a przede wszystkim za to, co kochają wszyscy – wieczystą gwarancję. Castorama nie robi problemów z wymianą zużytych narzędzi czy reklamacjami. Najlepsze oceny natomiast mają klucze i nasadki, które notabene stanowią sporą część asortymentu Magnussona.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne